techbord.com مایکروسافت xCloud را با بیش از 150 بازی فردا راه اندازی می کند

سرویس بازی ابری مایکروسافت که قبلاً با نام Project xCloud شناخته می شد ، فردا راه اندازی می شود. این پلت فرم هنوز نام رسمی ندارد و اکنون فقط بخشی از بسته Xbox Game Pass Ultimate است ، بنابراین ما به خاطر سادگی همچنان آن را xCloud می نامیم.

مایکروسافت روز دوشنبه اعلام کرد xCloud این سه شنبه را با بیش از 150 بازی قابل پخش راه اندازی می کند. این یک شروع کاملاً رقابتی است از زمانی که پلتفرم Stadia گوگل با 22 عنوان در نوامبر سال گذشته آغاز شد و در حال حاضر با 116 عنوان همراه است ، در سال 2020 فقط چهار بازی جدید اضافه شده است.

همانطور که قبلاً گزارش شده است که xCloud به صورت رایگان در اشتراک Xbox Game Pass Ultimate پرتاب شده است. این هدیه با به روزرسانی برنامه Game Pass برای دستگاه های Android سه شنبه ، 15 سپتامبر شروع می شود. مایکروسافت می خواست این سرویس را برای کاربران iOS به ارمغان بیاورد ، اما اپل ورود سیستم عامل های جریان را به App Store دشوار می کند.

مایکروسافت گفت که بیش از 150 بازی برای xCloud به صف شده است ، اما تعداد سریع از لیست ارائه شده در بیانیه مطبوعاتی خود 172 عنوان منحصر به فرد را نشان داد. این کل همچنین شامل بازی های ارائه شده از طریق EA Play نیست که به گفته این شرکت در فصل تعطیلات گاهی در Game Pass Ultimate قرار می گیرد. بنابراین هنگامی که گرد و غبار برطرف شود ، xCloud باید تقریباً دو برابر کتابخانه Stadia را تا پایان سال داشته باشد.

بدیهی است که روش ترجیحی برای کنترل بازی ها هنگام بازی با تلفن Android شما یک کنترل کننده فیزیکی خواهد بود. مانند کیشی Razer. با این حال ، Xbox امروز یک ویدیو ارسال کرد (در بالا) که نشان می دهد در حال کار است تا کنترل های لمسی را به بازی های xCloud وارد کند. اولین بازی Minecraft Dungeons خواهد بود. بازیکنان همچنین می توانند اندازه GUI کنترل کننده صفحه را تنظیم کنند. بازی های دیگری که به زودی از پشتیبانی لمسی برخوردار می شوند شامل Gears 5 و Senua 'Sacrifice هستند زیرا نسخه های بتا از قبل آن را دارند. منطقی است که فرض کنیم بسیاری دیگر در حال افزودن کنترلهای لمسی هستند.

اگر می خواهید لیستی کامل از عناوین راه اندازی xCloud را ببینید ، مایکروسافت آنها را در بیانیه مطبوعاتی خود قرار داده است.

مایکروسافت xCloud را با بیش از 150 بازی فردا راه اندازی می کند
gaming/مایکروسافت-xcloud-را-با-بیش-از-150-بازی-فردا-راه-اندازی-می.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com شخصی تراشه M1 اپل را درون iMac قرار داده است
techbord.com FedEx 2 میلیارد دلار سرمایه گذاری خواهد کرد تا سال 2040 کاملاً خنثی از کربن باشد
techbord.com تلویزیون اپل با
techbord.com نتفلیکس سریع خنده ها را که یک خوراک کمدی به سبک TikTok برای مشترکان است ، راه اندازی می کند
techbord.com Google قول داده است که سابقه مرور شما را به تبلیغ دهندگان متوقف کند
techbord.com اولین گردشگر قمری SpaceX در حال پذیرش برنامه های خدمه است
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.