خبر

 • تک بورد - فیلم‌های مورد علاقه Ars در سال 2021: علمی تخیلی، ابرقهرمانان، دریاهای ترسناک و سامورایی

  فیلم‌های مورد علاقه Ars در سال 2021: علمی تخیلی، ابرقهرمانان، دریاهای ترسناک و سامورایی


  24 روز و 15 ساعت قبل

  مهم نیست در سال 2021 کجا و چگونه فیلم‌ها را دیده‌اید، اینها بهترین گزینه‌های ناخوشایند شما بودند.
  وقتی صحبت از فیلم‌های سال 2021 به میان می‌آید، خوانندگان Ars Technica احساسات خود را در مورد تدارکات نمایش‌های جدید امسال ابراز می‌کنند تا اینکه. در مورد فیلم های مورد نظر

  ما متوجه شدیم. سال گذشته تغییرات تکان دهنده جهان یادآور جدی این موضوع بوده است که برخی چیزها در خانه های ما به خوبی کار می کنند، از جمله فیلم ها - واقعیتی که استودیوهای فیلم و سالن های بزرگ به طور یکسان از آن ناراحت هستند. برخی از شرکت‌ها این واقعیت را برای کل سال 2021 پذیرفتند و متعهد شدند که فیلم‌هایی را که همزمان در سینماها و پلتفرم‌های پخش جریانی در ایالات متحده عرضه می‌شوند، عرضه کنند. دیگران قبل از عقب نشینی با این ایده بازی کردند. با این حال، دیگران ترجیح می‌دهند تا حداقل 30 یا 45 روز پس از نمایش فیلم اعتراف نکنند که ممکن است صفحه‌نمایش 4K استادانه کالیبره‌شده و سیستم صدای فراگیر فضایی در خانه خود داشته باشید. به چنین گیج کننده ای دست پیدا کنید زیرا فیلم های مورد بحث بدون توجه به اینکه چگونه، کجا یا چه زمانی آنها را تماشا می کنیم جذاب و مهیج باقی می مانند. در Ars، نگاه منتقد ما همچنان به سمت طیف قابل توجهی از سینمای مناسب "نارد" حرکت می کند. امسال، بهترین چیزها از بلاک‌باسترهای اصلی کمیک و علمی تخیلی گرفته تا فیلم‌های جنون‌آمیز مذهبی/ترسناک با طراحی دقیق گرفته تا مستندهایی که عواقب ناگوار داستان‌هایی مانند شبه‌علم یا تغییرات آب و هوایی را بررسی می‌کنند.

  ما هستیم. انتخاب یک لیست بدون رتبه، به استثنای رای "بهترین های سال" ما در پایان، بنابراین ممکن است انواع ژانرها و گزینه ها را بررسی کنید و احتمالاً شگفتی هایی را به لیست پیگیری نهایی خود اضافه کنید. مثل همیشه، ما از شما دعوت می‌کنیم که به نظرات سر بزنید و پیشنهادات خود را برای فیلم‌هایی که در سال 2021 منتشر شده‌اند، اضافه کنید، چه آن‌ها را در سینماهای شلوغ و نقاب‌دار تماشا کرده باشید یا در اتاق‌های ایزوله با پوشش OLED.

  یک گزینه هیولا هیولا: گودزیلا در مقابل کونگ

  هر آنچه از تصویری مانند این آرزو داشتم در emگودزیلا علیه کونگ/em به ثمر نشست — و سپس مقداری.بزرگ‌نمایی / هر چیزی که از تصویری مانند این انتظار داشتم در فیلم Godzilla vs Kong - و سپس برخی از آنها به ثمر نشست. برادران وارنر

  به همان اندازه که از Godzilla Vs لذت بردم. کنگ از راحتی اتاق نشیمن من، که در یک تلویزیون زیبا با یک ساب ووفر تقریباً حداکثر نمایش داده می شود، دو ساعت آن من را به یک تجربه جمعی تر و پر از جمعیت هوس می کرد - شاید بیشتر از هر فیلم یا سریالی که می خواستم. در اوج قرنطینه کووید دیده شده است. این فیلم شباهت زیادی به جانوران اصلی خود دارد: بزرگ، آب‌پاش، و گاهی اوقات کاملاً گنگ در سطح، در عین حال مملو از حیله‌گری شبیه حیوانات و توانایی وارد کردن ضربات عظیم در لحظات حساس.

