خبر

 • تک بورد - فیل اسپنسر می گوید مایکروسافت تا آنجا که می تواند کنسول های نسل بعدی را خنثی می کند

  فیل اسپنسر می گوید مایکروسافت تا آنجا که می تواند کنسول های نسل بعدی را خنثی می کند
  8 روز و 19 ساعت قبل

  طبق گفته رئیس ایکس باکس ، فیل اسپنسر ، این شرکت در تلاش است تا جایی که ممکن است کنسول های نسل بعدی بیشتری را وارد بازار کند. هم سونی و هم مایکروسافت برای تأمین تقاضای پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری X | S تلاش کرده اند - مشکلی که اسکالپرهای تعطیلات بر آن افزودند.

  هفته گذشته ، مدیر برنامه نویسی Xbox Live ، لارنس هریب (معروف به سرگرد نلسون) ، فیل اسپنسر را برای مصاحبه به پادکست خود دعوت کرد. هنگامی که نلسون کمبودهایی را به وجود آورد ، رئیس Xbox گفت که همه دنده های ماشین کنسول با سرعت کامل در حال چرخش هستند (در زیر). شما بیشتر می سازید ، چرا زودتر شروع نمی کردید ، چرا آنها را زودتر حمل نمی کردید؟ "" اسپنسر اظهار نظر کرد. "منظور من همه آن موارد است ، و این فقط به فیزیک و مهندسی برمی گردد. ما آنها را نگه نمی داریم. ما آنها را به همان سرعتی که می توانیم می سازیم. همه خطوط مونتاژ را داریم رفتن. "

  سگ برتر Xbox همچنین اشاره کرد که با مدیر عامل AMD Lisa Su ارتباط نزدیک داشته است و سعی دارد روشی را برای بدست آوردن اجزای بیشتر ایجاد کند. او توضیح بیشتری نداد ، اما همانطور که اکثر ما مطلع هستیم ، عرضه به همان اندازه در AMD نیز تنگ است.

  بسیاری از عوامل در کمبود فعلی بازیهای نسل بعدی نقش دارند. کمبودها در زنجیره تأمین و تأخیر در همه گیر منجر به یک امر اجتناب ناپذیر شده است. در حالی که سونی با انکار شایعات مربوط به محدودیت های تولید سعی در پنهان کردن آن داشت ، اسپنسر شاهد ورود آن در اوایل ماه اکتبر بود و همان حرف های ابتدایی را گفت. مدیر ایکس باکس پیش بینی کرد که تولید تا اوایل سال 2021 به هیچ وجه قابل تقاضا نخواهد بود.

  سونی همچنین گزارش کرده است که تولید پلی استیشن 5 خود را در سال جدید افزایش داده است. افراد داخلی گفته اند که این شرکت با چندین تامین کننده قطعات PS5 برای افزایش تولید در سال 2021 توافق کرده است. اگر شایعات صحت داشته باشد ، سونی باید به طور متوسط ​​1.4-1.5 میلیون PS5 واحد در ماه در طول سال ارسال کند.

  < p> اعتبار تصویر: South China Morning Post

خبرهای دیگر از بازی