techbord.com مایکروسافت Xbox Series S را دوباره

برداشت ویراستار: حتی اگر این بار از طریق بسته بندی و مواد بازاریابی خود دو بار درز کرده باشد ، مایکروسافت هنوز از وجود Xbox Series S (با نام Lockhart) خودداری می کند. دیگر مخفی کردنش چه فایده ای دارد؟ سونی قبلاً کارت دو کنسولی خود را بازی کرده است و همه در این مرحله می دانند که مایکروسافت دو کنسول نیز منتشر می کند. فقط از آن رونمایی کنید

یک مالک Xbox که به کنترلر جدیدی نیاز داشت ، یک مورد را از فروشگاه مایکروسافت خریداری کرد. با باز کردن بسته ، او متوجه یک درج بازاریابی با کد آزمایشی Xbox Game Pass شد. آنچه که شاید جالبتر از دوره آزمایشی رایگان بود ، چاپ کوچک روی کارت تأیید کننده Xbox Series S است که قرار است با سری X راه اندازی شود.

"استفاده از کد به مدت 14 روز رایگان" کارت آزمایشی خوانده می شود. "شامل Xbox Live Gold و دسترسی نامحدود به بیش از 100 بازی با کیفیت بالا در Xbox Series X | S ، Xbox One و Windows 10 است. "

من از زمان مالکیت خود کنترل کننده جدیدی برای Xbox خود دریافت کردم شکسته شده. به اندازه کافی جالب توجه است که در برگه کد آزمایشی Game Pass Ultimate از XX Series Series اعلام نشده نام برده شده است. این قطعاً یک چیز است. pic.twitter.com/GX1rOYG5g7

- Brendan (BraviaryBrendan) 31 آگوست 2020

اکنون ، این یک چیز است که نشت از منبع ثانویه حاصل شود. در این موارد ، یک دوز سالم بدبینی مناسب است. اما در این حالت ، اطلاعات مستقیماً از مایکروسافت دریافت می شود.

علاوه بر این ، این دومین بار است که این شرکت مارک Xbox Series S را در مواد بسته بندی موجود در دسترس خود درز می کند. ماه گذشته ، تصاویر لو رفته از یک کنترل کننده جدید نشان داد که بسته بندی سازگار با Xbox Series X | است S.

بنابراین ، شرط کاملاً مطمئنی است که مانند سونی ، مایکروسافت نه یک ، بلکه دو کنسول نسل بعدی را راه اندازی کرده است. این شرکت هنوز سری S را به طور رسمی اعلام نکرده است ، اما به احتمال زیاد این یک کنسول فقط دیجیتال خواهد بود. طرح نامگذاری نه تنها به Xbox One S دیجیتال شباهت دارد ، بلکه با پیشنهاد درایو نوری PlayStation 5 sans توسط Sony نیز ارتباط دارد.

بنابراین به فیل اسپنسر: چرا همچنان آن را پنهان کنید. ما می دانیم که شما یک سری X Xbox دارید. دیگر هیچ عامل تعجب وجود ندارد. ما حتی در مورد مشخصات کاملاً مطمئن هستیم. پس برای چی منتظری؟ ورودی دراماتیک شما گذشته است.

اعتبار تصویر: Natanael Ginting

مایکروسافت Xbox Series S را دوباره "تأیید" می کند
gaming/مایکروسافت-xbox-series-s-را-دوباره-تأیید-می.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com i7-11700K اینتل منتشر نشده در آلمان فروخته و ارسال می شود
techbord.com انویدیا شروع به پشتیبانی مجدد BAR قابل تغییر برای پردازنده های گرافیکی RTX 3000 می کند
techbord.com اپل بی سر و صدا رتبه های قابل ترمیم آیفون و مک بوک را به وب سایت فرانسوی خود اضافه کرد
techbord.com Framework Laptop آخرین تلاش برای یک لپ تاپ مدولار واقعی است
techbord.com محققان استنفورد چهار دلیل اصلی
techbord.com FCC یارانه باند پهن ماهانه 50 دلاری را برای خانوارهای کم درآمد تصویب می کند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.