خبر

 • تک بورد - قضاوت از دست رفته: 15 ساعت وحشی در یوکوهاما

  قضاوت از دست رفته: 15 ساعت وحشی در یوکوهاما
  6 روز و 2 ساعت قبل

  عاقبت قضاوت اسپین آف Yakuza در سال 2019 در دستان گسترده ما می درخشد.

  توجه : این برداشت ها بر اساس کد مرور نهایی بازی است ، که بر روی PS5 آزمایش شده است و قبل از راه اندازی 24 سپتامبر توسط Sega در دسترس قرار گرفته است.

  در یک نگاه ، قضاوت از دست رفته ممکن است ترسناک به نظر برسد برای هرکسی که از مدرسه ضربات سخت یاکوزا سگا فارغ نشده باشد. برای شروع ، این خلاصه ای از مجموعه جنایی طولانی مدت استودیوی Ryu Ga Gotoku است که با یک کامیون پشت صحنه زین شده است. علاوه بر این ، این یک پیگیری مستقیم برای Judgment 2019 است ، اولین بازی از آن spinoff. سرانجام ، غوطه ور شدن بی حد و حصر در ژاپن مدرن که بازی های یاکوزا به آن معروف هستند ، در بازی های ویدئویی به هیچ عنوان حس نمی شود.

  جزئیات بازی

  توسعه دهنده: Sega ناشر : Sega Platform : PlayStation 4 ، PlayStation 5 (تست شده) ، Xbox One ، Xbox Series X/S تاریخ انتشار: 24 سپتامبر ، 2021 قیمت : 59.99 دلار پیوندها: آمازون | هدف | فروشگاه پلی استیشن | مایکروسافت | سایت رسمی

  با در نظر داشتن این عجیب و غریب بودن ، هرکسی که از قبل با جهان وسیع یاکوزا آشنایی چندانی نداشته باشد ، اگر بخواهد به هیچ وجه تلاش خود را برای انجام این کار انجام ندهد ، بسیار گم شده است. با این حال ، پس از گذراندن تقریباً 15 ساعت در طول هفته گذشته در چهار فصل اول این بازی ، می توانم بگویم قضاوت از دست رفته کاملاً ارزش وقت شما را دارد ، و مانعی برای ورود به آن بسیار کمتر از آنچه انتظار دارید وجود دارد. در مقابل هر بازی اکشن اخیر تولیدی بالا ، برخلاف هر بازی دیگری که امسال بازی می کنید ، نیست.

  یک تغییر اساسی؟

  دنباله روی هر Yakuza که آمده است قبل از آن ، قضاوت از دست رفته را نمی توان به راحتی در یک ژانر کبوتر کرد. آیا این یک نزاع برانگیز سه بعدی است؟ یک RPG اکشن با تلاش های جانبی منفجر می شود؟ زمین بازی جهان باز با حواس پرتی های مضحک مینی بازی؟ شبیه ساز همهجانبه "ژاپن مجازی"؟ ملودرامی گیرا و پیچیده از عالم اموات که ارزش کابل پرستیژ را دارد؟ پاسخ به همه اینها بطور غیر منتظره بله ، بله و بله است.

  کوکتل به دست آمده مانند جانشین ماجراجویی کلاسیک Dreamcast 1999 در هنرهای رزمی ، Shenmue ، با ترکیب مواد منحصر به فرد Judgment متزلزل می شود. اما قضاوت از دست رفته به جای سوگند خوردن بازیکنان در سوگند خون و کودتاهای سیاسی بین خانوادگی یاکوزا ، در داستانی عمدتاً مستقل ظاهر می شود ، جایی که سلف آن متوقف شد. این بازی گانگستریسم های قدیمی را برای تفکر کارآگاه معامله می کند. و به همان اندازه که من اصل را دوست دارم ، این یک پیچ و تاب بسیار پیچیده در فرمول آنها است.

  تبلیغات

  اوه ، و آیا من اشاره کردم که شبی وجود دارد که به شما در حل جنایات کمک می کند؟ از آنجا که یک shiba به شما کمک می کند تا جنایات را حل کنید.

