خبر

 • تک بورد - مایکروسافت به مشکل عدم پاسخگویی در کنترل کننده های جدید Xbox اذعان کرده و در حال رفع مشکل است

  مایکروسافت به مشکل عدم پاسخگویی در کنترل کننده های جدید Xbox اذعان کرده و در حال رفع مشکل است
  18 روز و 11 ساعت قبل

  ما اخیراً در مورد مسائل مربوط به رانندگی PlayStation 5 DualSense چیزهای زیادی شنیده ایم ، اما به نظر می رسد سونی تنها شرکتی با کنترل کننده های مشکل ساز نیست. اگرچه رانندگی نمی کند ، کنترل کننده بی سیم Xbox جدید مایکروسافت در ثبت فشارهای دکمه برای برخی از افراد موفق نیست ، مشکلی که هم در کنسول های Xbox و هم در رایانه وجود دارد. شرکت ردموندی این مسئله را تأیید کرده و در حال رفع مشکل است.

  رانش برای سالها در کنترل کننده ها مضر بوده است. مشهورترین مبتلا JoyCons نینتندو است ، اگرچه کنترل کننده های قبلی Xbox One مایکروسافت ، از جمله 180 دلار Elite Controller ، همین مشکل را تجربه می کنند.

  ماه گذشته گزارش هایی از تجربه برخی از واحدهای PS5 DualSense برای رانندگی ارائه شد ، منجر به این شد که سونی با یک پرونده قضایی طبق پرونده درگیر شود. نینتندو و مایکروسافت همچنین با اقدامات طبقاتی مربوط به کنترل کننده های خود سر و کار دارند.

  همانطور که توسط The Loadout گزارش شده است ، کنترل کننده جدید بی سیم Xbox که در کنار Xbox Series X / S وارد می شود ، گاهی اوقات در ثبت فشار دکمه ها ناموفق است. کاربری به نام SK Lee به عنوان یک نسخه جدید از Logitech F310 یکی از کنترلرها را خریداری کرده اما متوجه شده است که دکمه Y اغلب کار نمی کند ، این خصوصاً برای کسی که بیشتر FIFA بازی می کند آزار دهنده است.

  "The کنترل کننده به طور مداوم چندین بار در یک بازی 15 دقیقه ای من را از کار می اندازد. " آنها اکنون به کنترل کننده Logitech خود بازگشته اند.

  مایکروسافت گفت که از وضعیت آگاه است و در حال کار بر روی یک راه حل است ، اگرچه ما نمی دانیم چه زمانی ممکن است وارد شود یا چه چیزی ممکن است منجر شود . این شرکت گفت: "ما در مایکروسافت ، تمام محصولات خود را از طریق آزمایش دقیق اطمینان کیفیت ارائه می دهیم و متعهد به ارائه تجربه بازی بی نظیر به مشتریان هستیم." "ما می دانیم که ممکن است برخی از بازیکنان نسبت به کنترلرهای بی سیم Xbox جدید خود واکنش نشان ندهند و تیم های ما به طور فعال روی یک راه حل کار می کنند. برای بهترین تجربه ، ما مشتریان را به بازدید از پشتیبانی Xbox برای کمک تشویق می کنیم."

  اخیراً کنترل کننده DualSense نشان داد که بخشی از مشکل این است که سونی ، همراه با شرکت های دیگر ، از اجزای با دوام کم به عنوان "محاسبه عمدی صرفه جویی در هزینه در قسمت سازندگان کنسول" ، طبق iFixit استفاده می کند.

  سلب مسئولیت معمول این است که همه کنترل کننده های بی سیم Xbox جدید با این مشکل روبرو نیستند. این نویسنده پس از چند ماه استفاده خوب کار می کند. اما بسیار ناامیدکننده است که مشاهده کنید بسیاری از مشکلات مربوط به دستگاه های جدید گزارش شده است ، به خصوص وقتی که قیمت آنها 60 دلار و بیشتر باشد.

خبرهای دیگر از بازی