خبر

 • تک بورد - لگو در حال ساخت مجموعه ای با مضمون Sonic Mania براساس خلق فن است

  لگو در حال ساخت مجموعه ای با مضمون Sonic Mania براساس خلق فن است
  3 روز و 16 ساعت قبل

  بر فراز ماریو حرکت کنید ، وقت آن است که طلسم اصلی سگا به مرکز توجه لگو فرو رود. پس از همکاری موفق با نینتندو ، لگو اکنون قصد دارد با Sega همکاری کند تا مجموعه ای آجری بر اساس Sonic the Hedgehog ایجاد کند که از ایده ارائه شده توسط یکی از طرفداران لگو الهام گرفته شده است.

  سازنده اسباب بازی روز پنجشنبه اعلام کرد که طلسم سریع سگا ، Sonic the Hedgehog را به لطف برنامه Lego Ideas خود به آجر می آورد.

  این پلتفرم به طرفداران لگو اجازه می دهد ایده هایی برای محصولات آینده لگو ارسال کنند . اگر این ایده از طرفداران دیگر به اندازه کافی رأی بیاورد ، به یک مجموعه تجاری لگو تبدیل می شود.

  سال گذشته ، یک پروژه Sonic Mania ساخته شده توسط طرفداران به 10،000 طرفدار درLEGOIdeas رسید. ما از اشتراک گذاری آن بسیار هیجان زده خواهیم شد که به عنوان یک مجموعه رسمی LEGO_Group تولید می شود! ps https://t.co/Y66HuknMdH pic.twitter.com/J2HiT9hBZW

  - Sonic the Hedgehog (sonic_hedgehog) 4 فوریه 2021

  ویو گرانل ، 24 ساله " superfan ”از انگلستان ، طرح خود را برای مجموعه ای با مضمون Sonic Mania ، که دارای شخصیت ها و صحنه هایی از سطح Green Hill Zone بازی است ، ارسال کرد. این پیشنهاد 10 هزار رأی لازم را به دست آورد و اکنون با مشارکت سگا به مرحله توسعه محصول می رود.

  پس از نهایی شدن ، مجموعه در سراسر جهان در دسترس خواهد بود.

  Lego around این بار سال گذشته همکاری با Nintendo را برای ایجاد مجموعه های بازی با مضمون Super Mario اعلام کرد. چند ماه بعد ، لگو یک مجموعه 2،646 قطعه ای را ارائه داد که از سیستم سرگرمی اصلی نینتندو الگو گرفته بود. این مجموعه که با قیمت 229.99 دلار به فروش می رسد ، دارای یک تخم مرغ عید پاک بسیار جالب است.

خبرهای دیگر از بازی