خبر

 • تک بورد - فیل اسپنسر، رئیس ایکس‌باکس، بازی‌های NFT را ارزیابی می‌کند و هشدار می‌دهد که بازی‌های NFT می‌توانند «بیش از سرگرمی استثمارگر باشند».

  فیل اسپنسر، رئیس ایکس‌باکس، بازی‌های NFT را ارزیابی می‌کند و هشدار می‌دهد که بازی‌های NFT می‌توانند «بیش از سرگرمی استثمارگر باشند».
  21 روز و 21 ساعت قبل

  پس از اعلامیه های اخیر چندین شرکت بزرگ بازی مبنی بر قصد آنها برای استقبال از بازی های NFT/blockchain، معاون اجرایی مایکروسافت در بخش بازی، فیل اسپنسر، بحث را مطرح کرده است. خوشبختانه برای اکثر گیمرها، او طرفدار نیست.

  بازی‌های بلاک چین بازی برای کسب درامد به طور فزاینده‌ای محبوب می‌شوند. برای کسانی که آشنایی ندارند، آنها توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) را به عنوان آیتم‌های قابل مبادله درون بازی ترکیب می‌کنند که بازیکنان می‌توانند به عنوان دستاورد به دست آورند. این NFT ها می توانند قبل از فروش به بازیکنان دیگر ارزشمندتر شوند و اغلب در عناوین متعدد قابل استفاده هستند. بسیاری از این بازی‌ها برای بازی کردن نیاز به پرداخت اولیه به صورت رمزنگاری دارند.

  اندرو ویلسون، مدیر عامل شرکت EA اخیراً گفته است که بازی‌های بازی برای کسب درآمد نقش مهمی در آینده این شرکت خواهند داشت و یوبی‌سافت نیز این کار را انجام داده است. از سال 2018 روی این عناوین سرمایه گذاری کرده است، اما اسپنسر ایکس باکس نگاه محتاطانه تری دارد.

  "آنچه که امروز در NFT می گویم این است که فکر می کنم چیزهای زیادی وجود دارد. او به Axios گفت: درباره حدس و گمان و آزمایشی که در حال وقوع است، و اینکه برخی از خلاقیت‌هایی که من امروز می‌بینم، بیشتر از سرگرمی احساس بهره‌کشی می‌کنند.

خبرهای دیگر از بازی