خبر

 • تک بورد - ما در حال دریافت سه گانه فیلم پیش درآمد یک چرخ از زمان برای تقویت سری آمازون هستیم

  ما در حال دریافت سه گانه فیلم پیش درآمد یک چرخ از زمان برای تقویت سری آمازون هستیم
  20 روز و 2 ساعت قبل

  فیلم ها قبل از وقایع کتاب به تاریخ جهان داستانی رابرت جردن می پردازند.
  انتظار می رود که اقتباس آینده آمازون استودیو از "چرخ زمان" ، رمان های فانتزی حماسی پرفروش 14 کتاب مشهور رابرت جردن ، به احتمال زیاد به دلیل برای نمایش در اواخر امسال. به گفته Deadline Hollywood ، با توجه به تاریخ جهان داستانی اردن قبل از وقایع کتاب ها ، به نظر می رسد که سه گانه فیلم Wheel of Time نیز دریافت خواهیم کرد.

  بیشتر پیش از تاریخ متعارف جهان داستانی اردن در فلاش بک ها و افسانه هایی که در «چرخ زمان همدم» یافت می شود ، نشان داده می شود ، اما در غیر این صورت قلمرو تا حد زیادی کشف نشده است. هدف این است که به جای رقابت با خط داستانی در اقتباس آمازون برای تلویزیون ، مکمل باشد. برای هر مهلت:

  اولین فیلم چندین هزار سال قبل از زمان انتشار کتاب ، در دوره ای موسوم به "عصر افسانه ها" تنظیم می شود - مدینه فاضله آینده نگرانه با قدرت جادویی مشترک بین زنان و مردان معروف به "یک قدرت". وقتی شیطانی غیرقابل گفتن به جهانیان دامن می زند ، تمدن به هرج و مرج کشیده می شود ، و جهان پتو می پوشاند. وقتی مردان با استفاده از One Power دیوانه می شوند و قسمت اعظم کره زمین را نابود می کنند ، گروه کوچکی از زنان در زیر برج سفید متحد می شوند و آخرین امید بشریت برای زنده ماندن هستند.

  فیلمنامه نویس Zack Stentz (ثور ، مردان ایکس : First Class، Jurassic World Camp Cretaceous) وظیفه فیلمنامه نویسی فیلم اول را بر عهده خواهد گرفت. "من سال ها طرفدار کارهای رابرت جوردن بوده ام ، و به خصوص کنایات وی در مورد ریشه ها و داستان های پسین" چرخ زمان "است که همیشه بیشترین جذابیت را پیدا کرده ام. استنتز در بیانیه ای گفت: من هیجان زده هستم که این دوره رابرت جوردن را به صورت مفهومی به زندگی تبدیل می کنم. "عصر افسانه ها" تلفیقی از ژانرهای خیالی و علمی-تخیلی است ، داستان بهشت ​​از دست رفته است ، زیرا باغ آینده عدن به دنیایی خطرناک و شکسته تبدیل می شود. "

  تبلیغات

  (هشدار: a چند اسپویلر کتاب در زیر ، به ویژه اولین کتاب از این مجموعه.)

  همانطور که قبلاً نوشتم ، چرخ زمان به محبوبیت آواز یخ و آتش جورج آر آر مارتین است و بیش از 90 میلیون فروش دارد کپی در سراسر جهان - پرفروش ترین سریال های فانتزی از زمان JRR ارباب حلقه های تالکین. نتیجه گیری این مجموعه پس از مرگ جردن منتشر شد و توسط یادداشت های اردن توسط نویسنده پرفروش برندون سندرسون نوشته شد. چند سال پیش یک تلاش ضعیف برای شروع یک اقتباس تلویزیونی وجود داشت. خلبان 30 دقیقه ای مجموعه کوتاه با عنوان اژدهای زمستانی ، فقط پیشگفتار اولین کتاب این مجموعه ، چشم جهان را پوشش داد. هرچه کمتر در مورد آن گفته شود ، بهتر است.

  Reading سری جدید فانتزی آمازون ، چرخ زمان ، چهار بازیگر دیگر را نیز اضافه می کند

  سریال آمازون با محوریت Moiraine (رزاموند پایک) ، عضوی از یک سازمان قدرتمند و کاملاً زنانه موسوم به Aes Sedai برگزار می شود. (در این دنیا ، جادو وجود دارد ، اما فقط زنان خاصی می توانند از آن استفاده کنند - به عنوان مثال اعضای Aes Sedai.) او چهار جوان را شناسایی می کند ، یکی از آنها می تواند تناسخ مجدد شخصی باشد که به گفته پیشگویی ها ، باعث نجات یا بشریت را نابود کنید. با هم ، جوانان سفر به سراسر جهان را آغاز می کنند.

  اولین دور انتخاب بازیگران ، که در سال 2019 اعلام شد ، شامل جوشا استرادوفسکی به عنوان Rand al'Thor ، معروف به اژدها دوباره متولد شده ، او که با طلوع می آید ، Coramoor ، Shadowkiller ، و چه کسی می داند که چگونه بسیاری از monikers دیگر. مارکوس رادرفورد بعنوان شاگرد آهنگر و رویای قدم پرین ایبارا انتخاب شد. زو رابینز در نقش Nynaeve al'Meara شفادهنده بازی می کند و Madeleine Madden در نقش مدیر قدرتمند Egwene al'Vere بازی می کند. بارنی هریس به عنوان سریال کمدی Matrim Cauthon انتخاب شد. در دسامبر 2019 ، بازیگران بیشتری از جمله Hammed Animashaun به عنوان Loail ، دوست نزدیک Perrin the dream walker و Rand al'Thor معرفی شدند. الكساندر ویلوم در نقش تام مریلین ، یك "خوش اندام و ماجراجو" - اساساً یك زندان مسافر. یوهان مایرز در نقش Padan Fain شرور. و آلوارو مورته به عنوان Logain.

  تولید سریال آمازون در پاییز سال 2019 آغاز شد ، اما پس از آن همه گیری جهانی رخ داد و همه چیز تعطیل شد. فیلمبرداری در ماه مه در جمهوری چک به پایان رسید و آمازون از اعتماد به نفس زیادی در این مجموعه برخوردار است ، قبل از اینکه S1 حتی برای اولین بار پخش شود ، Wheel of Time را برای فصل دوم تمدید کرده است ، که احتمالاً در اواخر سال جاری اتفاق می افتد. "دریافت سفارش فصل دوم حتی قبل از آغاز فصل اول چنین رای اعتماد به کاری است که ما انجام می دهیم و خود دارایی است و ما نمی توانیم خوشحال باشیم که بتوانیم به زندگی و کار خود در جهان ادامه دهیم رابرت جردن خلق کرد. "، راف جودکینز ، مجری برنامه ، به Deadline Hollywood گفت.

خبرهای دیگر از بازی کردن