خبر

 • تک بورد - مایکروسافت در حال گسترش Xbox Game Pass به تلویزیون ها از طریق سخت افزار پخش برنامه و بازی است

  مایکروسافت در حال گسترش Xbox Game Pass به تلویزیون ها از طریق سخت افزار پخش برنامه و بازی است
  3 روز و 7 ساعت قبل

  رو به جلو: چند روز با اولین ایکس باکس فاصله نداریم | کنفرانس Bethesda E3 ، اما مایکروسافت قبلاً شروع به ریختن لوبیا در مورد آنچه Xbox Game Pass برای آینده در نظر گرفته است ، کرده است. از یک برنامه Xbox TV و سخت افزار پخش بازی گرفته تا چندین ویژگی جدید و بهینه سازی برای بازی های ابری. مایکروسافت xCloud ممکن است به زودی به یک سیستم عامل بازی ابری تبدیل شود.

  با برنامه Xbox TV آینده ، هر مشترک Game Pass Ultimate می تواند بازی های Xbox مورد علاقه خود را در تلویزیون بدون سخت افزار اضافی علاوه بر کنترل کننده بازی کند. درصورتی که تلویزیون شما از برنامه پشتیبانی نمی کند ، مایکروسافت همچنین قصد دارد دستگاه های سخت افزاری پخش جریانی را راه اندازی کند.

  Phil Spencer ، EVP بازی در مایکروسافت ، سال گذشته قبلاً دستگاه های سخت افزاری جریان Xbox را اذیت کرده بود. این سخت افزار به احتمال زیاد به صورت USB یا دستگاه های کوچک جعبه تنظیم خواهد شد و یک راه حل بازی جمع و جور xCloud بدون نیاز به داشتن کنسول در اختیار بازیکنان قرار می دهد.

  مایکروسافت می گوید همه Game Pass Ultimate مشترکین در حالی که از Edge ، Chrome و Safari استفاده می کنند ، طی چند هفته آینده به بازی های ابری در مرورگر دسترسی خواهند داشت. این اطلاعیه تنها دو ماه پس از راه اندازی مرحله بتا مایکروسافت منتشر شد که xCloud را برای دستگاه های اپل نیز به ارمغان آورد.

  https: / /techbord.com مایکروسافت Xbox Game Pass را از طریق سخت افزار پخش برنامه و بازی به تلویزیون ها گسترش می دهد

  طبق گفته مایکروسافت ، بازی بازان به زودی از زمان بارگذاری کوتاه تر ، نرخ فریم بهتر و تصاویر بهتر در سری Xbox بهره مند می شوند. بازی های X | S بهینه شده است ، زیرا این شرکت نزدیک به اتمام روند به روزرسانی مراکز داده خود است که اکنون از سخت افزار سطح Xbox Series X برخوردار است.

  در اواخر امسال ، مشترکین Game Pass Ultimate در استرالیا ، برزیل ، ژاپن و مکزیک به بازی های ابری دسترسی خواهند داشت. علاوه بر این ، مایکروسافت همچنین قصد دارد بازی ابری را در برنامه Xbox در رایانه شخصی معرفی کند ، که به شما این امکان را می دهد قبل از بارگیری یک بازی ، بازی را امتحان کنید.

  هنوز تاریخ انتشار برای برنامه TV Xbox تنظیم نشده است ، همچنین لیستی از تلویزیون هایی که از آن پشتیبانی می کنند ، اما ما مجبور خواهیم بود که به زودی آن را یاد بگیریم.

خبرهای دیگر از بازی