خبر

 • تک بورد - مایکروسافت هشدار می دهد مشکلات عرضه Xbox S Xbox حداقل تا آوریل 2021 ادامه خواهد داشت

  مایکروسافت هشدار می دهد مشکلات عرضه Xbox S Xbox حداقل تا آوریل 2021 ادامه خواهد داشت
  چند ثانیه قبل

  یک سیب زمینی داغ: آیا امیدوارید امسال Xbox Series X یا S بدست آورید؟ نمی خواهد حامل اخبار بد باشد ، اما حتی مایکروسافت فکر می کند این یک سناریو بعید است. یک شرکت اجرایی می گوید کمبود کنسول ها انتظار می رود حداقل تا آوریل 2021 ادامه داشته باشد.

  تیم استوارت ، مدیر ارشد مالی Xbox ، در سخنرانی در کنفرانس مجازی سرگرمی تعاملی Jefferies گفت: "من فکر می کنم همچنان که به سه ماهه پس از تعطیلات می رویم ، همچنان شاهد کمبودهای تأمین خواهیم بود ، بنابراین Q3 ، تقویم Q1 مایکروسافت" با جستجوی آلفا).

  "و سپس وقتی به Q4 رسیدیم ، تمام زنجیره تامین ما با سرعت کامل به ماههای قبل از تابستان ادامه می دهد. و این همان جایی است که من شروع به کار می کنم - انتظار دارم کمی از تقاضا را ببینم - مشخصات عرضه ، مشخصات تقاضا را برآورده می کند. " مالیات Q4 مایکروسافت از آوریل تا ژوئن اجرا می شود.

  https://techbord.com مایکروسافت به عرضه Xbox S X / S هشدار می دهد مشکلات حداقل تا آوریل 2021 ادامه خواهد داشت

  آیا ترجیح می دهید Xbox Series X بخرید یا پیش پرداخت خانه ای کنید؟

  این اولین بار نیست که مایکروسافت هشدار داده است که مشکلات عرضه کنسول های آن به زودی پایان نمی یابد. ماه گذشته ، فیل اسپنسر گفت كه انتظار می رود تقاضا برای ماهها از عرضه بیشتر شود. رئیس ایکس باکس ناامیدی مردم را تأیید کرد و اعتراف کرد که سیستم پیش سفارش فعلی برای جلوگیری از گرفتن ربات ها از محصولات پر تقاضا در ثانیه ای که به بازار نیاز دارند ، نیاز به یک تعمیر اساسی دارد. وی همچنین در جریان پخش GlitchCon در آخر هفته از وضعیت پیش آمده عذرخواهی کرد.

  به ندرت دیده ایم که در مدت زمان کوتاهی این همه محصولات مرتبط با بازی و بازی عرضه شوند: Xbox Series X / S، PlayStation 5 ، سری RTX 3000 ، کارت Radeon RX 6000 و پردازنده مرکزی Ryzen 5000. اما همه بلافاصله موجودی ندارند و به همین ترتیب باقی مانده اند - انتظار می رود وضعیت مشابهی با اولین کارت های Radeon که فردا وارد می شوند ، باشد. بیشتر موارد را می توان به گردن اسکالپرها با استفاده از ربات ها انداخت ، زیرا این موارد برای eBay به دلیل قیمت های مضحک ظاهر می شود.

  رئیس Nvidia ، جنسن هوانگ اخیراً اعتراف کرد که کارت های RTX 3000 شرکتش نیز تا سال آینده کمبود خواهند داشت ، و به دست آوردن PS5 اثبات همان سختی است مگر اینکه آن را از یک اسکالپر بخرید ، که هرگز ایده خوبی نیست زیرا فقط عمل را تشویق می کند.

  در سایر اخبار Xbox Series X ، مایکروسافت اخیراً خود را پیدا کرده است در موقعیت عجیب و غریب نیاز به هشدار به خریداران مبنی بر عدم دود بخار به کنسول ها.

خبرهای دیگر از بازی