خبر

 • تک بورد - قانونگذار ایلینوی در تلاش است تا بازی های ویدیویی خشن را در این ایالت ممنوع کند

  قانونگذار ایلینوی در تلاش است تا بازی های ویدیویی خشن را در این ایالت ممنوع کند
  6 ساعت و 21 دقیقه قبل

  Facepalm: به سختی باور کردن ، بحث در مورد بازی های ویدیویی خشن و پیوند ادعایی آنها با جنایات واقعی هنوز برطرف نشده است. یک نماینده ایالتی دموکراتیک در ایلینوی می خواهد عناوینی مانند Grand Theft Auto V ممنوع از فروش شود ، ادعا می کند که آنها در پشت موج حملات اتومبیل و جنایات خشن در شیکاگو و سایر مناطق این ایالت قرار دارند.

  روزنامه شیکاگو سان تایمز گزارش می دهد. مارکوس ایوانز جونیور اصلاحیه ای در قانون 2012 ارائه کرده است که مانع فروش برخی بازی های ویدیویی به خردسالان می شود. لایحه 3531 مجلس با اصلاح قانون ، منع فروش و اجاره کلیه "بازیهای ویدئویی خشن" در ایلینوی را منع می کند.

  این لایحه یک بازی ویدیویی خشن را به عنوان یک بازی ویدیویی تعریف می کند که "به کاربر یا بازیکن اجازه می دهد شخصیتی را کنترل کند. در این بازی ویدیویی که برای تداوم خشونت انسان در انسان که در آن بازیکن انسان یا حیوان دیگری را از نظر جسمی یا روحی آسیب جدی می رساند ، تشویق می شود "، که احتمالاً حدود 90 درصد عناوین موجود را پوشش می دهد.

  این اصلاحیه فروش CoD را در ایلینوی منع می کند

  اصلاحات همچنین می خواهد تعریف "آسیب جدی جسمی" را تغییر دهد تا شامل شود ماشین سواری در شیکاگو ، در طول ژانویه 218 مورد حادثه اتومبیل رانی گزارش شده است. ایوانز گفت: "این لایحه فروش برخی از این بازیها را که موجب ارتقا فعالیتهایی می شود که در جوامع ما رنج می بریم ، منع می کند." /

  Grand Theft Auto V ، دومین بازی ویدیویی پرفروش از همه زمان پشت سر Minecraft ، به عنوان یک نفوذ به خصوص بد جدا شده است. اوایل واکر ، که برای جلوگیری از حمله به اتومبیل در پمپ بنزین ها و مراکز خرید ، عملیات ایمن پمپ را آغاز کرد ، گفت که پس از مشاهده شباهت هایی که بازیکنان در بازی با هواپیما ربوده اند و جنایت در زندگی واقعی ، متوجه چندین قانونگذار ایالتی شده اند تا بازی را ممنوع کنند.

  واكر گفت: "احساس می كنم این بازی در این طیف به مسئله مهمی تبدیل شده است." "وقتی این دو را با هم مقایسه می کنید ، شباهت های زیادی راجع به این هواپیماربازی ها مشاهده می کنید."

  در این لایحه ، هرکسی که یک بازی ویدیویی خشن را در ایلینوی بفروشد یا اجاره کند ، 1000 دلار جریمه خواهد داشت.

  https://techbord.com قانونگذار ایلینوی در تلاش است تا بازی های ویدیویی خشن را در این ایالت ممنوع کند

  حیوان گذرگاه در آن ماهیگیری می کند - این پنجمین را ممنوع کنید!

  از زمان کشتار 1999 کلمباین ، که بخشی از آن را عامل بازی های ویدئویی می دانند ، خواستار ممنوعیت بازی های ویدئویی خشن است. خانواده های کسانی که در این تیراندازی جان خود را از دست دادند ، سعی کردند از چندین شرکت بازی سازی شکایت کنند ، اما این دادخواست رد شد.

  با وجود مطالعات بیشماری که هیچ ارتباطی بین بازی های خشن و رفتار خشونت آمیز نشان نداد ، آنها هنوز هم برای بسیاری از افراد شیطان پرست هستند مشکلات جامعه در سال 2018 ، یک نماینده از رود آیلند خواستار مالیات آنها شد ، همان سال کاخ سفید به طور مشهور ویدئویی را برای نشان دادن خشونت در بازی ها تهیه کرد. به نظر می رسد که رئیس جمهور بایدن نیز طرفدار نیست.

  منع بازی های خشونت آمیز در ایلینوی آسان نخواهد بود. در سال 2011 ، دادگاه عالی ایالات متحده گفت بازی های ویدئویی آزادی بیان هستند ، و قانون کالیفرنیا را که فروش عناوین خشونت آمیز به خردسالان را ممنوع می کرد ، پایان داد.

  "مانند کتاب ها ، نمایشنامه ها و فیلم های محافظت شده قبل از آنها ، ویدیو بازی ها ایده ها - و حتی پیام های اجتماعی را - از طریق بسیاری از ادبیات آشنا (مانند شخصیت ها ، گفتگو ، طرح و موسیقی) و از طریق ویژگی های متمایز برای رسانه (مانند تعامل بازیکن با دنیای مجازی) برقرار می کنند ، "دادگاه عالی اسکالیا نوشت. "این کافی است که حفاظت از اصلاحیه اول را اعطا کنیم."

خبرهای دیگر از بازی