خبر

 • تک بورد - مایکروسافت فرانسه ادعا می کند که قرارداد انحصاری دو ساله دالبی برای Xbox Series X وجود دارد اما به سرعت نتیجه معکوس می دهد

  مایکروسافت فرانسه ادعا می کند که قرارداد انحصاری دو ساله دالبی برای Xbox Series X وجود دارد اما به سرعت نتیجه معکوس می دهد
  14 روز و 20 ساعت قبل

  Facepalm: دام شرکت های بزرگ این است که گاهی اوقات می توان خطوط ارتباطی را قطع کرد ، خصوصاً با همتایان خارج از کشور. به نظر می رسید مایکروسافت دیروز وقتی مجریان وبلاگ فرانسوی \ "اطلاعات نادرستی \" مربوط به Xbox Series X | S را در اختیار داشتند که دارای حقوق انحصاری Dolby Vision و Atmos بودند ، این مشکل را داشتند.

  ماه گذشته ، مایکروسافت اعلام کرد که Dolby Vision به Xbox Series X | S می آید. روز دوشنبه ، نسخه فرانسوی Xbox Wire ادعا کرد که Dolby Vision و Atmos به مدت دو سال در کنسول نسل بعدی آن انحصار خواهند داشت. با این حال ، به نظر می رسد که این درست نیست.

  مایکروسافت روز سه شنبه قبل از صدور بیانیه ای مبنی بر عدم توافق انحصار با Dolby ، پست را (بایگانی شده در اینجا) حذف کرد.

  "A سخنگویی به The Verge گفت: پست وبلاگ به اشتباه توسط یک تیم محلی Xbox منتشر شده است که شامل اطلاعات نادرستی در مورد انحصاری Dolby Atmos و Dolby Vision در Xbox Series X | S است. "هیچ توافق انحصاری هیچ یک از فناوری ها در Xbox وجود ندارد. ما مفتخریم که با Dolby همکاری می کنیم تا Dolby Atmos و Dolby Vision را به گیمرهای Xbox پیشنهاد دهیم و اطلاعات بیشتری در مورد دسترسی عمومی Dolby Vision در Xbox Series X | S خواهیم داشت. بزودی. "

   https://techbord.com مایکروسافت فرانسه ادعا می کند قرارداد انحصاری دو ساله دالبی برای Xbox Series X اما به سرعت backpedals

  البته ، فقط به دلیل عدم توافق به این معنی نیست که PlayStation 5 یا Nintendo Switch از هر دو ویژگی پشتیبانی می کند. نه سونی و نه نینتندو اعلام نکرده اند كه می توانند Dolby tech را به دستگاه های خود اضافه كنند. با این وجود ، هنوز هم امکان پذیر است.

  PS5 سونی از قبل هنگام پخش DVD های Blu-ray دارای Atmos است. هیچ چیز نباید مانع گسترش پشتیبانی به بازی شود. علاوه بر این ، در حالی که سوییچ در حال حاضر از Dolby Vision یا Atmos پشتیبانی نمی کند ، شایعه ای که در مورد ارتقا سوییچ وجود دارد می تواند مناسب این ویژگی ها باشد.

  کنسول های نسل بعدی مایکروسافت از Atmos برای بازی پشتیبانی می کنند. اگرچه مایکروسافت در مورد زمان ورود آن چیزی نگفته است ، اما اعلام کرد دو هفته پیش Dolby Vision وارد تست آلفا شد. بنابراین صرف نظر از عدم توافقنامه انحصاری دو ساله ، این قرارداد از قبل رقابت خوبی دارد.

  اعتبار تصویر: Stockcrafterpro

خبرهای دیگر از بازی