خبر

 • تک بورد - مایکروسافت جریان xCloud را از طریق برنامه Xbox به رایانه های شخصی ویندوز اضافه می کند

  مایکروسافت جریان xCloud را از طریق برنامه Xbox به رایانه های شخصی ویندوز اضافه می کند
  16 روز و 18 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ مایکروسافت اعلام کرد که Xbox Cloud Gaming را از طریق برنامه Xbox به رایانه های شخصی ویندوز می آورد. این نسخه بتا فقط برای اعضای Xbox Game Pass Ultimate که بخشی از برنامه Insider هستند در دسترس است و به آنها اجازه می دهد به جای استفاده از مرورگر ، به طور مستقیم به سرویس جریان دسترسی داشته باشند.

  مایکروسافت در پست اعلامیه خود می نویسد افرادی که واجد شرایط برای شرکت هستند قادر خواهند بود بیش از 100 بازی Xbox را در انواع رایانه های شخصی ، از سخت افزارهای پیشرفته گرفته تا لپ تاپ های قدیمی مانند سیب زمینی ، بازی کنند. تنها چیزی که نیاز دارند یک کنترلر سازگار است که از طریق بلوتوث یا USB متصل می شود. مایکروسافت همچنین اتصال اینترنت پرسرعت را توصیه می کند: Wi-Fi 5 گیگاهرتز یا اتصال داده تلفن همراه با سرعت 10 مگابیت بر ثانیه.

  اگر به یک Insider با یک با اشتراک Xbox Game Pass Ultimate ، می توانید با راه اندازی برنامه Xbox ، کلیک روی "بازی های ابری" جدید و انتخاب بازی ، این سرویس را امتحان کنید.

  افراد غیر خودی که می خواهند از طریق رایانه شخصی روی کامپیوتر مرورگر وب ، که دارای بازی های مشابه برنامه است ، می تواند در اینجا این کار را انجام دهد. هنگام دسترسی به xCloud از طریق برنامه Xbox تفاوت هایی وجود دارد ، از جمله ، "برخی از ویژگی های جدید برای شروع به کار ، از جمله دسترسی آسان به اطلاعات مربوط به کنترلر و وضعیت شبکه ، ویژگی های اجتماعی برای برقراری ارتباط با دوستان و توانایی جیسون بومونت ، مدیر شریک تجربیات ایکس باکس ، توضیح می دهد که مردم - حتی کسانی که بر روی ابر بدون بازی نصب می شوند - به شما ملحق شوند.

  یکی دیگر از ویژگی های جدید در برنامه Xbox این است که بازیها را از طریق کنسول Xbox متصل به همان شبکه به رایانه شخصی منتقل کنید. حتی می توانید کنسول را از داخل برنامه روشن یا خاموش کنید.

خبرهای دیگر از بازی