techbord.com لاجیتک از سبکترین و سریعترین ماوس بی سیم اسپورت خود تاکنون رونمایی کرده است

نگاهی به ویرایشگر: ماوس سبک تر معمولاً با زیرکی همراه است و سرعت آن در ورزش مهم است. با این حال ، برخی از گیمرهای معمولی کمی از موش را ترجیح می دهند. به همین دلیل است که موش های دارای وزن قابل تنظیم برای مدت طولانی مورد استقبال مردم قرار می گرفتند ، زیرا آنها به کاربران اجازه می دادند وزن ماوس را مطابق مشخصات دلخواه خود تنظیم کنند.

Logitech روز چهارشنبه از آنچه که به عنوان سبکترین و سریعترین ماوس بازی بی سیم esports خود تا به امروز نامیده می شود ، رونمایی کرد.

Logitech G Pro X Superlight از سنسور Hero خود Logitech با رزولوشن 100 - 25،400 DPI ، حداکثر برخوردار است. شتاب> 40G و حداکثر سرعت> 400 IPS. این اشاره گر همچنین از فناوری بی سیم Logitech's Lightspeed بهره می برد که برای حداکثر 70 ساعت دوام باتری در حرکت ثابت است.

همچنین خریداران دارای فوت افزودنی صفر پلی تترافلوئوراتیلن (PTFE) و پردازنده بازوی 32 بیتی هستند اما از نظر فیزیکی است. مشخصاتی که واقعاً در اینجا به حساب می آیند.

https://techbord.com Logitech از سبک ترین و سریعترین ماوس بی سیم اسپورت خود تا به امروز رونمایی کرده است

آخرین اندازه های Logitech 4.92 اینچ (ارتفاع) 2. 2.50 اینچ (عرض) 1.5 1.57 اینچ (عمق) است و ترازوها را کمتر از 2.2 اونس راهنمایی می کند. این تقریباً 25 درصد سبک تر از ماوس مخصوص بازی بی سیم Pro Logitech است.

Logitech G Pro X Superlight در 3 دسامبر با قیمت 149.99 دلار راه اندازی می شود و در انتخاب طرح های رنگی سیاه یا سفید به شما ارائه می شود. ماوس مخصوص بازی بی سیم Pro با قیمت کمی کمتر با قیمت 129.99 دلار هنوز در دسترس است.

لاجیتک از سبکترین و سریعترین ماوس بی سیم اسپورت خود تاکنون رونمایی کرده است
gaming/لاجیتک-از-سبکترین-و-سریعترین-ماوس-بی-سیم-اسپورت-خود-تاکنون.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com تسلا در حال استخدام نیروهای پشتیبانی اختصاصی برای رسیدگی به توییت های عصبانی است که به Elon Musk پرداخته شده است
techbord.com 870 Evo سامسونگ پتانسیل SSD های SATA را به حداکثر می رساند
techbord.com VLC برای macOS با پشتیبانی بومی M1 به روز شد
techbord.com فروش Logitech در سه ماهه اخیر 85 درصد رشد کرده است
techbord.com کوالکام اسنپدراگون 870 ، نسخه سریعتر از پرچمدار سال گذشته را معرفی می کند
techbord.com از هر پنج شرکت یک نفر اعتراف می کند که بدون اطلاع آنها از کارگران از راه دور جاسوسی کرده است
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.