خبر

 • تک بورد - فیل اسپنسر اشاره می کند که The Elder Scrolls 6 انحصاری برای ایکس باکس و رایانه های شخصی خواهد بود

  فیل اسپنسر اشاره می کند که The Elder Scrolls 6 انحصاری برای ایکس باکس و رایانه های شخصی خواهد بود
  11 روز و 11 ساعت قبل

  جنگ‌های کنسول: تقریباً همه بازی‌های Bethesda تا حدی بسیار مورد انتظار هستند، اما پس از موفقیت چشمگیر Skyrim در سال 2011، جای تعجب نیست که همه مشتاقانه منتظر عنوان بعدی Elder Scrolls هستند. آیا Elder Scrolls 6 برترین Skyrim را خواهد داشت؟ یا حتی استارفیلد؟ متأسفانه، به نظر می‌رسد که تنها مشتریان ایکس‌باکس و رایانه‌های شخصی پاسخ این سؤالات را خواهند یافت، اگر نظرات اخیر رئیس ایکس‌باکس، فیل اسپنسر، م

  زمانی که Bethesda برای اولین بار توسط مایکروسافت خریداری شد، تقریباً هر کسی که ایکس باکس یا رایانه شخصی نداشت، نگران شد. آیا تمام عناوین آینده Bethesda به صورت انحصاری در حال حرکت رو به جلو هستند؟ اطمینان های فیل اسپنسر در آن زمان خیلی، خوب، اطمینان بخش نبود. تنها چیزی که او می خواست بگوید این بود که انحصار بالقوه بر اساس "مورد به مورد" ارزیابی می شود.

  در مصاحبه اخیر با GQ، اسپنسر مایل بود کمی بیشتر صحبت کند. در مورد برنامه های مایکروسافت در رابطه با Elder Scrolls 6.

  "این در مورد مجازات هیچ پلتفرم دیگری نیست، همانطور که من اساساً معتقدم همه پلتفرم ها می توانند به رشد خود ادامه دهند." گفت. "اما برای اینکه در Xbox حضور داشته باشیم، می‌خواهم بتوانیم پکیج کاملی از آنچه داریم را به ارمغان بیاوریم. و این درست زمانی است که به Elder Scrolls VI فکر می‌کنم. زمانی که به هر یک از آنها فکر می‌کنم این درست خواهد بود. امتیازهای ما."

  اسپنسر صراحتاً اعلام نمی‌کند که ES6 یک انحصاری Xbox/PC خواهد بود، اما با توجه به اینکه Starfield چنین خواهد بود، خواندن سخنان او از منظر دیگری دشوار است. . اگر چنین باشد، Bethesda بخش بزرگی از بازیکنان خود را از بین خواهد برد. با حرکت رو به جلو، طرفداران پلی استیشن مجبور به انتخاب خواهند شد.

  آنها می توانند به طرف مقابل بپیوندند - از طریق Game Pass، xCloud، PC، یا Xbox Series S و X - یا از دست دادن الدر اسکرول بعدی. هیچ یک از این گزینه‌ها احتمالاً برای مشتریان سرسخت پلی‌استیشن جذاب نیستند، اما مایکروسافت احتمالاً حداقل به چند مورد برای گاز گرفتن گلوله تکیه کرده است.

  البته، این احتمال نیز وجود دارد که Starfield و Elder Scrolls 6 هر دو انحصاری زمان بندی شده خواهند بود. به هر حال، برخی از بزرگترین موفقیت های سونی در نهایت به رایانه های شخصی مهاجرت می کنند، مانند God of War و Horizon Zero Dawn. مسلماً کمی بعید است، اما حداقل سابقه ای وجود دارد که انحصاری های با بودجه کلان در نهایت از شکاف پلت فرم عبور کنند.

خبرهای دیگر از بازی