خبر

 • تک بورد - ما سرانجام یک تاریخ انتشار و تیزر جدیدی برای مجموعه تلویزیونی Apple TV + Foundation داریم

  ما سرانجام یک تاریخ انتشار و تیزر جدیدی برای مجموعه تلویزیونی Apple TV + Foundation داریم
  12 ساعت و 30 دقیقه قبل

  سه قسمت اول در 24 سپتامبر آغاز خواهد شد و قسمت های هفتگی پس از آن آغاز می شود.
  این پاییز در حال شکل گیری یک قسمت خوب برای طرفداران داستان علمی تخیلی کلاسیک است. نه تنها در 22 اکتبر فیلم اقتباسی فیلم دنیس ویلنوو از تپه را دریافت می کنیم ، بلکه اپل تی وی + سرانجام تاریخ آغاز پخش بنیاد مورد انتظار پخش کننده تلویزیونی را اعلام کرد ، اقتباسی تلویزیونی از سریال بسیار تأثیرگذار آیزاک آسیموف. سه قسمت

  "دیوید گویر" ، مجری برنامه نمایش ، در بیانیه ای گفت: "در دهه های گذشته كه مجموعه بنیاد برای اولین بار چاپ شده است ، كار علمی-تخیلی نبوی Asimov هرگز از اهمیت بیشتری برخوردار نبوده است." "وقتی بزرگ شدم ، بنیاد را بلعیدم و آرزو داشتم كه روزی آن را روی صفحه ببینم - اما یك فیلم بلند به نظر نمی رسید كه بتواند جاه طلبی را بپذیرد. با تشکر از فضای گسترده تر پخش جریانی و همکاری ارزشمندی با اپل و Skydance ، ما می توانیم سریالی را به روشی به نمایش بگذاریم که واقعاً آن را عدالت را رعایت کند. "

  طبق فرضیه رسمی:

  هنگامی که دکتر هاری سلدون انقلابی (جارد هریس) سقوط قریب الوقوع امپراتوری را پیش بینی کرد ، او و گروهی از پیروان وفادار برای ایجاد بنیاد در تلاش برای بازسازی و حفظ آینده تمدن. خشمگین از ادعاهای هاری ، Cleons حاکم - طیف وسیعی از کلون های امپراطور - می ترسند که درک آنها از کهکشان ضعیف شود زیرا آنها مجبور به حساب کردن واقعیت بالقوه از دست دادن میراث خود برای همیشه هستند.

  هریس نقش سلدون را بازی می کند ، با لی پیس در نقش Brother Day ، امپراطور فعلی کهکشان و بخشی از یک صف طولانی از کلون های امپراطور (کلیون های فوق الذکر) همبازی است. لو لوبل در نقش نبوغ ریاضی سلدون ، گال ، بازی می کند. لیا هاروی در نقش یک سالوور ، سرپرست Terminus ، تغییر جنسیت می یابد. و لورا بیرن نقش اتو دمرزل ، دستیار روز برادر را بازی می کند.

  تبلیغات

  از دیگر شخصیت های ذکر شده می توان به برادر دوشک (ترنس مان) ، قدیمی ترین عضو زنده یاد خانواده حاکم ، و برادر داون (کاسیان بیلتون) ، جوانترین عضو و وارث روز برادر. همچنین Daniel MacPherson در نقش هوگو ، T'Nia Miller در نقش Halima ، Pravessh Rana در نقش Rowan ، Kubbra Sait در نقش Phara ، Mido Hamada در نقش Shadow Master Obrecht ، Amy Tyger در نقش Azura و Bud Skelton در نقش Keir حضور دارند.

  ReadingApple به ما می دهد اولین نگاه اجمالی ما به بنیاد ، اقتباس از سری Asimov

  بیش از یک سال است که اولین تیزر را که در ژوئن 2020 در کنفرانس جهانی توسعه دهندگان (WWDC) رونمایی شد ، دریافت کردیم. که شامل برخی توضیحات کوتاه از Goyer ، اشاره به تمام تلاش های گذشته برای اقتباس از بنیاد در 50 سال گذشته ، و همچنین تأثیر زیادی که این مجموعه بر جنگ ستارگان داشت. برخی از عکسهای همراه پشت صحنه نیز وجود داشتند ، اما بیشتر آنها فقط پیش فرض اصلی را همراه با چند عکس خیره کننده از صحنه هایی که قبل از خاموش شدن همه گیر تکمیل شده بودند ، معرفی کردند. از آن زمان تاکنون هیچ چیز وجود نداشته است ، در اوایل این ماه که اپل تی وی + پیش نمایش پیش نمایش "تابستان و فراتر از آن" را منتشر کرد ، صرفاً به چند نگاه اجمالی بپردازید.

  این تیزر جدید دو دقیقه ای با یک چهره تنها در حال عبور از تاریکی باز می شود راهرو به یک آزمایشگاه مخفی که جنین های کلون شده در مایع معلق هستند. این برادر غروب است. اتو به او گفت: "تو نمی توانی اینجا باشی." وی پاسخ می دهد: "من نمی توانم اولین کسی باشم که می خواست جوانترین خود را ببیند." "عجیب ، تماشای تولد خودت." در ادامه ما به برادر روز مباهات می کنیم که چگونه سلسله ژنتیکی آنها برای بیش از چهار قرن سلطنت کرده است ، و صلح را برای هزاران جهان به ارمغان آورده است. اما او اظهار می کند که این ثبات اکنون توسط یک فرد مجرد در معرض تهدید قرار گرفته است.

  البته این سلدون است که در دفاع از خود اصرار دارد که انقلابی نیست. بعلاوه ، گال محاسبات هشداردهنده وی درباره نابودی تمدن را صحیح دانسته است. سلدون تأکید می کند: "نظم از بین خواهد رفت" ، در حالی که صحنه های هرج و مرج و ویرانی در جریان است. "جنگها بی پایان خواهند بود. شما نمی توانید خود را نجات دهید. اما می توانید میراث خود را نجات دهید." این یک پیام هلاکت و تیره و تار است ، اما با این وجود سلدون پیروان خود را جمع می کند ، که باعث ناراحتی Brother Day می شود. و همانطور که روز برادران خیلی خوب می داند ، "Words راهی برای ایجاد آتش سوزی دارد."

  اولین بار بنیاد در Apple TV + در 24 سپتامبر 2021 شروع می شود. دوباره ، بعد از آن سه قسمت اول ، قسمت های جدید هفتگی هر جمعه دنبال کنید.

  امپراتوری کهکشانی باعث ایجاد صلح در هزاران جهان شده است ، اما اعتقادات یک انسان اکنون موجودیت آنها را تهدید می کند. اولین بار در 24 سپتامبر بنیاد پخش می شود ، فقط در Apple TV +.

  لیست لیست YouTube / Apple TV +

خبرهای دیگر از بازی کردن