  یک یادداشت سریع در مورد عملکرد

  قضاوت از دست رفته در PlayStation 5 دارای دو حالت نمایش است که یا سرعت فریم سریعتر 60 FPS را ترجیح می دهد یا ظاهراً حالت "کیفیت" 30 FPS با تعداد پیکسل بیشتر قفل شده است. در حالی که من از تجزیه و تحلیل ضبط برای بازی استفاده نکردم ، هر دو حالت را امتحان کردم و هر کدام را در نرخ فریم موردنظر خود پایدار یافتم. این بازی همچنین برای PS4 در دسترس است و 30 FPS را در سخت افزار اصلی و PS4 Pro (با کمی وضوح تصویر) هدف قرار می دهد ، اگرچه من این نسخه را آزمایش نکردم.

  روزهای تاریک در یوکوهاما

  این بازی در صحنه ای وحشیانه ظاهر می شود که ظاهراً با قهرمان اصلی تاکایوکی یگامی ، وکیل و بازپرس خصوصی در توکیو بی ارتباط است. یک جفت آتش نشان در حال واکنش به دود قرمز رنگی است که از پنجره های یک انبار متروکه در ایززاکی ایجینچو ، محله ای کنار آب در یوکوهاما سرازیر می شود. در داخل ، یک سری جرقه های اضطراری روشن با دقت در کف ساختمان چیده شده اند و پیکان را نشان می دهند که نشان دهنده چسبندگی کثیفی است که روی چیز بزرگی انداخته شده است. ، هیچ کاری نمی کند هنگامی که پاسخ دهندگان پوشش را برمی دارند ، با صحنه هولناک جسد مرده پوسیده مردی روبرو می شوند که روی صندلی گره خورده و در ازدحام سیاه مگس خفه شده است. پایان صحنه.

  دومین رویداد مهم که در راز بازی متمرکز است ، به همان اندازه نگران کننده است. در اوایل روز ، یک افسر پلیس فعال ، آکی هیرو ایهارا ، به دلیل سوار شدن یک زن در قطار عازم شینجوکو دستگیر می شود. او توسط جمعیتی بر روی سکوی ایستگاه گرفتار شد ، در حالی که در برابر اسارت مقاومت می کرد ، صحنه ای می سازد و با توجه به شغل خود ، این رسوایی خبر ملی می شود. اما اتفاقی غیرمنتظره زمانی رخ می دهد که ایهارا برای محکومیت خود در دادگاه ظاهر می شود.

  با بدرفتاری حکم مجرم ، پلیس بی آبرو از این فرصت برای افشای اطلاعات مربوط به جسد یوکوهاما استفاده می کند و جزئیاتی را که حتی پلیس فاش نکرده است ، اعلام می کند. پیچیده تر شدن مسائل ، Ehara توسط دو تن از همکاران سابق Yagami از دفتر وکالت قدیمی اش مورد حمایت قرار می گیرد ، اگرچه هیچ کدام نمی توانند انگیزه یا تغییر ناگهانی معمایی او را توضیح دهند. از اینجا ، یگامی به یوکوهاما آورده می شود ، جایی که او به شبکه پیچیده ای از فتنه ها کشانده می شود که من آن را خراب نمی کنم. بیایید فقط بگوییم ، بازیکنان حتی در یک داستان پلیسی در شرایط بسیار غیر عادی قرار خواهند گرفت. من همچنین می گویم که شما باید آماده اقامت در اینجا باشید ، زیرا گفتگوی زیادی وجود دارد. این بازی اسکریپت خود را بسیار جدی می گیرد و نوشته های استودیو RGG روی همه استوانه ها فعال می شوند.

