خبر

 • تک بورد - قیمت

  قیمت "OLED Model" نینتندو برای تولید فقط 10 دلار بیشتر هزینه دارد
  8 روز و 1 ساعت قبل

  هزینه خرید مدل بالاتری 50 دلار بیشتر است. قیمت استاندارد سوئیچ در طی 4 سال گذشته کاهش نیافته است.
  "OLED مدل" اخیراً اعلام شده نینتندو سوئیچ با فروش 50 درصدی بیش از مدل استاندارد 300 دلاری ، هنگام فروش این نسخه از 1 اکتبر ، خرده فروشی می کند. اما مدل جدید برای تولید نینتندو تنها 10 دلار بیشتر هزینه برآورد شده است که حاشیه سود شرکت را در پایان سخت افزار بازی داغ خود افزایش می دهد.

  این برآورد هزینه از Takashi Mochizuki اخبار بلومبرگ حاصل می شود ، که افزایش تولید برآورد شده را به این ترتیب خراب می کند:

  صفحه نمایش 7 اینچی OLED سامسونگ: 3 تا 5 دلار بیشتر در هر واحد (به گفته یوشیو تامورا ، مشترک بنیانگذار شرکت تحقیقاتی صنعت DSCC) 32 گیگابایت حافظه داخلی اضافی: 3.50 دلار به ازای هر واحد (با توجه به Akira Minamikawa از Omdia) پورت w / LAN جدید و سایر پیشرفت ها: "چند دلار بیشتر" در هر واحد رهبران ضرر و مراکز سود

  به لحاظ تاریخی ، بسیاری از سازندگان کنسول سخت افزارهای خود را با هزینه یا ضرر فروخته اند تا بتوانند مخاطبان بیشتری از مشتریان بالقوه را برای نرم افزار جذب کنند (و هزینه های صدور مجوز سازنده کنسول که همراه آن است). اما در حالی که نینتندو در ابتدا Wii U را با ضرر فروخت ، از زمان راه اندازی آن فروش سود سخت افزاری را در هر فروش کسب کرده است ، در آن زمان برآوردها حاکی از هزینه تولید 300 دلار (در هر واحد) سیستم 300 دلاری در سال 2017 است. p> تبلیغات

  خواندن بیشتر نینتندو هشدار می دهد که کمبود تراشه جهانی برای تولید سوئیچ مناسب است هزینه های تولید نینتندو احتمالاً طی سال های گذشته کاهش یافته است ، هرچند که این روند ممکن است در ماه های اخیر به دلیل کمبود نیمه هادی در سراسر جهان تغییر کند. در هر صورت ، بیش از چهار سالی که کنسول به بازار آمده است ، MSRP سخت افزار استاندارد سوئیچ تغییر نکرده است.

  این کمی تعجب آور است ، زیرا کنسول متوسط ​​معمولاً دو سال یا حدوداً پس از عرضه اولیه اولین افت قیمت خود را می بیند. اما در این مورد نیز خیلی تعجب آور نیست زیرا سوییچ هنوز هم با قیمت اصلی خود فروش فوق العاده خوبی دارد.

  گفته می شود ، حتی PS4 موفق نیز کمتر از دو سال پس از عرضه در ایالات متحده ، اولین افت قیمت را تجربه کرده است ، و Wii فروش گرم کمتر از سه سال پس از راه اندازی افت قیمت داشت. در عوض ، سوییچ چهارمین سالگرد خود را بدون تغییر در قیمت عرضه خود پشت سر گذاشته است.

  بیشتر بخوانید "مدل OLED" برای آینده نینتندو سوییچ به چه معناست در حالی که قیمت بالاترین قیمت -end Switch در حال افزایش است ، 200 دلار Switch Lite و مدل استاندارد 300 دلار هنوز در قفسه های فروشگاه هستند و یک رمپ برای مشتریان حساس تر به قیمت سوئیچ فراهم می کند. همچنین پیش بینی آینده ای که OLED سوییچ جدید به سادگی جایگزین مدل استاندارد پیر با قیمت 300 دلار شود ، کار سختی نیست و به جای افت قیمت مستقیم ، به مشتریان یک آمار کوچک ارتقا می دهد.

  صرف نظر از این ، هزینه های تولید مدل جدید OLED تنها بخشی از معادله قیمت گذاری است. س realال اصلی این است که آیا مصرف کنندگان به طور کلی صفحه نمایش بهبود یافته و سایر تغییرات سخت افزاری را به ارزش 50 دلار می بینند که تقریباً 17 درصد رشد قیمت درخواستی را دارد. اقدامات قیمت گذاری سخت افزار نینتندو در سال 2022 تا پاسخگویی به این س aال بسیار کمک خواهد کرد.

  لیست تصاویر توسط نینتندو

خبرهای دیگر از بازی کردن