techbord.com مایکروسافت با EA همکاری می کند تا EA Play را به Xbox Game Pass اضافه کند

جنگ های نسل بعدی کنسول ماه ها پیش آغاز شد ، اما مایکروسافت این هفته را انتخاب کرده است تا ابتدا از نظر ارزش اعتصاب کند. این نه تنها تاریخ انتشار را ضخیم کرده است ، بلکه قیمت ها ، گزینه های تأمین مالی و امروز سرویس دیگری را نیز به مجموعه Game Pass Ultimate خود اضافه کرده است. اکنون سونی حرکت می کند.

مایکروسافت روز چهارشنبه اعلام کرد که اضافه کردن EA Play به Xbox Game Pass را بدون پرداخت هزینه اضافی آغاز می کند. خدمات اشتراک EA با پرداخت 5 دلار در ماه و بسته Xbox Game Pass Ultimate با پرداخت 15 دلار در ماه در Game Pass برای رایانه شخصی ارائه می شود. این بدان معنی است که ارزش اضافی بدون دست انداختن قیمت.

این فقط اولین حلزونی است که مطمئناً طی چند هفته آینده بین مایکروسافت و سونی به عنوان کنسول های نسل بعدی خود به یک جنگ قیمت گذاری / ارزش افزوده تبدیل خواهد شد. به روز راه اندازی نزدیک شوید.

اخبار مهم باید پیمایش را متوقف کنید و با تشکر از آن بخوانید از اواخر امسال ،EA Play با Xbox Game Pass Ultimate وXboxGamePassPC همراه خواهد شد! این همه pic.twitter.com/zhbUKN3Bjy

است - Xbox Game Pass (XboxGamePass) 9 سپتامبر 2020

Xbox تاریخ مشخصی برای اجرای بسته جدید ندارد ، فقط می گوید در حال اجرا است "این تعطیلات. " ما باید منتظر بمانیم و ببینیم این به معنای قبل یا بعد از راه اندازی Xbox Series X | S در 10 نوامبر است.

تلاش های ساده در EA اخیراً EA Access و Origin را ترکیب کرده است تحت چتر نام تجاری جدیدی به نام EA Play به خدمات دسترسی پیدا کنید. این شامل دسترسی به محتوای فقط اعضا ، چالش ها ، جوایز ، تخفیف ها ، نمایش های نمایشی به پایان رسیده و بیش از 60 بازی EA است. برخی از عناوین موجود در EA Play در سرویس بازی ابری مایکروسافت نیز در دسترس خواهند بود.

علاوه بر این ، این شرکت اعلام کرد که بودجه Xbox Series S و Series X را با پرداخت 25 و 35 دلار در ماه (به ترتیب) تأمین مالی می کند. بیش از 24 ماه برنامه پرداخت شامل Game Pass Ultimate است ، بنابراین برای کسانی که قبلاً هزینه GP Ultimate را پرداخت می کنند ، 10 یا 20 دلار بیشتر در هر ماه در پایان دو سال یک کنسول جدید با قیمت کمی تخفیف به آنها می دهد.

توپ اکنون در دادگاه سونی است. هنوز اعلام نشده است که برچسب قیمت یا تاریخ انتشار مشخصی برای پلی استیشن 5 اعلام شده است. Execs یا در حال رقم زدن روی قیمت رقابتی هستند و یا در تلاشند تا راهی دیگر ارائه دهند تا به نظر برسد PS5 معامله بهتری خواهد بود. به زودی خواهیم دید که چه اتفاقی می افتد. این پرتاب ظرف چند ماه آینده است ، بنابراین یک اعلامیه رسمی باید به زودی منتشر شود.

مایکروسافت با EA همکاری می کند تا EA Play را به Xbox Game Pass اضافه کند
gaming/مایکروسافت-با-ea-همکاری-می-کند-تا-ea-play-را-به-xbox-game.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com انویدیا شروع به پشتیبانی مجدد BAR قابل تغییر برای پردازنده های گرافیکی RTX 3000 می کند
techbord.com اپل بی سر و صدا رتبه های قابل ترمیم آیفون و مک بوک را به وب سایت فرانسوی خود اضافه کرد
techbord.com Framework Laptop آخرین تلاش برای یک لپ تاپ مدولار واقعی است
techbord.com محققان استنفورد چهار دلیل اصلی
techbord.com FCC یارانه باند پهن ماهانه 50 دلاری را برای خانوارهای کم درآمد تصویب می کند
techbord.com Robinhood در سال 2021 تاکنون شش میلیون مشتری رمزنگاری جدید اضافه کرده است
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.