خبر

 • تک بورد - قبل از نسخه جدید ، بیایید سری 1984 Dune - بزرگترین فیلمی که تا به حال ساخته شده است را مرور کنیم

  قبل از نسخه جدید ، بیایید سری 1984 Dune - بزرگترین فیلمی که تا به حال ساخته شده است را مرور کنیم
  18 روز و 13 ساعت قبل

  جستجوی عظمت باید مسخره را در بر بگیرد.
  رمان علمی تخیلی فرانک هربرت در سال 1965 ، Dune ، اقتباس سینمایی جدیدی دریافت می کند-این فیلم توسط Denis Villeneuve (Arrival، Blade Runner 2049) هدایت می شود-اواخر این ماه. اما قبل از اینکه Ars Technica فیلم را بررسی کند ، موضوع قبلی آن وجود دارد: Dune 1984 ، ساخته شده توسط فیلمساز آن زمان به نام دیوید لینچ.

  مخالفان حماسه لینچ - داستان دو خانواده نجیب فضایی را در 8000 سال آینده می نامند ، که بر سر ارزشمندترین منبع جهان در میان کرم های ماسه ای به اندازه ناوهای هواپیمابر می جنگند - نامفهوم ، مبهم و مضحک. انبوهی از پول را از دست داد. با این حال ، طرفداران ، به ویژه در سال های اخیر ، فیلم لینچ را به عنوان یک حماقت باشکوه ، اثری از جنون مقدس و باشکوه ، باز پس گرفته اند. VHS در مقطع متوسطه. من متوجه نشدم. اما من آن زمان جوان و احمق بودم. حالا من بزرگتر و بلندتر هستم تقریباً نیمه آخر را در حدود 2001 یا 2002 در آپارتمان رفیقم مت دیدم ، در حالی که شب ها در حال گشت و گذار در کانال بودم. مت بیشتر 58000 کتاب این مجموعه را از نویسنده فرانک هربرت و (بعدا) پسر هربرت خوانده بود ، و او مشتاق بود که از این روایت استفاده کند. در حالی که من از هوش می رفتم و خارج می شدم ، مت تفسیر رنگی ارائه می داد که در آن کدام شخصیت ها برای 10 هزار سال شبیه سازی می شوند و چه کسانی در نهایت به یک کرم غول پیکر تبدیل می شوند. نمی دانستم که این رویکردی ایده آل برای Dune بود ، که به نظر می رسد رویایی تا حدودی به خاطر سپرده شده است که باید بعداً آن را کنار هم بگذارید.

  بنابراین من در کدام گروه هستم؟ هر دو. آیا در حال توصیف Dune به عنوان "خیلی بد است خوب است" هستم؟ نه ، این یک بازنده برای ترسوها است.

  من یکبار مصاحبه رادیویی را با شخصی شنیدم که گمان می کرد لحظه هنری فعلی آن زمان "خیلی بد نیست خوب است" و "کنایه آمیز" نبود. "یا" در واقع "عالی" بود. (من متوجه نشدم که او کیست ، بنابراین اگر هر کدام از این موارد برای شما آشنا به نظر می رسد ، در نظرات به من توجه کنید.) هنر می تواند با شما صحبت کند در حالی که در عین حال پوچ است. گاهی اوقات تنها با گذراندن مسخره می توان به موضوعات مرتبط دست یافت. این دو می توانند جدایی ناپذیر باشند ، مانند کشش گرانشی بین یک غول گازی و ماه آن - یا ریگز و مورتوگ. دوچرخه های خاکی را روی ردیف اتوبوس ها پرید. چرند؟ بهشت ، بله ویژگی موتورسواری و جسمانی؟ کاملا. اما فراتر از آن ، ما می توانیم به نیاز Knievel برای دستیابی به تعالی در چنین مهارتی ، که باید بگوییم ، اشاره کنیم. ما همچنین ممکن است از توانایی خود برای تحت تأثیر قرار دادن چیزی که به طور عینی بی فایده است اما در واقع فوق العاده است ، شگفت زده شویم.

  یک مثال معاصر تر شاید تنت باشد. این یک تریلر بی امان بین المللی درباره سرنوشت و تغییرات آب و هوایی و نیاز افراد خوب برای دور نگه داشتن شر است. اما این یک "راک دودس" است! برومنس بین دو پسر باحال در لباس ها با مومبو جامبو علمی تخیلی. این نمی تواند یکی بدون دیگری باشد.

