techbord.com فیل اسپنسر می گوید که تمام انحصاری های نسل بعدی Xbox به فروشگاه مایکروسافت و استیم می آیند

اگر دوست دارید هم روی رایانه شخصی و هم در کنسول ویندوز بازی کنید ، اکنون انتخاب بین Xbox Series X (یا S) و PlayStation 5 باید انتخاب بسیار ساده تری برای شما باشد. اگرچه قبلاً درمورد این موضوع اطلاعاتی داشتیم ، اما امروز رئیس فیل Xbox ، فیل اسپنسر تأیید کرد که هر بازی X / S Xbox S "شخص اول " برای PC نیز عرضه خواهد شد.

با این وجود ، اسپنسر در طی مصاحبه با Gamereactor خاطرنشان کرد که ممکن است در زمان بندی انتشار اختلافاتی وجود داشته باشد. ما تصور می کنیم که نسخه های رایانه ای برخی از بازی های نسل بعدی Xbox ممکن است کمی دیرتر از نسخه های کنسول خود راه اندازی شوند - اما این تنها مشکلاتی است که باید با آن روبرو شویم.

هنوز بهتر ، اسپنسر در ادامه اظهار داشت که تمام بازی های شخص اول Xbox به Steam و Microsoft Store وارد خواهند شد. این خبر کاملاً خارق العاده ای برای گیمرهای رایانه های شخصی است ، زیرا با تجربه ، مایکروسافت استور بسیار ناامیدکننده کار با آن است.

سیستم فایل به شدت قفل شده است و چیزی به سادگی پیدا می کند. فایل exe یا پیکربندی می تواند آزار دهنده باشد. Steam مشکلات زیادی دارد ، اما دسترسی به پرونده های بازی شما یکی از این مشکلات نیست.

https: / /techbord.com فیل اسپنسر می گوید همه انحصاری های نسل بعدی Xbox به فروشگاه مایکروسافت و Steam می آیند

شما می توانید از انحصارهای آینده مانند Halo Infinite در رایانه های شخصی با یا بدون Xbox Series X لذت ببرید.

در مجموع ، این یک خبر عالی برای مصرف کنندگان در همه جا است ، مهم نیست که از کدام طرف جنگ سیستم عامل استفاده کرده اید. محدودیت های کمتر و گشودگی بیشتر در حوزه بازی برای کاربران همیشه مفید است و ما خوشحالیم که تیم Xbox این استراتژی را اتخاذ می کند.

همانطور که قبلا گفتیم ، این اخبار همچنین باید یک بازی PC را ایجاد کند انتخاب PS5 و Xbox Series X / S یک انتخاب ساده تر است. مگر اینکه کاملاً باید در روز عرضه هر شخص اول شخص Xbox را به صورت انحصاری بازی کنید (یا به کنسول ها اهمیت ندهید) ، نمی توانیم به هیچ یک از دلایل مهم فکر نکنیم که فقط PS5 را محکم نگه داریم. شما از این طریق به صورت انحصاری کنسول بازی خواهید کرد و با اشتراک Xbox Game Pass ، حتی نیازی به پرداخت هزینه کامل برای همه آنها نخواهید بود.

هنوز هم انتخاب در نهایت متعلق به شماست ، بنابراین اگر نظری در مورد این خبر دارید ، یا اگر قبلاً تصمیم گرفته اید چه کنسولی را خریداری می کنید (در صورت وجود) ، ما را در مورد نظرات با ما در میان بگذارید.

فیل اسپنسر می گوید که تمام انحصاری های نسل بعدی Xbox به فروشگاه مایکروسافت و استیم می آیند
gaming/فیل-اسپنسر-می-گوید-که-تمام-انحصاری-های-نسل-بعدی-xbox-به.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com پس از خروج آجیت پای ، جسیکا روزنورسل صندلی FCC را بر عهده می گیرد
techbord.com Microsoft Edge یک تولید کننده رمز عبور ، تم های اولیه و
techbord.com Super Bowl امسال جریان 4K یا HDR را کسب نخواهد کرد
techbord.com شخصی Linux را به Mac Mini جدید مبتنی بر Arm منتقل کرد
techbord.com بنیانگذار Pebble Beeper ، یک برنامه گپ جهانی را راه اندازی می کند که 15 سرویس برتر را در یک سرویس قرار می دهد
techbord.com بنیاد Raspberry Pi میکروکنترلر 4 دلاری با سیلیکون سفارشی راه اندازی می کند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.