خبر

 • تک بورد - متا نیاز ورود به فیس بوک را برای هدست های Quest تا سال آینده حذف می کند

  متا نیاز ورود به فیس بوک را برای هدست های Quest تا سال آینده حذف می کند
  28 روز و 16 ساعت قبل

  اما شیطان در جزئیات هنوز ناشناخته است.

  ادامه مطلب

  چرا فیس بوک کردن Oculus VR برای کاربران، برنامه نویسان و رقابت بد است سال گذشته، فیس بوک شروع به الزام کاربران جدید Oculus Quest کرد تا با حساب های شخصی فیس بوک خود به جای حساب Oculus جداگانه وارد شوند. اکنون، در مواجهه با واکنش‌های منفی مشتریان و در میان تغییر نام تجاری فیسبوک به نام متا، این شرکت می‌گوید که در حال کار روی گزینه‌هایی برای کاربران Quest است تا از سال آینده از این الزامات ورود اجتناب کنند.

  "از آنجایی که بیشتر روی کار تمرکز کرده‌ایم، و بازخوردهای گسترده‌تری از جامعه واقعیت مجازی شنیده‌ایم، در حال کار بر روی راه‌های جدیدی برای ورود به Quest هستیم که نیازی به حساب فیس‌بوک ندارد و در برخی مواقع فرود می‌آید. سال آینده." اندرو باسورث در پستی در فیس بوک پس از سخنرانی دیروز کانکت نوشت. مارک زاکربرگ مدیر عامل شرکت در سخنرانی دیروز Connect هنگام صحبت در مورد ورود آینده گفت: "این یکی از بالاترین اولویت‌های کاری ما در داخل است."

  "من می‌دانم که این موضوع برای بسیاری از مردم مشکل بزرگی است." تغییر دادن. "همه نمی خواهند که نمایه رسانه های اجتماعی آنها به تمام این تجربیات دیگر مرتبط شود. من این را دریافت می کنم، به خصوص وقتی که متاورس گسترش می یابد. بعداً بیشتر در مورد آن به اشتراک خواهم گذاشت."

  قبل از اینکه این تغییرات برنامه ریزی شده در سال آینده منتشر شوند. متا اعلام کرد که کاربران سازمانی برنامه Oculus for Business می‌توانند با استفاده از حساب‌های Work خود به جای حساب‌های شخصی فیسبوک خود به Quest وارد شوند. کاربرانی که قبل از سپتامبر گذشته یک اکانت Oculus داشتند، قبلاً به پدربزرگ وارد شده بودند و می‌توانستند تا سال 2023 از ورود به فیس‌بوک استفاده نکنند.

  تبلیغات

  چراها و چگونه‌ها

  در مصاحبه با بن تامپسون از Stratchery. زاکربرگ اضافه کرد که واکنش شدید به فیس بوک Login در Quest در واقع نقش مهمی در تصمیم کلی تغییر نام تجاری فیس بوک ایفا کرد:

  بازخوردی که ما در مورد آن گرفتیم یکی از چیزهایی بود که باعث شد من واقعاً احساس فوریت کنم. که ما باید آن را به گونه‌ای بسازیم که مردم نسبت به اپلیکیشن فیس‌بوک با شرکت کلی رابطه برند متفاوتی داشته باشند. در حال حاضر،  من فکر می‌کنم که وقتی با فیس‌بوک وارد Quest می‌شوید، با برنامه رسانه‌های اجتماعی وارد می‌شوید یا به طور کلی با رابطه خود با شرکت ما وارد می‌شوید، فقط سردرگمی وجود دارد؟

