خبر

 • تک بورد - ما اولین تصویر خود را از سری جدید چرخ زمان آمازون داریم

  ما اولین تصویر خود را از سری جدید چرخ زمان آمازون داریم
  4 روز و 18 ساعت قبل

  راف جادکینز ، شوهرنر ، با Entertainment Weekly درباره آوردن رمان به تلویزیون صحبت کرد
  تا کنون ، ما فقط چند تیزر ویدئویی جذاب (که فقط شامل چند ثانیه فیلمبرداری است) و چند پوستر برای The Wheel of Time ، طولانی آمازون ، دیده ایم. منتظر اقتباس تلویزیونی از پرفروش ترین مجموعه 14 کتاب رمان فانتزی رابرت جردن بود. اما Entertainment Weekly به تازگی اولین نگاه اختصاصی به سری جدید را معرفی کرده است که ش

  این شخصیت های متفاوت است. "جادکینز به Entertainment Weekly گفت. "این همچنین یکی از اولین افرادی بود که در چندین شخصیت POV غوطه ور شد ، بنابراین شما یک گروه را دنبال می کنید ، هر کدام از آنها برنامه ها و رویکردهای خود را در مورد همه چیز دارند. این همیشه برای من مانند قطعه گمشده ادبیات فانتزی احساس می شود منظره ای که هنوز به تلویزیون یا فیلم آورده نشده است. "

  از طریق @pic.twitter.com/LXBHqjTJ4G

  - The Wheel of Time (TheWheelOfTime) 18 اوت ، 2021

  این مجموعه تلویزیونی روی مویرین (با بازی رزاموند پایک نامزد اسکار) ، عضو یک سازمان قدرتمند و تمام زن به نام Aes Sedai ، تمرکز خواهد کرد. سحر و جادو در این دنیای تخیلی بدون نام وجود دارد که به قدرت واحد معروف است و به دو نر (ساتین) و مونث (سیتار) تقسیم می شود. دومی استان Aes Sedai است. مدتها پیش ، یک شر بزرگ به نام Dark One باعث آلوده شدن sayin شد ، به طوری که اکثر مردانی که توانایی هدایت آن جادو را نشان می دهند ، دیوانه می شوند. وظیفه Aes Sedai این است که چنین مردانی را ردیابی کرده و توانایی های آنها را سلب کند - روندی که به "ملایمت" معروف است که متأسفانه اغلب چیزی جز آن نیست. همچنین یک پیشگویی باستانی درباره تولد اژدها وجود دارد: تناسخ مجدد شخصی که بشریت را نجات خواهد داد یا نابود خواهد کرد.

  با توجه به وسعت حماسی رمان ها ، جای تعجب نیست که این مجموعه تلویزیونی دارای بازیگران گسترده ای باشد. علاوه بر پایک ، جوشا استرادوفسکی در نقش رند الثور بازی می کند ، در حالی که مارکوس رادرفورد نقش کارآموز آهنگری و رویایی پرین ایبارا را بازی می کند. زوئه رابینز در نقش شفا دهنده نیناوئه المیرا و مادلین مادن در نقش ایگونه ووره بازی می کند. بارنی هریس بازیگر نقش های کمیک تسکین دهنده ماتریم کاتون است. Hammed Animashaun در نقش Loail ، دوست صمیمی پرین و رند الثور ، انتخاب شده است. الکساندر ویلوم ، تام مریلین ، "گلیمان و ماجراجو" - عمدتا یک بارد مسافر - را به تصویر می کشد ، در حالی که یوهان مایرز نقش پادان فاین شرور را بازی می کند و آلوارو مورته نقش لوگان را بازی می کند.

  تبلیغات

  "من سعی می کنم به ستون فقرات بچسبم و جادکینز درباره رویکرد خود برای اقتباس از کتابها گفت: اگر بتوانم این کار را با موفقیت انجام دهم ، داستان و شخصیت ها خودشان خواهند فروخت. " بنابراین ، حداقل ، احتمالاً می توان انتظار داشت که وقایع مجموعه تلویزیونی به قوس کلی روایت کتاب اول ، چشم جهان نزدیک شود.

  تصویر نزدیک بازی یوشا استرادوفسکی در نقش رند al'Thor و Madeleine Madden در نقش Egwene al'Vere. آیا شما نیز مانند ما از دیدن لباس ، بازیگران ، تنظیمات و موارد دیگر هیجان زده هستید؟ با تشکر ازredhandbard برای هشدار به مردم ، وEW برای اولین نگاه بهTheWheelOfTime (6 از 6) pic.twitter.com/vST3Luyy5h

  - اخبار هفتگی چرخ (weeklywheelnews) 18 اوت 2021

  ما می دانیم که مانند کتاب ، مورن پایک با گروهی از پنج جوان - Egwene ، Nynaeve ، Rand ، Mat و Perrin - که روستای کوچک آنها مورد حمله هیولاهایی به نام Trollocs قرار گرفته است ، دوست می شود. این دو زن (Egwene و Nynaeve) به عنوان اعضای آینده Aes Sedai قول می دهند. اما مورین همچنین مظنون است که یکی از مردان جوان ممکن است اژدها متولد شده باشد. پایک به Entertainment Weekly گفت: "Moiraine شخصیت راهنمای این جهان است ، غریبه ای مرموز که به شهر می آید و زندگی آنها را برای همیشه تغییر می دهد." "آنها با او راهی سفری می شوند که بشریت را نجات می دهد یا نابود می کند." لمس می کند بنابراین ، مطمئناً اعضای اطرافیان کوچک ما باید هنگام سفر از شهر ارواح عبور کنند ، زیرا از ترولوک ها فرار می کنند. آن صحنه ها در شرق اروپا فیلمبرداری شد.

  جادکینز به EW گفت: "ما به معنای واقعی کلمه Shadar Logoth را از ابتدا فقط برای 15 دقیقه زمان پخش ساختیم ، زیرا این برای سریال بسیار مهم است." "آنجاست که بسیار واضح می شود که فقط نیروهای خوب و بد نیستند. زوایای مختلف زیادی وجود دارد."

  نسخه بزرگتر Lan (Daniel Henney) و Moiraine (Rosamund Pike) در Shadar Logoth در سری آینده TheWheelOfTime @Amazon Prime. (3 از 8) #wheeloftime pic.twitter.com/n0MPaOl2Xu

  - News Weekly Wheel (weeklywheelnews) 18 آگوست 2021

  ما همچنین یک چرخ جداگانه از سه گانه فیلم زمان با تمرکز حوادث در دنیای داستانی اردن قبل از وقایع کتاب ها. همانطور که قبلاً گزارش دادیم ، بیشتر پیش از تاریخ متعارف جهان داستانی اردن در فلاش بک ها و افسانه های موجود در The Wheel of Time Companion آشکار می شود ، اما در غیر این صورت تا حد زیادی قلمرو ناشناخته ای است. هدف این است که به جای رقابت با خط داستان در اقتباس آمازون برای تلویزیون. فیلمنامه نویس زک استنتز (Thor، X-Men: First Class، Jurassic World Camp Cretaceous) وظیفه فیلمنامه نویسی فیلم اول را بر عهده می گیرد.

  Wheel of Time انتظار می رود در نوامبر امسال در Amazon Prime نمایش داده شود. آمازون آنقدر به این سریال اطمینان دارد که قبلاً Wheel of Time را برای فصل دوم تمدید کرده است.

خبرهای دیگر از بازی