خبر

 • تک بورد - قاضی دادگاه منطقه به والو دستور می دهد داده های فروش بخار را به اپل تحویل دهد

  قاضی دادگاه منطقه به والو دستور می دهد داده های فروش بخار را به اپل تحویل دهد
  26 روز و 20 ساعت قبل

  اوایل این هفته ، ما در مورد برخی از تحولات جدید در نبرد حقوقی Epic v. برای یادآوری ، به تازگی اپل از Valve خواسته است تا داده های فروش 436 بازی Steam را برای کمک به درک بازارهای رقابت Epic در اختیار آن قرار دهد. در ابتدا Valve از تحویل داده ها به دلیل سنگین تر کردن تقاضا امتناع می ورزد ، اما اکنون ، یک قاضی به شرکت دستور داده است که این قانون را رعایت کند.

  این خبر ناخوشایند برای Valve است. همانطور که شرکت در بیانیه موقعیت اصلی خود توضیح داد ، از آنجا که یک شرکت خصوصی است ، مکلف به ذخیره و افشای اطلاعات به همان میزانی که یک شرکت دولتی می خواهد ، نیست. این به این معنی است که Valve داده های فروش اپل را که به عنوان بخشی از "فعالیت عادی" خود درخواست می کند ، حفظ نمی کند.

  سوپاپ گفت که ، برای هر بازی که اپل درخواست داده داده است ، لازم است به چندین پایگاه داده که معمولاً دسترسی ندارند دسترسی پیدا کنید و اطلاعات "جامع" مربوط به فروش تاریخی و همچنین هرگونه تغییر قیمت را برای عناوین از سال 2015 جمع آوری کنید.

   https://techbord.com قاضی دادگاه منطقه ای به والو دستور می دهد داده های فروش بخار را به اپل تحویل دهد

  قاضی توماس هیکسون ، اما ، احساس کنید که این فرآیند به خصوص برای Valve سنگین است. ظاهراً ، این شرکت فرآیند شنود را به صورت شفاهی توصیف کرده است ، و آن چنان پیچیده نیست که در بیانیه موضع خود به نظر می رسد.

  یکی دیگر از ایرادات اصلی Valve در رابطه با حریم خصوصی. Valve ادعا کرد که با دادن داده های خود به اپل ، این مزیت رقابتی را که محرمانه است فراهم می کند. هيكسون نيز با اين امر موافق نيست ، اما خاطرنشان كرد كه دستور حمايتي كه گفته مي شود بايد بيش از حد باشد تا از بدست آوردن اطلاعات توسط اشخاص ثالث جلوگيري كند.

  در سمت روشن ، هيكسون Valve a bone - این شرکت فقط باید اطلاعات مربوط به بازی های درخواستی را از سال 2017 به بعد ارائه دهد ، نه همانطور که اپل در ابتدا درخواست کرده است. قاضی دلیل آن این است که چون فروشگاه Epic Games تا سال 2018 ایجاد نشده است ، اطلاعات مربوط به هر تاریخی زودتر از آن مربوط به پرونده اپل نخواهد بود.

  شما می توانید قاضی را بخوانید نظر کامل در اینجا وجود دارد ، اما ما دو استدلال اصلی او را در بالا خلاصه کردیم. اگر Valve از این سفارش تجدید نظر کند ، شما را به روز خواهیم کرد ، اما با فرض اینکه این کار انجام نشود ، این شرکت تا 8 مارس فرصت دارد اسنادی را که اپل می خواهد ارائه دهد.

خبرهای دیگر از بازی