  آنطور که باید قبلا واضح نبود، و فکر می‌کنم به همین دلیل، مردم نگرانی‌هایی داشتند که «هی، اگر من با یک برنامه رسانه اجتماعی وارد سیستم می‌شوم، آیا این بدان معناست که داده‌های من از آنچه هستم انجام دادن در VR به نوعی متصل می شود یا در فیس بوک نشان داده می شود؟ یا مانند "اگر حساب فیس بوک من غیرفعال شود یا بخواهم استفاده از آن را متوقف کنم، آیا این بدان معناست که دستگاه من از کار می افتد؟" من فکر می‌کنم که از معماری برند برای شرکت - از این منظر - فکر می‌کنم برای افراد بسیار ارزشمند و مفید است که رابطه متفاوتی با شرکت نسبت به هر یک از برنامه‌های خاص داشته باشند. به همین دلیل است که شما یک حساب مایکروسافت یا حساب اپل دارید که با هر یک از محصولات خاصی که در آنجا دارید متفاوت است. من فکر می‌کنم که این یک چیز مفید از نظر دنیای محصولاتی است که ما در تلاش برای ساختن آن‌ها هستیم."

  اگر در Oculus Quest 2 بودید، می‌توانید بسیار خوشحال باشید! بزرگنمایی / اگر در تبلیغات Oculus Quest 2 بودید، شما هم می توانستید اینقدر خوشحال باشید! /h3> فیس‌بوک فروش Oculus Quest را در آلمان به دلیل نگرانی‌های مربوط به حفظ حریم خصوصی متوقف کرد. شایان ذکر است که نگرانی در مورد از دست دادن محتوای Quest به دلیل مشکلات گسترده‌تر حساب فیس‌بوک، یک نگرانی تئوری نبود؛ این شرکت تأیید کرد که چنین چیزی برای نقض فاحش خط‌مشی امکان‌پذیر است. و این فقط مربوط به کاربر نیست. فیس بوک با واکنش های منفی روبرو شد؛ این شرکت مجبور شد Ocul را متوقف کند فروش هدست آمریکا در آلمان به دلیل نگرانی های تنظیم کننده مبنی بر اینکه "تعهد ایجاد یک حساب کاربری فیس بوک [برای دسترسی به هدست Oculus] از نظر قانونی بسیار مشکوک است" تحت "ممنوعیت جفت" GDPR اروپا." به شکل خاص الزامات ورود "بدون فیس بوک" که شرکت ارائه می کند بستگی دارد. به عنوان مثال، آیا حذف یک حساب کاربری فیس بوک فقط مقدمه ای برای راه اندازی یک حساب متا جداگانه است؟ این امر به طور کلی با برنامه ریزی شرکت برای "دور شدن از برند Oculus" و به سمت یک "Meta Quest" تغییر نام تجاری در اوایل سال 2022 مطابقت دارد. اگر اینطور باشد، چه مقدار داده (در صورت وجود) بین یک حساب فیس بوک و یک متا به اشتراک گذاشته خواهد شد. حساب زیر یک چتر پیوند شده است؟

  ما همچنین نمی دانیم که آیا کاربران می توانند از حساب های خارجی (یعنی یک حساب Google یا OAuth) برای شناسایی خود در هدست استفاده کنند. آیا کاربران Quest می توانند هنگام تعامل با متاورس برنامه ریزی شده متا ناشناس بمانند یا از نام مستعار استفاده کنند؟ و کاربرانی که می‌خواهند از ورود به سیستم صرف‌نظر کنند و محتوای خود را بدون هیچ ارتباطی با اکوسیستم آنلاین کنار بگذارند، چقدر دسترسی در دسترس خواهد بود؟

  پاسخ به این سؤالات و سایر سؤالات لجستیکی برای افراد گسترده‌تر بسیار مهم خواهد بود. پذیرش برای تغییر ورود آینده. بنابراین، اگرچه خوشحالیم که متا با تأخیر به واکنش‌ها درباره این موضوع واکنش نشان می‌دهد، ما قضاوت نهایی را تا زمان انتشار جزئیات بیشتر در ماه‌های آینده محفوظ می‌گیریم.

  تصویر فهرست توسط Sam Machkovech

خبرهای دیگر از بازی