خبر

 • تک بورد - مایکروسافت از آدیداس برای تولید 20 سالگرد کفش ورزشی Xbox استفاده می کند

  مایکروسافت از آدیداس برای تولید 20 سالگرد کفش ورزشی Xbox استفاده می کند
  12 روز و 11 ساعت قبل

  ایکس باکس برای ایجاد اولین همکاری ورزشی با الهام از کنسول ، با آدیداس متحد می شود. کتانی های Xbox 20 Forum Tech دارای جزئیات سبز شفاف هستند که از نسخه ویژه ایکس باکس اصلی الهام گرفته شده و عنوان Halo: Combat Evolved در 15 نوامبر 2001 منتشر شده است.

  اشتباه می کنید که نام تجاری Xbox را با چیزی غیر از بازی مرتبط می دانید. در ماه های اخیر ، ما شاهد تغییر یخچال Xbox Mini از gag به یک محصول در حال توسعه هستیم. در اوایل این هفته ، ایکس باکس با Rockstar روی نوشیدنی های انرژی زا با الهام از Halo همکاری کرد تا یخچال را ذخیره کند ، و اکنون ... کفش هایی در پیش داریم.

   https://techbord.com مایکروسافت از آدیداس برای بیستمین سالگرد کفش های ورزشی Xbox استفاده می کند

  باور اینکه تقریباً 20 سال از ورود رسمی مایکروسافت به کنسول می گذرد سخت است. بازار. در آن زمان ، سونی رقابت کمی برای پلی استیشن 2 خود داشت. نینتندو 64 هنوز وجود داشت اما سن خود را نشان می داد و سگا اخیراً Dreamcast را متوقف کرده بود.

  این روزها سونی و مایکروسافت دو بازیگر بزرگ هستند. در فضای کنسول خانگی سنتی. نینتندو همچنان به کار خود با سوئیچ دستی ادامه می دهد و سگا بیشتر در حافظه سخت افزار از حافظه دور است. سونی چند کفش ورزشی با موضوع پلی استیشن با همکاری نایک عرضه کرده است و Pizza Hut حتی با Pie Tops II خود نیز وارد عمل شده است. آدیداس همچنین مسئولیت کفش های ورزشی Cyberpunk 2077 را بر عهده داشت و چه کسی می تواند ضربات RTX 3080 را فراموش کند؟

  ایکس باکس اعلام کرد که بیستمین سالگرد تاسیس خود را با کفش های کتانی دیگر با الهام از نسل کنسول های کنسول ایکس باکس در گذشته ، ادامه خواهد داد. اولین کتانی که برای طرفداران ما در اواخر امسال خریداری شد. " آخرین نکته نشان می دهد که کفش ورزشی Xbox 20 Forum Tech قابل خرید نیست ، اما در عوض برای هدایا یا سایر اهداف تبلیغاتی محفوظ است.

خبرهای دیگر از بازی