خبر

 • تک بورد - مایکروسافت مسیر را تغییر می دهد و به گیمرها دلیل می دهد که با ویندوز 10 پایبند باشند

  مایکروسافت مسیر را تغییر می دهد و به گیمرها دلیل می دهد که با ویندوز 10 پایبند باشند
  14 روز و 18 ساعت قبل

  پیش نمایش SDK توضیح می دهد که چیست ، مگر اینکه ویندوز 11 منحصر به فرد در مورد فناوری جدید افزایش دهنده بار نیست.

  خواندن بیشتر ویندوز 11 چیزی فراتر از موضوع جدیدی است که به ویندوز 10 زده شده است. رونمایی ویندوز 11 مایکروسافت در ماه ژوئن با اعلامیه های مختلف بسیاری از شرکت ها ، از جمله اخطار بخش بازی های شرکت: شما به Windows نیاز دارید 11 برای بازی کردن با استفاده از API های "next-gen" ، به ویژه API جدید DirectStorage.

  در روز جمعه ، تیم DirectX این شرکت محدودیت سیستم عامل را برطرف کرد.

  "برنامه DirectX" مایکروسافت متعهد است اطمینان حاصل کند که وقتی توسعه دهندگان بازی از API جدیدی استفاده می کنند ، به بیشترین تعداد گیمر دسترسی پیدا کنند. مدیر حسن Uraizee در توضیح می نویسد که API DirectStorage آینده دیگر منحصر به فرد ویندوز 11 نخواهد بود. این بیانیه در کنار راه اندازی یک برنامه پیش نمایش DirectStorage توسط مایکروسافت است که به توسعه دهندگان اجازه می دهد فوراً آزمایش این ویژگی را در نرم افزار فشرده سه بعدی آغاز کنند. از جمله موارد دیگر ، API تماس I / O را برای دارایی های گرافیکی سه بعدی مستقیماً به پردازنده گرافیکی رایانه هدایت می کند.

  "پتانسیل کامل" چقدر "پر" است؟

  پست Uraizee می گوید که یکی دیگر از ستونهای DirectStorage که قبلا اعلام شده بود ، جهش به حافظه ذخیره سازی با سرعت بالاتر SSD ، نیز به قلمرو "اختیاری" منتقل شده است. اساساً ، مایکروسافت اکنون ادعا می کند که توسعه دهندگان می توانند انتظار داشته باشند که هر خط لوله بارگیری بازی که در DirectStorage ساخته شده است ، به رایانه هایی با عملکرد پایین تر برسد ، در حالی که هنوز هم از ترفندهای سطح سیستم عامل مانند از بین بردن دارایی ها از طریق GPU بهره مند است - به طور عمده توسط SDK Agility SDX ، که می تواند در نسخه های مختلف ویندوز (Win10 نسخه 1909 و بالاتر) رها شده و بدون درگیری با سایر عناصر سیستم عامل کار می کند. حتی در این صورت ، "به روزرسانی های پشته ذخیره سازی" ویندوز 11 منحصر به آن سیستم عامل خواهد بود و بنابراین Uraizee می گوید که گیمرها می خواهند ویندوز 11 به "پتانسیل کامل" DirectStorage دسترسی پیدا کنند.

  تبلیغات

  اما یکی از ضمنی های DirectStorage میدان های فروش توانایی طراحی دنیای سه بعدی در زمان واقعی است که حول یک رویکرد انقلابی I / O می چرخد ​​- روشی که در آن مجبور نیستید مناظر کاملاً باز و عناصر جزئی را با ترفندهای وسط بازی پنهان کنید (یعنی انتظار در آسانسور یا خزیدن از طریق یک گذرگاه نازک). توضیحات مختصر Uraizee در مورد چگونگی تأثیر مستقیم DirectStorage و Win10 و Win11 در چنین جاه طلبی هایی برای بازی های رایانه ای خط و نشان نمی کشد.

  خواندن بیشتر Xbox Series X / S در مقابل PlayStation 5: حکم ماه شروع ما "بازیهای دارای DirectStorage همچنان مانند همیشه اجرا می شوند ، حتی در رایانه های شخصی که دارای سخت افزار ذخیره سازی قدیمی تر هستند (به عنوان مثال HDD) ،" اما "همچنین" آنها همیشه دارند "یک توصیف قطعاً آخرین نسل است. هنگامی که شاهد انحصاری های کنسول جاه طلبانه تری برای Xbox Series X / S و PlayStation 5 هستیم که مشخصات آن شامل پیش فرض های SSD و I / O تهاجمی است ، خواهیم دید که آیا خوش بینی Uraizee درگاه های رایانه های شخصی این بازی ها در سیستم های ذخیره سازی کندتر اعمال خواهد شد یا خیر.

  در هر صورت ، این یک عقب گرد بزرگ از اعلامیه های قبلی مایکروسافت در مورد DirectStorage است. شاید مایکروسافت متوجه شده است که چند رایانه شخصی علاقه مند به بازی در ماه گذشته در آزمایش سازگاری با ویندوز 11 شکست خورده اند - به دلیل کمبود رسانه جامد یا مادربردی که در بررسی ماژول Platform Trusted (TPM) ناموفق بوده است - و برای اطمینان از اینکه DirectX 12 Ultimate آن درگیر شده ، درهم آمیخته است. جاه طلبی ها بیشتر محدود نیستند. در حال حاضر ، DX12U به پردازنده های گرافیکی مدرن تری از جمله RTV 2000 و 3000 خانواده انویدیا و خط RDNA 2 AMD نیاز دارد و در جهان با کمبود تراشه ، جذب GPU های سازگار به کندی انجام می شود.

خبرهای دیگر از بازی کردن