techbord.com مایکروسافت برای خرید ZeniMax به قیمت 7.5 میلیارد دلار ، کنترل The Elder Scrolls ، Doom ، Fallout و موارد دیگر را بدست خواهد آورد

یک سیب زمینی داغ: درست زمانی که به نظر می رسید مایکروسافت در جنگ کنسول علیه سونی رقیب خود را از دست می دهد ، امروز یک خبر خیره کننده در فضای مجازی منتشر شد. مایکروسافت در حال انعقاد قرارداد خرید ZeniMax Media Inc. ، شرکت مادر چندین استودیوی معروف - از جمله Bethesda Softworks ، از Elder Scrolls و شهرت Fallout - به مبلغ هنگفت 7.5 میلیارد دلار است.

درک کامل تأثیرات گسترده و سرسام آور این معامله بدون زمینه دشوار است ، بنابراین ما سعی خواهیم کرد که در پایین کمی مسائل را تجزیه کنیم.

اول از همه ، همانطور که گفتیم پیش از این ، این خرید به مایکروسافت امکان کنترل مستقیم سری معروف Elder Scrolls و Fallout را می دهد - دو بزرگترین و محبوب ترین حق رای دادن در بازی ها ، با چندین دهه سابقه ترکیبی (و میلیون ها طرفدار) در پشت آنها.

در حالت ایده آل ، پول مایکروسافت به بازی های بهتری منجر می شود ، بنابراین شاید دامنه عناوینی مانند Starfield و The Elder Scrolls 6 در سال های آینده قابل گسترش باشد.

 https://techbord.com مایکروسافت برای خرید ZeniMax با قیمت 7.5 میلیارد دلار ، کنترل The Elder Scrolls ، Doom ، Fallout و موارد دیگر را بدست خواهد آورد

این خرید همچنین به این معنی است که بتسدا دیگر مستقیماً در برابر Obsidian رقابت نخواهد کرد. با توجه به آنچه می توانیم بگوییم ، استودیوها عناوین مشابهی را پیش می برند. Avowed مثالی عالی از آن است: قرار بود این جواب بزرگ Obsidian به Skyrim باشد.

این ممکن است به این معنی باشد که تیم ها می توانند استعداد و تخصص خود را به اشتراک بگذارند ، و یک بار دیگر منجر به بازی های بهتر در پایان (و شاید حتی حتی جانشین مستقیم Fallout فوق العاده: New Vegas).

¯ \ _ (ツ) _ / ¯ https://t.co/MqyiuNsWS2

- Obsidian (Obsidian) 21 سپتامبر 2020

علاوه بر استودیوی بازی سازی بتسدا ، خرید مایکروسافت در آینده به آن Elder Scrolls Online ، id Software (تیم پشتیبان Doom و Quake) ، Arkane ، Machine Games ، Tango Gameworks و بیشتر.

تصمیم مایکروسافت برای به دام انداختن Zenimax بهترین پاسخ برای محبوبیت روزافزون پلی استیشن 5 بود. با کمبود انحصاری های خاص شخص اول ، Xbox Series X بدون شک قدرت خود را از دست می داد ، اما با این معامله ، همه چیز می تواند تغییر کند.

اگر بازی های آینده Bethesda باشد ، همانطور که Starfield یا The Elder Scrolls 6 ، در واقع انحصاری Xbox Series X هستند ، ضربه بزرگی به سونی وارد خواهد کرد. از این گذشته ، همه کسانی که آن بازی ها را انجام می دهند رایانه شخصی ندارند و ممکن است انحصار بالقوه فقط کافی باشد تا آنها را متقاعد به خرید در اکوسیستم مایکروسافت کند.

 https://techbord.com مایکروسافت برای خرید ZeniMax با قیمت 7.5 میلیارد دلار ، کنترل The Elder Scrolls ، Doom ، Fallout و موارد دیگر را بدست خواهد آورد

برندگان واقعی در این معامله بازیکنان رایانه های شخصی مانند ما هستند. از آنجا که مایکروسافت هیچ فروش انحصاری سری Xbox فقط X را نمی فروشد (همه بازی های آنها روی رایانه و کنسول خواهد بود) ، ما همچنان قادر خواهیم بود بزرگترین بازدیدها را از شرکت های مختلف تابعه Zenimax انجام دهیم. و احتمالاً با پرداخت ماهانه کم ، در روز اول ، از طریق خدماتی مانند Xbox Game Pass یا XCloud.

البته احساس ناامیدی یا نگرانی از این خبر منطقی است. مایکروسافت با داشتن این همه کنترل بر بخش گسترده ای از صنعت بازی ، مطمئناً هشدار دهنده است و دیدن یک استودیوی مستقل مانند بتسدا که به یکی از بزرگترین افراد ملحق شود ، همیشه ناراحت کننده است.

با این حال ، اگر چیز دیگری نباشد ، ما علاقه داریم ببینیم که این اخبار ممکن است در کل صنعت طی چند سال آینده چه تاثیری بگذارد. این خرید باید در نیمه دوم سال مالی 2021 بسته شود ، بنابراین برای جزئیات بیشتر با ما همراه باشید.

مایکروسافت برای خرید ZeniMax به قیمت 7.5 میلیارد دلار ، کنترل The Elder Scrolls ، Doom ، Fallout و موارد دیگر را بدست خواهد آورد
gaming/مایکروسافت-برای-خرید-zenimax-به-قیمت-7-5-میلیارد-دلار.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com تسلا در حال استخدام نیروهای پشتیبانی اختصاصی برای رسیدگی به توییت های عصبانی است که به Elon Musk پرداخته شده است
techbord.com 870 Evo سامسونگ پتانسیل SSD های SATA را به حداکثر می رساند
techbord.com VLC برای macOS با پشتیبانی بومی M1 به روز شد
techbord.com فروش Logitech در سه ماهه اخیر 85 درصد رشد کرده است
techbord.com کوالکام اسنپدراگون 870 ، نسخه سریعتر از پرچمدار سال گذشته را معرفی می کند
techbord.com از هر پنج شرکت یک نفر اعتراف می کند که بدون اطلاع آنها از کارگران از راه دور جاسوسی کرده است
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.