  Harkonnen از اولین ظاهر خود همه در مورد سلطه و تحقیر است. طبیعت در جهان هارکونن تحت سلطه است. بارون هارکنن یونیورسال پیکچرز (کنت مک میلان) مشکلاتی دارد. من تعداد زیادی اسکرین شات از او گرفتم زیرا سعی می کردم در میانه عکس یک عکس بگیرم. او مردی است که وزن زیادی دارد. یونیورسال پیکچرز خواهرزاده هایش بیست (پل اسمیت) و فید (استینگ) هستند. یونیفرم های آنها ترکیبی از Flash Gordon schlock با ابزار فتیش است و بدیهی است که برای محیط های عرق کرده دنیای هارکونن بسیار سنگین است. Universal Pictures برخی از لاکی های Harkonnen. در سمت چپ خود Eraserhead ، Jack Nance قرار دارد. او همچنین بدن لورا پالمر را پیدا می کند و اولین خط دیالوگ را در Twin Peaks دارد. در کنار او برد دوریف قرار دارد که در ادامه فیلم های بیگانه ، جن گیر ، ارباب حلقه ها و ستوان بد حضور داشته است و او صدای چاکی است. به راستی ، یک فرد عجیب و غریب. Universal Pictures در اینجا خدمتکار هارکنن است. به یاد داشته باشید که به اتحادیه بپیوندید ، بچه ها! Universal Pictures تصویری از پشت اتاق تخت پادشاهی بارون؟ حدس می زنم تماشای لاکی های شما به شما کمک می کند تا ضربان قلب خود را ببینید. همچنین ، بارون می تواند پرواز کند. Universal Pictures در اینجا تصویری است که شما حیوانات آن را به دنبال آن بوده اید. یونیورسال پیکچرز پل برای مبارزه با این تفنگ صوتی آموزش می بیند ، اما Dune بیشتر یک فیلم آرام است. این تصویر را در بررسی عملکرد بعدی خود نشان می دهم. من مهارت های اسکرین شات دیوانه کننده ای کسب کردم. Universal Pictures نه ، مانیتور شما خراب نشده و سکته نمی کنید - این پل است که از سپر انرژی استفاده می کند! Universal Pictures سپر توسط یک دکمه بر روی کمربند شما فعال می شود ، که در آن زمان سبک آن بود. سربازان Universal Pictures هارکونن خود را برای نبرد آماده می کنند. Universal Pictures The Harkonnen در مسیر Dune. Universal Pictures نبردی سخت در آسمان. پیو پیو! Universal Pictures Ka-blammo! Universal Pictures مادرم وقتی رانندگی می کنم همین کار را می کند. یونیورسال پیکچرز پل و مادرش (فرانچسکا آنیس) از حمله هارکنن فرار می کنند. Universal Pictures

  بدون حرکت سفر کنید

  من Dune را دوست دارم زیرا همانقدر بیگانه است که چیزی در 80 قرن آینده در آینده باید انجام شود. (برای بیان آن بازه زمانی ، به یاد داشته باشید که 8000 سال در گذشته هنوز 3500 سال قبل از ساختن اهرام بزرگ باقی می ماند.) برای ایجاد این احساس ، لینچ طرح و شخصیت رمان را در یک نمایش نور "سرعت مسخره" Spaceballs محو می کند. .

  تپه رویایی است که بعد از خواندن کتابی در مورد آینده دور و در حال گوش دادن به یک آلبوم 90 دقیقه ای پروگ راک ، رویای آن را دارید. همچنین ، ممکن است قبل از به خواب رفتن ، یک ضربه محکم زده باشید ، زیرا استینگ با سرعت زیادی در بتمن حرکت می کند. یک جهش یافته کیسه بیضه به اندازه خرس می تواند سفینه های فضایی را با جادوی ذهنی ناشی از مواد مخدر حرکت دهد. سربازان برای درگیری با چاقو طبل می آورند. نخ های طرح باز نشده باقی می مانند. براد دوریف دارای ابروهای نفس گیر است. اعضای بازیگران افکار درونی خود را از طریق صدای نجوا و نزدیک به میکروفن که شایسته یک کانال ASMR YouTube است ارائه می دهند. قدم زدن آرام و تقریباً خواب آور است. شما اینجا هستید برای دیدن مناظر وحشی ، سفینه های روکوکو ، لباس های یقه بلند و مکالمات آنقدر رسمی که با مراسم مذهبی هم مرز است. فقط بنشینید و بگذارید آنها شما را شستشو دهند.

  به عبارت دیگر ، استودیوهای یونیورسال دقیقاً اینطور قصد ندارند 40 میلیون دلار در سال 1980 هزینه کنند.

خبرهای دیگر از بازی