خبر

 • تک بورد - مایکروسافت می‌گوید سطح اشتراک‌گذاری 5 نفره و ویجت ویندوز 11 به Game Pass می‌آید.

  مایکروسافت می‌گوید سطح اشتراک‌گذاری 5 نفره و ویجت ویندوز 11 به Game Pass می‌آید.


  8 روز و 20 ساعت قبل

  چیزی که باید منتظر آن بود: سرویس اشتراک Xbox/PC Game Pass مایکروسافت در حال حاضر بسیار محبوب است، اما این بدان معنا نیست که غول ردموند دائماً ویژگی‌های جدیدی را اضافه نمی‌کند. جدیدترین افزوده شده باید برای کسانی که خانواده بزرگ دارند بسیار خوشایند باشد: طرح جدیدی که به مشترکین امکان می دهد چهار نفر اضافی را به حساب خود اضافه کنند. همچنین در حال آزمایش یک ویجت به عنوان بخشی از Windows 11 Insider Pr

  مایکروسافت می‌نویسد که اکنون در حال آزمایش پیش‌نمایش لایه اشتراک‌گذاری Game Pass در کلمبیا و ایرلند است، سطحی که فقط برای Xbox Insiders در دسترس است. یکی از سخنگویان گفت که هر عضو اضافه شده در این طرح "دسترسی منحصر به فرد خود را به بازی ها، محتوا و مزایای Xbox Game Pass Ultimate خواهد داشت" اگرچه برخی از قسمت های بسته ممکن است بر اساس بازخورد تغییر کند.

  گزینه جدید گران‌تر از سطح فعلی Game Pass Ultimate است که 14.99 دلار در ماه است. مایکروسافت هرگز دقیقاً نگفت چقدر خواهد بود، اما می‌نویسد که کاربران می‌توانند یک ماه Ultimate را برای 18 روز از برنامه اشتراک‌گذاری مبادله کنند، بنابراین قیمت نهایی می‌تواند حدود 25 تا 30 دلار در ماه باشد، که وقتی پنج نفر از آن استفاده می‌کنند بسیار خوب است. همان حساب.

  هیچ اطلاعاتی در مورد اینکه چه زمانی ممکن است مایکروسافت به طرح خانواده Game Pass (یا هر نام دیگری که در نهایت نامیده می‌شود) را به صورت جهانی ارائه دهد، وجود ندارد. این شرکت اعلام کرد که در اواخر امسال چیزهای بیشتری برای به اشتراک گذاشتن خواهد داشت.

  در اخبار مرتبط، مایکروسافت در وبلاگ رسمی Windows Insider فاش کرد که در حال آزمایش یک ویجت Game Pass برای ویندوز 11 در بین Insiders در Dev Channel است. . ویجت جدیدترین بازی‌های اضافه شده به سرویس، عناوینی که به زودی به پایان می‌رسند و سایر بازی‌های دسته‌های برجسته را نشان می‌دهد. با کلیک بر روی ویجت، کاربران مستقیماً به برنامه Xbox می‌روند، جایی که می‌توانند بازی‌ها را نصب کنند، نظرات را بررسی کنند و غیره.

  https://techbord.com <b>مایکروسافت</b> می گوید که <b>ویجت</b> اشتراک گذاری 5 <b>نفره</b> و <b>ویندوز</b> 11 به Game Pass می آید

  ویجت Game Pass

  یک ویژگی در حال حاضر برای ویجت کار می‌کند به کاربران اجازه می‌دهد امضا کنند به نمایه Xbox خود و به سرعت به بازی های اخیراً بازی شده بازگردند. آنها همچنین می توانند توصیه های شخصی عناوین را ببینند.

  "پیش نمایش ویجت Game Pass در تابلوی ویجت ها در کنار سایر ویجت ها موجود است که آب و هوا، ورزش و سایر محتوای عالی را به شما نزدیک می کند." Microsoft.

  اگر می‌خواهید چند نکته و ترفند برای Game Pass بیاموزید و برخی از بهترین بازی‌های این سرویس را بیاموزید، به ویژگی "10 نکته برای شروع کار" ما نگاهی بیندازید. .


  تگ ها:

  مایکروسافت , می‌گوید , اشتراک‌گذاری , نفره , ویجت , ویندوز , game , pass , می‌آید.


  v 3
خبرهای دیگر از بازی