خبر

 • تک بورد - مبلمان ایسوس ROG ماه آینده برای خرید از Ikea آمریکا در دسترس خواهد بود

  مبلمان ایسوس ROG ماه آینده برای خرید از Ikea آمریکا در دسترس خواهد بود
  5 روز و 4 ساعت قبل

  Ikea در زمینه همکاری با سایر شرکت ها برای ایجاد خطوط تولید که برای جمعیت خاصی مناسب است ، جدید نیست-گرده افشانی متقابل با Sonos و Teenage Engineering به ذهن می آید. این شرکت سوئدی با مارک فرعی Asus \ 'ROG ، سعی کرد مبلمان و لوازم جانبی گیمری بسازد که ظاهر خوبی داشته باشند و کار را از بین نبرند.

  در سال 2020 ، Ikea گفت که با Asus همکاری می کند تا مبلمان و لوازم جانبی ROG مقرون به صرفه را برای گیمرهایی که می خواهند مکان خود را زیبا کنند ، تولید کند. در اوایل سال جاری ، این دو شرکت مجموعه مبلمان جدید خود را در چین و ژاپن راه اندازی کردند و قول دادند که به زودی در بازارهای ایالات متحده و انگلیس عرضه می شود.

  ماه آینده ، این وعده به واقعیت تبدیل می شود. این مجموعه از شش خانواده محصول تشکیل شده است - Uppspel ، Matchspel ، Gruppsel ، Lånespelare ، Huvudspelare و Utespelare. Ikea Uppspel را با همکاری Asus طراحی کرد و بقیه محصول تخیل خود او بودند ، حتی اگر تا حدودی از زیبایی ROG شرکت دوم الهام گرفته شده باشد.

   https://techbord.com مبلمان ایسوس ROG ماه آینده برای خرید از Ikea ایالات متحده در دسترس خواهد بود

  چیزهای زیادی در مورد این مبلمان وجود دارد ، که دارای برچسب های قیمت نسبتاً مقرون به صرفه ای از 8 دلار برای ارزان ترین مورد تا 600 دلار برای یک میز بازی قابل تنظیم است که معمولاً 1000 دلار قیمت دارد.

  شما می توانید از بین محصولات مختلف ، از جمله صندلی های بازی ، بازی ، انتخاب کنید. میزها ، کابینت ها ، کشوها ، چراغ های زنگ دار ، نگهدارنده های تلفن ، تشک موش ، یک ماوس بانجی ، یک لیوان عایق بندی شده ، یک پتو چند منظوره ، بالش گردن ، جا فنجانی و یک پایه هدفون بازویی چوبی. اینها باید تقریباً هر چیزی را که می خواهید برای بهبود تنظیمات بازی خود را پوشش دهید ، پوشش دهد.

  کریس هوانگ ، مدیر کل واحد تجاری Gear Gear and Accessory Business Asus ، در بیانیه ای اظهار داشت که "گیمرها در سطح جهانی می دانند و دوست دارند مارک ROG ، و آنها به آن اعتماد می کنند تا بتواند هیجان انگیزترین نوآوری های بازی را در بازار ارائه دهد. مشارکت جدید ما با متخصصان Ikea به ROG اجازه می دهد تا راههای جدید و جالبی را برای لذت بردن گیمرها در داخل و اطراف خانه پیدا کند. "

  https://techbord.com مبلمان ایسوس ROG ماه آینده برای خرید از Ikea ایالات متحده در دسترس خواهد بود

  Ewa Rychert از Ikea افزود: "ما معتقدیم برای دموکراتیزه کردن تجربه بازی باید کارهای زیادی انجام داد. در حال حاضر ، ما اولین قدم را در سفر بازی خود بر می داریم و این کار را با ارائه قیمت مناسب و قیمت بالا انجام می دهیم. -اجرای محصولات بازی و راه حل های کامل که امیدواریم بیانگر شخصیت و سلیقه افراد باشد. "

  می توانید کاتالوگ کامل را در اینجا مشاهده کنید. مجموعه ROG x Ikea Gaming در فروشگاه آنلاین Ikea و چندین فروشگاه فیزیکی آن موجود خواهد بود.

خبرهای دیگر از بازی