خبر

 • تک بورد - لباسشویی پدر خود را به یک بهشت ​​بازی دهه 90 در Arcade Paradise تبدیل کنید

  لباسشویی پدر خود را به یک بهشت ​​بازی دهه 90 در Arcade Paradise تبدیل کنید
  25 روز و 6 ساعت قبل

  چیزی که باید منتظر آن بود: افراد در یک سن خاص ممکن است خاطرات خوبی از گذراندن ساعتها در بازی های خسته کننده در دهه هشتاد و اوایل دهه نود داشته باشند. در حالی که تعداد زیادی بازی مدرن وجود دارد که سعی در ایجاد دوباره آن تجربه دارند ، Arcade Paradise آینده لایه های اضافی دیگری را به این مفهوم اضافه می کند: همچنین این یک سیم کارت مدیریت با یک داستان است.

  اواخر امسال با ورود به رایانه و کنسول ها ، Arcade Paradise کار Nosebleed Interactive ، توسعه دهنده Vostok Inc است - یک تیرانداز دوقلو که به عنوان "گرگ وال استریت… با لیزر توصیف شده است". بازیکنان بازی را انجام می دهند نقش اشلی ، نوجوانی که در اوایل دهه نود مشغول شغل بن بست در لباسشویی خانواده بود.

  اشلی متوجه می شود که چند ماشین بازی قدیمی در اتاق پشتی درآمد بیشتری نسبت به خود لباسشویی. بنابراین ، در حالی که پدر شما ، با صدای Geralt از Rivia ، Doug Cockle ، در تعطیلات به سر می برد - در ریویرا ، چیزی کمتر از آن - زمان آن است که تجارت را به یک بازی حماسی تبدیل کنید.

  https://techbord.com لباسشویی پدر خود را به بهشت ​​بازی 90s در Arcade Paradise تبدیل کنید

  Arcade بهشت شامل انجام کارهای پیش پا افتاده مانند شستن لباس و بیرون ریختن سطل زباله است که همه آنها به صورت بازی های کوچک بازی می کنند ، سرمایه کافی برای خرید کابینت بیشتر و گسترش آن کسب می کنید.

  "یک قدم جلوتر از پدر خود باشید ، Nosebleed می گوید: "سود خود را مدیریت کرده و سرمایه گذاری کنید و Arcade Paradise خود را بسازید".

  به طور طبیعی ، همه بازی های یکپارچهسازی با سیستمعامل بازی - با الهام از عناوین اولیه اولیه تا دوران 32 بیتی - کاملاً قابل بازی هستند و از ویژگی های چند نفره تعاونی / رقابتی (حداکثر چهار بازیکن) گرفته تا جداول با امتیاز بالا برخوردار است.

  Arcade Paradise ترکیبی جالب از چندین ژانر به نظر می رسد. اواخر امسال با Steam ، PS4 ، PS5 ، Xbox One / X / S و Nintendo Switch وارد بازار می شود.

خبرهای دیگر از بازی