خبر

 • تک بورد - مجموعه تلویزیونی Fallout آمازون در آستانه تولید است

  مجموعه تلویزیونی Fallout آمازون در آستانه تولید است


  15 روز و 5 ساعت قبل

  «جنگ... جنگ هرگز تغییر نمی‌کند.» بر اساس گزارش‌هایی که در Deadline و Variety منتشر شده است، اقتباس Amazon Prime Video از سری بازی‌های ویدیویی Fallout امسال وارد مرحله تولید می‌شود و دو نویسنده اصلی آن نام‌گذاری شده‌اند.

  قبلاً مشخص بود که جاناتان نولان و لیزا جوی (که در سریال Westworld شبکه HBO با هم کار کردند) تهیه‌کنندگان اجرایی خواهند بود و Variety و Deadline هر دو گزارش دادند که نولان قسمت اول سریال را کارگردانی خواهد کرد.

  اما نولان و جوی بازیگران اصلی خلاقانه سریال نخواهند بود. در عوض، ژنو رابرتسون-دورت و گراهام واگنر به عنوان مجریان برنامه پیوسته اند.

  رابرتسون-دورت فیلمنامه فیلم ابرقهرمانی Captain Marvel و اقتباس فیلم Tomb Raider 2018 را نوشته است. او همچنین در حال نوشتن یک فیلم آینده پیشتازان فضا است که برای اکران در سال 2023 برنامه ریزی شده است.

  واگنر بیشتر به عنوان یکی از نویسندگان اصلی مجموعه کمدی پورتلندیا و برای کار بر روی کمدی های مدرن مانند The Office، Silicon Valley شناخته می شود. و Baskets.

  مطالعه بیشتر

  Amazon برای خرید MGM به مبلغ 8 میلیارد دلار در افزایش عمده به کتابخانه Prime VideoRobertson-Dworet اعتبار علمی تخیلی و اکشن/ماجراجویی را به ارمغان می آورد. و واگنر کمدی را به ارمغان می آورد و دو پایه از سبک روایی فرنچایز Fallout را پوشش می دهد.

  این سریال اولین بار در ماه جولای با همراهی نولان و جوی معرفی شد، اما جزئیات کمی در دسترس بود. ما هنوز چیز زیادی در مورد این سریال نمی دانیم، اما انتخاب دو نفر فوق به عنوان رانندگان نشان می دهد که کمدی و اکشن هر دو محور اصلی خواهند بود.

  برای کسانی که آشنا نیستند، Fallout یک بازی ویدئویی طولانی مدت است. فرنچایز در آینده ای متناوب پسا آخرالزمانی می گذرد، جایی که جنگ سرد بین چین و ایالات متحده داغ می شود و جهان را در یک زمستان هسته ای وحشیانه با موجودات جهش یافته و راهزنان خشن قرار می دهد. علیرغم فضای تلخ، این سریال به خاطر حس شوخ طبعی و تاریکی اش، با ارجاعات فرهنگ پاپ، زیبایی شناسی دهه 1950، تأثیرات سنگین از داستان های علمی تخیلی و طنز گزنده سرمایه داری آمریکایی شناخته شده است.

  این سری در دهه 1990 به عنوان یک بازی نقش آفرینی کم سرعت و از بالا به پایین روی رایانه های شخصی ساخته شد، اما مالکیت معنوی آن بعداً توسط ناشر بازی Bethesda خریداری شد. سه قسمت گذشته توسط استودیوی بازیسازی Bethesda ساخته شده است که بیشتر به خاطر مجموعه نقش آفرینی ماجراجویی جهان باز The Elder Scrolls شناخته شده است، و بازی های اخیر Fallout شباهت بیشتری با این بازی ها دارند تا با عناوین اصلی Fallout از این بازی. دهه 90.

  این مجموعه در طول بازی‌های مختلف خود، کتابخانه‌ای عمیق و ثابت از افسانه‌ها را در طول صدها سال حفظ کرده است که به نویسندگان مجموعه‌های تلویزیونی می‌تواند چیزهای زیادی را جلب کند.

  < p>اگرچه تولید این مجموعه تلویزیونی امسال آغاز می‌شود، اما هنوز نمی‌دانیم چه زمانی پخش آن برای مخاطبان آغاز می‌شود.


  تگ ها:

  مجموعه , تلویزیونی , fallout , آمازون , آستانه , تولید


خبرهای دیگر از بازی