خبر

 • تک بورد - مؤسس Second Life برای شکاف دیگری در متاورس بازمی گردد

  مؤسس Second Life برای شکاف دیگری در متاورس بازمی گردد


  9 روز و 7 ساعت قبل

  برداشت سردبیر: فیلیپ روزدیل، بنیانگذار Second Life، به آزمایشگاه لیندن باز می‌گردد تا به هدایت شرکت و دنیای مجازی پیشگامانه‌اش از طریق فشار متاورس مدرن کمک کند. اگر Second Life بتواند باد دوم خود را بیابد، یا حداقل، اگر Linden Lab بتواند از آموخته های خود در عرصه اجتماعی دیجیتال برای ساختن جانشین Second Life مبتنی بر واقعیت مجازی استفاده کند، بسیار قابل توجه خواهد بود. آنها قبلاً یک بار با Sansar

  شرکت واقعیت مجازی اجتماعی Rosedale، High Fidelity، علاقه‌ای به آزمایشگاه Linden دارد که گفته می‌شود شامل سرمایه‌گذاری نقدی و توزیع حق ثبت اختراعات محاسباتی است. برخی از کارمندان High Fidelity نیز به آزمایشگاه لیندن ملحق خواهند شد و روزدیل نیز به عنوان مشاور استراتژیک به Second Life پیوسته است.

  Second Life در سال 2003 به عنوان یک دنیای مجازی آنلاین راه اندازی شد که در آن بازیکنان، که به عنوان آواتار به تصویر کشیده می شوند، ایجاد می کنند. یک "زندگی دوم" برای خود این واقعاً یک بازی نیست زیرا هیچ هدف مشخص یا "تضاد تولیدی" وجود ندارد، بلکه بیشتر یک فضای مجازی است که در آن می توانید هر کاری که شما را خوشحال می کند انجام دهید.


  تگ ها:

  مؤسس , second , life , شکاف , دیگری , متاورس , بازمی , گردد


خبرهای دیگر از بازی