خبر

 • تک بورد - مایکروسافت پس از 15 سپتامبر Forza Motorsport 7 را از فروشگاه های آنلاین بیرون می کشد

  مایکروسافت پس از 15 سپتامبر Forza Motorsport 7 را از فروشگاه های آنلاین بیرون می کشد
  16 روز و 22 ساعت قبل

  با وجود جانشینی در حال توسعه ، مایکروسافت اعلام کرده است که Forza Motorsport 7 و DLC آن به زودی از فروش در فروشگاه MS حذف و از طریق Xbox Game Pass نیز در دسترس نخواهد بود. این بازی تا 15 سپتامبر در حال حاضر تخفیف دارد و پس از آن فقط دارندگان موجود می توانند بازی / بارگیری ، بازی چند نفره و سایر خدمات آنلاین را انجام دهند.

  در ابتدا با سیستم ناامیدکننده جعبه غنیمت ، Forza Motorsport 7 با انبوهی از اتومبیل ها و پیست ها روبرو شد و همچنان یکی از جذاب ترین اتومبیل های "simcade" است که در حال حاضر در آنجا وجود دارد. برای طرفداران مسابقه / رانندگی که تقریباً چهار سال بعد هنوز امتحان نکرده اند ، زمان مناسبی برای این کار است ، زیرا بازی به زودی به وضعیت "پایان زندگی" خود می رسد.

  مایکروسافت در اطلاعیه رسمی خود اشاره کرد که FM7 نیز از Xbox Game Pass حذف خواهد شد ، با یک سیستم رمزگذاری برای بازیکنانی که DLC را روی سرویس بازی مبتنی بر اشتراک خریداری کرده اند. این توکن ها از تاریخ 2 آگوست توزیع می شوند و امکان دسترسی مداوم به بازی را برای بازیکنان XGP فراهم می کنند. کسانی که توکن دریافت نمی کنند باید با پشتیبانی Xbox در تماس باشند.

  https://techbord .com مایکروسافت پس از 15 سپتامبر Forza Motorsport 7 را از فروشگاه های آنلاین بیرون می کشد

  2017 مدت ها قبل دقیقاً نیست ، اما به نظر می رسد محدودیت های صدور مجوز برای اتومبیل ها و پیست های دنیای واقعی وجود دارد. در اینجا بازی کنید ، و فروش بازی های جدید را مجبور کنید و شکاف کوچکی ایجاد کنید که در آن هیچ عنوان جدید Forza Motorsport برای خرید دیجیتال در دسترس نخواهد بود. قسمت بعدی Turn 10 Studios ، به سادگی "Forza Motorsport" نامیده می شود ، احتمالاً در سال 2022 با توجه به تاریخ راه اندازی 9 نوامبر امسال بازی های Playground "Forza جهان باز" در تاریخ 9 نوامبر وارد بازار می شود.

  اگرچه Forza Motorsport 7 با سرسختی تا امروز فروشگاه مایکروسافت منحصر به فرد باقی مانده است ، بر خلاف Forza Horizon 4 که اوایل سال جاری وارد Steam شد ، با توجه به مدت زمان زیادی که باقی مانده است (تا 15 سپتامبر) ، برای فروشگاه ها تخفیف 75 درصدی وسوسه انگیز در فروشگاه MS وجود دارد (تا 15 سپتامبر) برای نشستن در صندلی رانندگی.

خبرهای دیگر از بازی