خبر

 • تک بورد - مایکروسافت برای تولد خود یخچال Xbox Series X را به اسنوپ داگ هدیه داد

  مایکروسافت برای تولد خود یخچال Xbox Series X را به اسنوپ داگ هدیه داد
  2 روز و 9 ساعت قبل

  Fo rizzle: برای یک خواننده رپ که همه چیز دارد چه چیزی دریافت می کنید؟ چطور در مورد چیزی که قبلاً هرگز وجود نداشته است. این دقیقاً همان کاری است که مایکروسافت سه شنبه گذشته برای چهل و نهمین سالگرد تولد اسنوپ داگ انجام داد. اکنون رپر تنها یخچال با مضمون Xbox Series X را (که ما از آن می دانیم) دارد.

  تقریباً بلافاصله پس از رونمایی مایکروسافت از Xbox Series X ، میت های یخچال و فریزر شروع به چرخیدن می کند. اگرچه مطمئناً غیر عمدی بود ، XBSX واقعاً شبیه یک یخچال کوچک است و مایکروسافت در مورد آن مسخره کرد ، حتی پست یک یادداشت از از توییتر است.

  اما اکنون الگوی رفتاری یخچال یک واقعیت است. جمعه شب ، رپ افسانه ای اسنوپ داگ ویدئویی را به حساب اینستاگرام خود ارسال کرد که در آن یخچال جدید کار خود را که از Xbox Series X الگوبرداری شده است نشان می دهد. این حتی دارای یک آرم درخشان Xbox در گوشه بالا سمت چپ است ، اگرچه به عنوان یک قدرت عمل نمی کند دکمه همانطور که روی کنسول انجام می شود.

  اسنوپ داگ دارای یخچال Xbox Series X pic.twitter.com/7SUCJYdk36

  - Wario64 (@ Wario64) 24 اکتبر 2020

  یخچال هدیه ای از طرف مایکروسافت برای تولد رپ در 20 اکتبر. ایکس باکس قبل از تحویل حتی آن را برای اسنوپ تهیه کرده است. البته حاوی یک کیک تولد XBSX ، مقداری بلوز ایکس باکس و چندین بطری آب جین و آب میوه بود.

  اسنوپ داگ ویدئو را کمی بعد از ارسال آن حذف کرد ، اما قبل از اینکه یک کاربر توییتر بتواند آن را بدست آورد و آن را با جهانیان (در بالا) به اشتراک بگذارید.

  در مورد هدایای متفکر ، مایکروسافت آن را میخکوب کرد. اسنوپ یک گیمر مشتاق است و برای چندین بازی از جمله True Crime: Streets of LA ، Tekken Tag Tournament 2 ، Way of the Dogg ، Call of Duty: Ghosts و سایر بازی ها کامو انجام داده و یا استعداد صوتی ارائه کرده است. بنابراین یخچال نسل بعدی کنسول شکل ، مجهز به زنجیر طلا و آب جین ، شگفتی مناسب تولد بود.

خبرهای دیگر از بازی