خبر

 • تک بورد - مایکروسافت دو کنسول سفارشی Xbox Series X را برای جشن Nickelodeon All-Star Brawl هدیه می دهد

  مایکروسافت دو کنسول سفارشی Xbox Series X را برای جشن Nickelodeon All-Star Brawl هدیه می دهد
  27 روز و 11 ساعت قبل

  بخش بازی های مایکروسافت ایکس باکس به مناسبت بازی مبارزه ای متقاطع Nickelodeon All-Star Brawl که اخیراً منتشر شده است ، دو کنسول Xbox Series X با نسخه محدود را به همراه کنترلرهای بی سیم Xbox معرفی کرد. شما تا اواخر این ماه فرصت دارید تا از طریق قرعه کشی توییتر آنها را برنده شوید.

  Nickelodeon All-Star Brawl از نظر مفهومی و نمایشی شبیه به حق رای دادن بازی Super Smash Bros نینتندو است که دارای شخصیت های قابل بازی از بیش از دوازده نمایش Nickelodeon از جمله Rugrats ، Invader Zim ، SpongeBob SquarePants و Teenage است. لاک پشت های نینجا جهش یافته ، و دیگران. این شخصیت های دو سری اخیر است که به عنوان پایه ای برای ارائه های جدید مورد استفاده قرار گرفت.

  یکبار اجرای کنسول ها و کنترلرهای SpongeBob و Leonardo Xbox One Series X در بالا مشاهده می شود. مایکروسافت از این موارد به عنوان اقلام تبلیغاتی استفاده می کند ، نه اینکه آنها را به عنوان نسخه های محدودی مانند گذشته بفروشد.

  https://techbord.com مایکروسافت دو کنسول سفارشی Xbox Series X برای جشن Nickelodeon All-Star Brawl

   https://techbord.com مایکروسافت دو کنسول سفارشی Xbox Series X را برای جشن Nickelodeon All-Star Brawl

  برای موفقیت برنده می کند ، باید Xbox را در توییتر دنبال کنید و پست تبلیغاتی کامل با هشتگ را بازنشر دهید.

  قرعه کشی تا ساعت 8 شب ادامه دارد اقیانوس آرام در 24 اکتبر. از میان آثار واجد شرایط ، دو کاربر به طور تصادفی انتخاب می شوند. برنده اول کنسول و کنترل کننده باب اسفنجی را دریافت می کند در حالی که نفر دوم انتخاب شده سیستم Turtles و کنترل کننده تطبیق را دریافت می کند.

  طبق قوانین رسمی ، هر دو بسته جایزه دارای ارزش خرده فروشی تقریبی 499 دلار است ، هر چند داده شده است. وضعیت یکپارچه آنها و این واقعیت که کنسول های نسل بعدی هنوز در فروشگاه ها یافت نمی شوند ، احتمالاً ارزش بیشتری دارند ، مخصوصاً برای یک کلکسیونر سرسخت.

  Nickelodeon All-Star Brawl از بین رفت برای اکثر کنسول های اصلی و رایانه شخصی در 5 اکتبر. برای مدت محدود ، می توانید آن را با 20 درصد تخفیف انتخاب کنید و هزینه مالکیت را به 39.99 دلار کاهش دهید.

خبرهای دیگر از بازی