  یوکوهاما به زیبایی در موتور اژدها Ryu Ga Gotoku Studio ساخته شده است. یگامی برای دسترسی به مکان هایی که نباید باشد ، دارای مهارت کامل پارکور است. اگر مظنونی متوجه شد که او را دنبال می کنید ، می توانید خودسرانه رفتار کنید. حالت تحقیق حالت مخفی کاری ، کامل با حالت مخفیانه. نگهبانان همیشه به ترفند قدیمی پرتاب سکه پای می بندند. شریک Yagami ، رنگ سابق yakuza Masaharu Kaito. کاموروچو ، برداشت یاکوزا از ناحیه بدنام چراغ قرمز شینجوکو. بدون حواس پرتی های احمقانه و دارای مجوز سگا ، بازی Yakuza نخواهد بود. شما اغلب نیاز به جمع آوری اطلاعات از شاهدان دارید.

  فقط یک کارآگاه معمولی ... با اسکیت بورد

  اگرچه دادگاه ها و سیستم قضایی ژاپن ستون های داستانی موضوعی هستند ، اما نان و کره تعاملی قضاوت از دست رفته در حال شبیه سازی قدیمی است. صبح جسد پیدا می شود ، Yagami شیک و غیرمعمول در توکیو همین کار را انجام می دهد و شخص مورد علاقه مشتری را در منطقه Kamurocho ردیابی می کند. این کانون جنایتکار (محل استقرار واقع در منطقه چراغ قرمز شینجوکو ، کابوکیچو) محل مناسبی برای یاکوزا است و در اکثر نوشته ها از جمله قضاوت ظاهر شده است. در اینجا ، شهر شما را در خوابیدن اولیه راحت می کند.

  تبلیغات

  در تقطیر نیم ساعته بعدی (آخرین باری که مدتی در کاموروچو خواهید بود) ، محصولی زیبا از اکثر موارد دریافت می کنید. ویژگی های کارآگاهی از بازی قبلی ، و سپس برخی از آنها. همانطور که یگامی روی موضوع خود سایه می اندازد ، شما از طریق مفاهیم ابتدایی مانند مظنونان دنباله دار حرکت می کنید ، مناطق مشخص شده را برای سرنخ ها شانه می زنید ، در تعقیب و گریزهای سریع با سرعت بالا می روید ، و شواهد عکس را در یک مینی بازی کمدی Pokemon Snap-esque کاملاً ضبط می کنید. چارچوب بندی و معیارهای اضافی "نمره" افزایش می یابد. (بعداً شما می توانید لباسهای مبدل نیز بپوشید ، اما انتظار چیزی مانند Hitman را نداشته باشید ، جایی که می توانید فقط مانند مرغ در اطراف خود گردش کنید.)

  چند سیستم جدید ، اگر ساده باشد ، اضافه می شود در ترکیب ، نیز اگر یگامی نیاز به یافتن راهی برای ورود به ساختمانهای خارج از محدوده داشته باشد ، اکنون می تواند از مهارتهای پارکور خود برای بالا کشیدن لوله ها ، عبور از دیوارها یا طاق زدن بر روی شکافهای بخشهای اکتشافی استفاده کند. تجاوز به سرزمین های خصمانه نیز به طور مشابه باعث ایجاد حالت مخفی کاری می شود ، با این که کارآگاه خم کننده و پرتاب کننده سکه ، کوچکترین لمس اقدام فرار از Metal Gear Solid را به آنچه در یاکوزا با یک دور زدن شروع و پایان می یابد ، اضافه می کند.

  هر چند رانش از این بخش های "پازل" تحقیقی به سختی می توان به موارد فکری ، ققنوس رایت یا مجموعه پروفسور لیتون اشاره کرد ، این نکته مهم نیست. استودیو RGG یک کار کاملاً بزرگ انجام داده است و همیشه سعی می کند جریان لحظه به لحظه قضاوت از دست رفته را از بین ببرد ، که می تواند از شهود پرسشگر محاوره ای به کوبیدن تار از اتاق پانک های بزهکار در حال رکود منجر شود. از یک کلاه بازی اغلب اوقات این کار را انجام می دهد وقتی که شما به حال خود رها نشده اید و از Ijincho در اسکیت بورد دیدن می کنید.

  (و بله ، شما آن را درست خوانده اید. یگامی کارآگاه اسکیت بورد است. آیا می تواند سردتر باشد ؟)

خبرهای دیگر از بازی