techbord.com لگو ماریو را کنترل ماریو دیجیتال کنید

WTF ؟! انجام بازی ها با استفاده از لوازم جانبی غیر از کنترلرها به یک منظره آشنا تبدیل شده است. مجموعه Dark Souls با استفاده از Guitar Hero Instruments ، bongos Donkey Kong و موارد دیگر مورد ضرب و شتم قرار گرفته است. اکنون ، یک هکر ثابت کرده است که با استفاده از یک مدل لگو از لوله کش ایتالیایی ، بازی Super Mario Bros - در Mac ، نه کمتر - امکان پذیر است.

کار از @ r1ckp (از طریق The Verge) ناشی می شود ، که خود را هکر سخت افزاری توصیف می کند. او از مینی فیگور ماریو از مجموعه Lego Super Mario که در ماه آگوست منتشر شد استفاده کرد. این از انواع فن آوری استفاده می کند که به شما امکان می دهد دوره های فیزیکی قابل پیگیری توسط ماریو را با امتیازات ثبت شده در برنامه تلفن ایجاد کنید.

برای استفاده از #legosupermario برای بازی #SuperMario pic.twitter.com/LOuECESPgT چند کد نوشت.

- Rick (@ r1ckp) 2 سپتامبر 2020

این فناوری است که اجازه داده است از شکل Mario به عنوان کنترل کننده استفاده شود. @ r1ckp ، Super Mario Bros را از طریق یک شبیه ساز در یک ماشین مجازی لینوکس در Mac اجرا می کند ، با حرکت دادن مانکن شخصیت روی صفحه را دستکاری می کند.

برای برقراری ارتباط با عناصر مختلف فیزیکی و دیجیتالی مجموعه ها ، ماریو دارای یک شتاب سنج ، ژیروسکوپ و تراشه بلوتوث است. هنگامی که @ r1ckp سیگنال های بلوتوث شکل را رهگیری کرد و آنها را به کنترل های شبیه ساز متصل کرد ، شخصیت شخص در بازی با حرکت دادن همتای فیزیکی خود به جلو ، عقب و استفاده از یک حرکت تیز به بالا برای پرش کنترل می شود. به نظر مشکل می رسد ، اما به نظر می رسد @ r1ckp به خوبی آن را مدیریت می کند. وی همچنین نشان داد که نحوه شلیک گلوله های آتشین و پایین انداختن لوله ها چگونه کار می کند ، که در آخر نیاز به قرار دادن ماریو در یکی از لوله های فیزیکی است که همراه مجموعه است.

برخی از افراد این درخواست را کردند ، بنابراین در اینجا نحوه کار تیراندازی و لوله ها pic.twitter.com/OACZYurh5u

- ریک (@ r1ckp) 3 سپتامبر 2020

این روند حدود 4 ساعت طول کشید. "چیزهای پیچیده کشف پروتکل بلوتوث بود. سپس این فقط شبیه سازی فشار کلیدها در برخی از رویدادها است. "

لگو ماریو را کنترل ماریو دیجیتال کنید
gaming/لگو-ماریو-را-کنترل-ماریو-دیجیتال.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com شخصی تراشه M1 اپل را درون iMac قرار داده است
techbord.com FedEx 2 میلیارد دلار سرمایه گذاری خواهد کرد تا سال 2040 کاملاً خنثی از کربن باشد
techbord.com تلویزیون اپل با
techbord.com نتفلیکس سریع خنده ها را که یک خوراک کمدی به سبک TikTok برای مشترکان است ، راه اندازی می کند
techbord.com Google قول داده است که سابقه مرور شما را به تبلیغ دهندگان متوقف کند
techbord.com اولین گردشگر قمری SpaceX در حال پذیرش برنامه های خدمه است
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.