خبر

 • تک بورد - مایکروسافت پیوندهای «مشتریان ارزشمند» را برای خرید مستقیم بسته‌های Xbox Series X ایمیل می‌کند

  مایکروسافت پیوندهای «مشتریان ارزشمند» را برای خرید مستقیم بسته‌های Xbox Series X ایمیل می‌کند
  14 روز و 13 ساعت قبل

  موفق باشید، به آن نیاز خواهید داشت: تعطیلات به سرعت نزدیک می‌شوند و نگهداری از کنسول‌های بازی سخت‌تر از همیشه خواهد بود. خرده فروشان همچنان به "مبارزه" برای یافتن راه های هوشمندانه برای مبارزه با اسکالپرها ادامه می دهند، حتی اگر بازگشت به فروشگاه های آجر و ملات راه حل بدیهی به نظر می رسد. مطمئنا، سرزنش کمبود تراشه و اسکالپرها آسان است، اما خرده فروشان بی تقصیر نیستند.

  مایکروسافت با ارائه بسته‌های Xbox Series X به "مشتریان باارزش" اسکالپرها را پاکسازی می‌کند. در حدود یک هفته گذشته پیوندهایی برای خرید مستقیم بسته‌های کنسول به مشتریان ارسال کرده است.

  این بسته‌ها شامل یک Xbox Series X (شامل کنترلر)، یک کنترلر اضافی و یک بازی است. یادداشت‌های تام وارن از Verge، مشتریان می‌توانند Madden 22، GTA V، Rust، Far Cry 6، Hasbro Family Fun Pack، Mortal Kombat 11 Ultimate، Insurgency Sandstorm، یا Diablo 2 Resurrected را انتخاب کنند. این هفته بسته‌های Xbox Series X (با یک بازی و کنترلر اضافی) را به «مشتریان ارزشمند مایکروسافت» ارائه کرده است. ایمیل ها شامل یک پیوند منحصر به فرد برای خرید یک بسته است pic.twitter.com/dEHlR0rsZ7

  — تام وارن (@tomwarren) 23 نوامبر 2021

  واحدها بر اساس اولویت اول در دسترس هستند، بنابراین شما تضمینی برای فرود یک نفر نیست. با این حال، لینک های خرید به حساب فروشگاه شما متصل هستند، بنابراین شخص دیگری نمی تواند از آنها استفاده کند. مایکروسافت همچنین فروش را به یک سفارش و حداکثر دو سفارش در 30 روز محدود کرده است.

  مشخص نیست که مایکروسافت دقیقاً چگونه مشتریان را برای ایمیل انتخاب می کند. وارن حدس می‌زند که این پیوندها برای کاربرانی که اخیراً از فروشگاه آنلاین مایکروسافت ایالات متحده خرید کرده‌اند و نرم‌افزار یا سخت‌افزار Xbox را خریداری کرده‌اند، منتشر می‌شود. اینها مفروضات معقولی به نظر می رسند.

  ایده مایکروسافت برای جلوگیری از اسکالپرها بهتر از خرده فروشان ژاپنی Nojima Denki و GEO به نظر می رسد، که شروع به نوشتن نام مشتریان بر روی بسته بندی کنسول کرده اند، به این امید که اسکالپرها را منصرف کند. از فروش مجدد آنها افراد دیگری مانند Walmart صف های پیچیده ای ایجاد کرده اند که سعی می کنند ربات ها را از بین ببرند و خریداران تکراری را حذف کنند.

خبرهای دیگر از بازی