خبر

 • تک بورد - ما عاشق بازی های عاشقانه GOG هستیم که با الهام از روز ولنتاین در حال انجام است

  ما عاشق بازی های عاشقانه GOG هستیم که با الهام از روز ولنتاین در حال انجام است
  6 روز و 1 ساعت قبل

  فروش الهام گرفته از روز ولنتاین GOG کاملاً در حال انجام است. We Love Games Sale دارای بیش از 2500 بازی با تخفیف تا 92 درصد تخفیف است که برخی از آنها برای اولین بار مشخص نمی شوند. اگر می خواهید مقداری پول نقد مانده برای تعطیلات بسوزانید ، این یک فرصت مناسب برای انجام این کار و گرفتن پول اضافی برای پول شما است.

  GOG عمیق ترین تخفیف خود را در The Witcher 3: Wild Hunt - Game of the Year Edition ارائه می دهد ، شما فقط با 9.99 دلار (80 درصد تخفیف از قیمت معمول 49.99 دلار).

  سایر تخفیف های قابل توجه شامل 40 درصد تخفیف در نسخه کنترل Ultimate Edition (کمتر از 23.99 دلار) ، تخفیف کامل 60 درصدی در برابر Divinity: Original Sin 2 - نسخه قطعی (هزینه شما با قیمت 17.99 دلار) و فروش فوق العاده 92 درصدی تخفیف XCOM 2 ، که قیمت را به 4.79 دلار کاهش می دهد. >

  Command Keen Complete Pack ، که از امروز برای GOG جدید است ، با 70 درصد تخفیف شروع به کار می کند این بسته شامل پنج بازی است که می توانید فقط با 1.49 دلار به مجموعه خود اضافه کنید. در همین حال ، بازی های حق رای دهنده Thief را می توانید با قیمت زیر خریداری کنید.

  Cyberpunk 2077 با اولین تخفیف رسمی نیز در دسترس است. شما 10 درصد پس انداز می کنید ، که قیمت را به 53.99 دلار کاهش می دهد. البته ، اگر ترجیح می دهید Cyberpunk 2077 را روی کنسول خود داشته باشید ، می توانید کمی ارزان تر آن را تهیه کنید.

  GOG’s We Love Games فروش تا 15 فوریه در ساعت 8 صبح CST اجرا می شود.

خبرهای دیگر از بازی