خبر

 • تک بورد - مایکروسافت سیاست بازپرداخت Xbox خود را برای

  مایکروسافت سیاست بازپرداخت Xbox خود را برای "Cyberpunk 2077 " سست کرد
  3 روز و 22 ساعت قبل

  برداشت ویراستار: از زمان انتشار No Man 'Sky نمی توان به یاد آورد که بازی بیش از سایبرپانک 2077 بیش از حد مورد استفاده و تحویل قرار گرفته باشد. CD Projekt Red در ماهها و سالها قبل از راه اندازی اشتباهات زیادی انجام داده است. این به اعتبار توسعه دهنده ، ارزش سهام و در نهایت کتاب جیبی آن لطمه زده است.

  آشفتگی داغی که در راه اندازی Cyberpunk 2077 است برای CD Projekt Red بدتر می شود. دیروز دیروز در اقدامی بی سابقه ، سونی بازی را از فروشگاه PlayStation بیرون کشید و گزینه بازپرداخت بدون سوال را به بازیکنان پیشنهاد داد.

  روز جمعه ، مایکروسافت با گسترش سیاست بازپرداخت خود ، سونی را دنبال کرد Cyberpunk 2077 ، البته بدون حذف بازی از فروشگاه خود. پشتیبانی Xbox با انتشار بیانیه ای از طریق توئیتر درباره تصمیم گیری توضیح داد.

  Cyberpunk 2077: برای اطمینان از اینکه هر بازیکنی می تواند تجربه ای را که از Xbox انتظار دارد بدست آورد ، ما سیاست بازپرداخت موجود خود را گسترش خواهیم داد تا بازپرداخت کامل را به هر کسی که ارائه دهد ، بازپرداخت کنیم. Cyberpunk 2077 را تا اطلاع ثانوی از فروشگاه مایکروسافت به صورت دیجیتال خریداری کرد. https://t.co/04TcniwVzy

  - پشتیبانی Xbox (XboxSupport) 18 دسامبر 2020

  تا به امروز ، ما به اکثر قریب به اتفاق مشتریانی که یک مورد را درخواست کرده اند ، بازپرداخت پرداخت کرده ایم. برای درخواست بازپرداخت Xbox برای Cyberpunk 2077 ، لطفاً مراحل ذکر شده در صفحه بازپرداخت Xbox ما را اینجا دنبال کنید: https://t.co/04TcniwVzy

  - پشتیبانی Xbox (XboxSupport) 18 دسامبر 2020

  Microsoft استثنائات بازپرداخت سخاوتمندانه و سونی و حذف بازی از بازار عمده ضربه بزرگی به CDPR است که سهام خود را با افتتاح بازار جمعه نزدیک به 20 درصد کاهش داد. تا لحظه نوشتن این گزارش ، این اندکی از پایین ترین سطح صبح امروز با 17.88 دلار در هر سهم به 18.81 دلار رسیده است اما هنوز در رکورد بالای 31 دلاری خود نیست که درست قبل از انتشار Cyberpunk از آن لذت برده است.

  https://techbord.com مایکروسافت سیاست بازپرداخت Xbox خود را برای سست می کند>

  سونی گفت: "ممنوعیت بازی" "تا اطلاع ثانوی" بود ، به این معنی که Cyberpunk پس از اجرای روان CDPR بر روی کنسول های نسل اول PlayStation 4 ، Cyberpunk را به قفسه های دیجیتال خود بازگرداند. چه زمانی این سوال باقی می ماند توسعه دهندگان پیش بینی می کنند که همه اشکالات عمده تا فوریه 2021.1 رفع شوند.

  به اعتبار آن ، CD Projekt Red در گذشته کار خود را از آتش بیرون کشیده است. CDPR علی رغم اینکه در هنگام انتشار کمی بهم ریخته بود ، با چندین به روزرسانی و وصله پس از راه اندازی ، Witcher 3 را ذخیره کرد. این بازی در سال 2015 به عنوان بهترین بازی سال شناخته شد. تفاوت اصلی در آن زمان و اکنون در این است که هیچ ویترین فروشگاه دیجیتال TW3 را از فهرست خود حذف نکرد.

  برای موفقیت CD Projekt Red همانند The Witcher 3 ، در حال بررسی این است که اساساً بازی دوباره در کنسول های نسل آخر به چه معناست. باید دوباره آن را به فروشگاه پلی استیشن ارسال کند و بسیاری از طرفداران ناراضی که خواستار بازپرداخت هستند را متقاعد کند که Cyberpunk 2077 ارزش یک فرصت دوم را دارد. اگر آن را بیرون بکشد ، احتمالاً به عنوان بزرگترین بازگشت از زمان استفاده سلام بازی ها از No Man's Sky استفاده خواهد شد.

خبرهای دیگر از بازی