خبر

 • تک بورد - لایت یر پیکسار در سال 2022، Buzz را به فضانوردی غیراساباب بازی - با صدای جدید- تبدیل می کند

  لایت یر پیکسار در سال 2022، Buzz را به فضانوردی غیراساباب بازی - با صدای جدید- تبدیل می کند
  30 روز و 9 ساعت قبل

  اولین تریلر در ماه مارس دنباله دار فقط نام است و به طرز باورنکردنی حماسی به نظر می رسد.
  در حالی که هیچ کس لزوماً درخواست یک فیلم داستانی اصلی درباره شخصیت داستان اسباب بازی باز لایت یر نمی کرد، ترکیب قدرت های دیزنی و پیکسار مطمئناً قصد دارند چنین ظاهر مفهومی را ایجاد کنند. تا حد امکان جذاب و حماسی. به‌طور جدی: اگر فکر می‌کنید این مفهوم مانند یک پول نقد مستقیم به VHS روی کاغذ به نظر می‌رسد، ما ق

  اولین تریلر 90 ثانیه‌ای فیلم، که در زیر تعبیه شده است، از زمینه مهمی که در خزیدن «بیشتر بخوانید» در یوتیوب یافت می‌شود، می‌گذرد، که نشان می‌دهد نسخه اسباب‌بازی Buzz Lightyear، که توسط اندی از Toy Story به عنوان یک اسباب‌بازی پذیرفته شد. ، یک شخصیت سریال انیمیشنی، یک ستاره بازی های ویدیویی و موارد دیگر، کاملاً بر اساس شخص دیگری ساخته شده است. همانطور که دیزنی پیکسار توضیح می‌دهد:

  این اکشن-ماجراجویی علمی تخیلی، داستان اصلی باز لایت‌یر (قهرمانی که الهام‌بخش این اسباب‌بازی بود) را ارائه می‌کند و یک رنجر افسانه‌ای فضایی را معرفی می‌کند که نسل‌هایی از طرفداران را به دست می‌آورد.

  >

  با این حال، این توصیف روشن نمی کند که آیا نسخه واقعی تر لایت یر در فیلم سال آینده در نسخه داستان اسباب بازی زمین به اندازه شخصیت هایی مانند اندی واقعی است (و اینکه این نسخه از سیاره ما توسط گشت زنی می شود. فضانوردان «فضایی رنجر») یا اگر این داستان تخیلی دیگری در آن جهان است، که در نهایت نسخه‌های کارتونی‌تر Buzz Lightyear از آن دنبال شد. در حالی که منتظر بودیم آل «مرد مرغ» مک‌ویگین ایمیل‌های ما را درباره این سؤال برگرداند، در عوض پاسخی قطعی در اینترتینمنت ویکلی پیدا کردیم که نیک رومانو خبرنگار آن با آنگوس مک‌لین کارگردان فیلم در این مورد مصاحبه کرد.

  دنیای داستان اسباب‌بازی، [Lightyear] مانند فیلمی خواهد بود که شاید اندی آن را می‌دید، که باعث می‌شد او یک چهره Buzz Lightyear بخواهد.» MacLane به EW توضیح می‌دهد. به عبارت دیگر: گویی نسخه مایکل کیتون از بتمن قبل از چرخش آدام وست کمپینگ آمده است. (همچنین، اگر سفر فضایی بین ستاره‌ای و مافوق صوت در زمین اندی وجود داشته باشد، هنوز با منطق و علم قطعی توسط دیزنی پیکسار شرح داده نشده است. ما همچنان منتظر آن اسپین آف خواهیم بود.)

  تبلیغات

  تیزری برتر لایت‌یر بر کاوش و انواع مکان‌های بین‌ستاره‌ای تأکید می‌کند، زیرا در غیر این صورت عمدتاً عاری از هر گونه دیالوگ است - به استثنای صداپیشه شخصیت جدید کریس ایوانز (کاپیتان آمریکا) که در پایان یک کلمه کوتاه از «و...» ارائه می‌کند. او این را به همکار ظاهری خود، یک شخصیت جدید به نام آلیسیا هاثورن، می گوید که جمله را با فراخوانی آشنا از «تا بی نهایت» آغاز می کند. تا زمان انتشار، صداپیشه هاثورن نامشخص است - اگرچه در طول تریلر، ما این شخصیت جدید را در لباس‌های کامل Space Ranger و در لباس اتاق کنترل آرام‌تر می‌بینیم، بنابراین احتمالاً او تا حد زیادی در فیلم نهایی حضور خواهد داشت.

  اگر به دنبال یک دنیای علمی-تخیلی حماسی هستید که ارزش تحسین دوران کودکی اندی را داشته باشد، این تریلر آن را در بیل دارد. سیاره ای باتلاقی و داگوبا مانند که لایت یر با دروید زنگ زده و دوپا در کنارش بررسی می کند. توالی آماده سازی، شمارش معکوس و پرتاب درجه ناسا، که با بارگذاری یک منبع انرژی مرموز در یک سفینه فضایی مشخص می شود. انفجار فوق سرعت یک فضاپیمای یک نفره به سمت و از کنار یک نسخه ظاهری خورشید زمین. زل زدن وهم‌آور لایت‌یر به یک سیاره مستعمره‌شده شبیه مریخ در حالی که عرق پوشیده است. شیرجه ای دلخراش در فضای سیاه مایل به سیاه، با تنها نوری که از سفینه فضایی در حال زوال خودش می آید. و یک گربه رباتیک ترسناک و سخنگو که لایت یر ظاهراً در مقطعی با او دوست می شود، اما به وضوح تمایلی به آن ندارد. ادای احترام به ماجراجویی به سبک D&D. این تریلر احتمالاً با 18 چهار میلیاردمین استفاده از «عجیب فضایی» دیوید بووی در یک تریلر فیلم مشخص می شود، البته با گیتارهای سنتی و سازهای کوبه ای آن که با بخش زهی کامل و درام های رعدآمیز جایگزین شده است. فاش‌شده امروز اشاره‌ای مبهم را نشان می‌دهد که در ماه مارس سال جاری، بسیاری از طرفداران را پشت سر گذاشت، زمانی که فهرست عظیم فیلم‌های داخلی، مارول، پیکسار، فاکس و دیگر استودیوهای دیزنی شامل یک تار فقط متنی درباره چیزی به نام «سال نوری» بود. در ژوئن 2022 اکران می شود. ظاهراً این فیلم دقیقاً همین است، اگرچه تعداد زیادی سؤال - به ویژه در مورد ارتباط با سایر شخصیت های داستانی در آیه اسباب بازی Buzz Lightyear - احتمالاً تا زمانی که فیلم به اکران خود در سینما نزدیک شود، بی پاسخ خواهد ماند. تریلر اولین نمایش سال نوری.

  تصویر فهرست شده توسط Disney Pixar

خبرهای دیگر از بازی