خبر

 • تک بورد - ماموریت Hitman 3 'دبی و نسخه اصلی XIII در حال حاضر رایگان هستند

  ماموریت Hitman 3 'دبی و نسخه اصلی XIII در حال حاضر رایگان هستند
  چند ثانیه قبل

  به دنبال freebie هستید؟ در حال حاضر دو پیشنهاد در دسترس است که بسیار جذاب به نظر می رسند: اگرچه یک بازی کامل نیست ، اما ماموریت دبی از Hitman 3 عالی موقتاً بخشی از Hitman 3: Free Starter Pack جدید است. و طرفداران یکپارچهسازی با سیستمعامل می توانند نسخه اصلی - یعنی نه بازسازی وحشتناک - تیرانداز XIII کلاسیک سایه دار را بگیرند.

  نسخه نمایشی مورد تحسین منتقدان Hitman 3 هم اکنون در فروشگاه Epic Games موجود است. شامل دسترسی کامل به دو مکان - مرکز تسهیلات ICA و هاوک - خلیج هاوک - دو مأموریت پیشگفتاری به سبک آموزشی به ترتیب از Hitman (2016) و Hitman 2 (2016).

  علاوه بر این ، Free Starter Pack مکانهای دیگری را "به صورت دوره ای" اضافه می کند ، اولین مکان موجود در این هفته ، دبی است. این سطح عظیم در بالای بلندترین ساختمان جهان اتفاق می افتد و یکی از بهترین ماموریت های بازی در نظر گرفته می شود. نگران نباشید ، این بازسازی مشهور بد سال گذشته نیست که بسیار شکسته بود ، توسعه دهندگان مجبور شدند که عذرخواهی کنند (سرزنش همه گیری). این نسخه مورد علاقه اصلی سال 2003 است. کاربران GOG آن را قابل احترام 4.2 / 5 ارزیابی کرده اند ، بنابراین ارزش آنرا دارد که قطعاً ارزش آن را داشته باشد. عجله بهتر: پیشنهاد در حدود 26 ساعت منقضی می شود.

  GOG هم اکنون فروش بهاری خود را انجام می دهد. برخی از بهترین پیشنهادات شامل 75٪ تخفیف Mad Max (4.99 دلار) ، 92٪ تخفیف XCOM 2 (4.79 دلار) ، 60٪ تخفیف Pillars of Eternity II: Deadfire - Obsidian Edition (23.99 دلار) و 20٪ تخفیف Disco Elysium - The Final Cut (31.99 دلار).

خبرهای دیگر از بازی