خبر

 • تک بورد - لگو با تم Overwatch در میان اتهامات سوء استفاده از Activision متوقف شد

  لگو با تم Overwatch در میان اتهامات سوء استفاده از Activision متوقف شد


  12 روز و 9 ساعت قبل

  سازنده اسباب‌بازی در حال «بازبینی» همکاری گسترده‌تر خود با ناشر Overwatch است.
  گروه لگو تصمیم گرفته است که مجموعه لگو با موضوع Overwatch 2 را طبق برنامه‌ریزی‌شده در اول فوریه منتشر نکند، و این محصول را حداقل به‌طور موقت با بررسی شرکت متوقف می‌کند. ارتباط گسترده‌تر آن با ناشر بازی درگیر.

  در بیانیه‌ای که توسط سایت‌های طرفداران مانند BrickSet و TheBrickFan گزارش شده است، Lego Group می‌گوید که «در حال حاضر همکاری ما با Activision Blizzard را بررسی می‌کند، با توجه به نگرانی‌ها در مورد پیشرفت در رسیدگی به اتهامات مداوم در مورد فرهنگ محیط کار، به ویژه رفتار با زنان. همکاران و ایجاد محیطی متنوع و فراگیر." همانطور که این بررسی ادامه دارد، این شرکت می‌گوید که انتشار برنامه‌ریزی شده مجموعه 76980 را که با موضوع بازی Overwatch 2 Titan که برای اولین بار در ماه گذشته منتشر شد، متوقف خواهد کرد. در حال حاضر مشخص نیست که این "مکث" چقدر طول می کشد یا اینکه آیا مجموعه با توجه به بررسی شراکت داخلی لگو شاهد عرضه نهایی آن خواهد بود.

  مشارکت بین Overwatch و Lego به سال 2018 برمی گردد و نزدیک به 12 مجموعه ساختمانی را شامل می شود. و کیت هایی با مضمون شخصیت ها و صحنه های بازی. Activision Blizzard به طور جداگانه در سال 2018 قراردادی را با Hasbro برای حقوق انحصاری مجوز اسباب‌بازی‌های Overwatch، در میان بسیاری از قراردادهای مجوز مارک تجاری دیگر برای بازی محبوب امضا کرد.

  Words vs. actions


  تگ ها:

  overwatch , میان , اتهامات , استفاده , activision , متوقف


  v 6
خبرهای دیگر از بازی