  جلوه‌های ویژه. نمی تواند تنها محتوا در یک فیلم هیولاهای احمقانه باشد، و خوشبختانه، فیلمنامه GvK خط باریکی را بین جدیت، قلب و پنیر آشکار طی می کند. منطق فیلم هرگز به طرز ظالمانه بدی نیست - اگرچه گاهی اوقات با غرور به اندازه کاغذ نازک است. نفوذ به یک سایت فاجعه پر از بالاترین سطوح تخلفات شرکتی؟ فقط یک پیچ گوشتی را لیس بزنید و آن را در دوشاخه مناسب قرار دهید. در مورد زمانی که دختری در سنین قبل از نوجوانی به صورت مخفیانه از بالاترین درجه امنیتی نظامی عبور می کند، قرار است مراقب کنگ قاتل باشد تا به سراغ او برود و احساسات او را بررسی کند؟ GvK مدام دست خود را در این لحظات تکان می‌دهد، زیرا آن‌ها خیلی سریع تند تند تند تند تند تند می‌زنند، انگار می‌خواهند بگویند، "نگران این حفره داستان نباش، پویندکستر." سکانس‌هایی که نسخه فیلم‌سازی استودیویی هستند که برج‌های پول را به آتش می‌کشند – همانطور که توسط انفجارهای آتش آبی که از گلوی گودزیلا بیرون می‌آیند روشن می‌شوند. هر پیکسلی که به هیولاهای برجسته فیلم پمپ می شود، عاقلانه خرج می شود. هر کدام از خانه‌های VFX این کنسرت را دریافت کرد، کار استادانه‌ای را انجام داد و کنگ پرمو و بدون قفس را در مناظر سرسبز نشان داد - سایه‌ها و انسداد محیطی بر فریم پشمالو و نامرتب او می‌رقصند. همین امر در مورد هیولای دیگر عنوان فیلم نیز صدق می کند، و من می ترسم که نتوانم بیش از این برای آن دسته از شما که قبلاً داستان خراب نشده است، بگویم.

  GvK بزرگ است، احمقانه و سرگرم کننده - اما گول نخورید. این کار به هوشمندی جدی فیلمسازی نیاز دارد تا اکشن و سرعت این چنینی را به تصویر بکشد.

  —Sam Machkovech، Tech Culture Editor

  تریلر فیلم It's A Summer Film!

  وقتی یک بچه سامورایی می شود: این یک فیلم تابستانی است!

  این یک فیلم تابستانی است! بهترین فیلمی است که ظاهرا هیچ کس در سال 2021 ندیده است (یا نمی تواند به راحتی آن را ببیند). این فیلم از نوع فیلم دوستان در ماجراجویی است که من در کودکی به آن وسواس داشتم، اما همان نوع فیلم را خلق می کند. ارادت به بزرگسالان ناتان، زیرا فیلمنامه نویسنده/کارگردان سوشی ماسوموتو چنان هوشمندانه عناصر ژانر و ویژگی‌های مضمونی را در هم می‌پیچد که شخصیت اصلی فیلم سامورایی، پابرهنه، به آن وسواس دارد.

  ادامه مطلب

  فیلم علمی تخیلی با مضمون سامورایی این فیلم تابستانی است! به طرز ماهرانه ای انتظارات را برش می زند

  ظاهراً، گروهی متشکل از سه دختر دبیرستانی دور هم جمع می شوند تا مطمئن شوند که یکی از آنها، طرفدار داستان سامورایی، پابرهنه، فیلمنامه ای را که برای جشنواره کلوپ دانش آموزی پایان سال روی آن کار می کرد بسازد. اما فیلم تابستانی است! با باز شدن طرح، غافلگیری را پشت سر می گذارد. این فیلم خنده ها، لحظات دلچسب و چالش های جدید را در دوزهای مساوی ارائه می دهد و تعداد انگشت شماری از لحظات فیلم مورد علاقه من در سال های اخیر را به نمایش می گذارد. اگر بتوانم آخرین نبرد سامورایی فیلم را در یوتیوب پیدا کنم، ممکن است زمستان امسال هفته ای یک بار آن را تماشا کنم.

  شما تماشای فیلم تابستانی است را تمام خواهید کرد! و فقط احساس خوبی داشته باشید، چه ژانر سینمایی مورد علاقه شما شامل دانش آموزان دبیرستانی، عاشقانه جوان، علمی تخیلی و عناصر خارق العاده باشد، یا شوخی هایی که هر کسی که به AV Club علاقه دارد از آن لذت می برد. و با تکرار فعلی صنعت فیلم، این یک فیلم تابستانی است! یکی از ساده ترین فیلم های پیشنهادی جامعه فقط به یک توزیع کننده بزرگ ایالات متحده، پخش جریانی یا غیره، نیاز دارد تا متوجه این موضوع شود.

  —Nathan Mattise، Feature Editor Emeritus

  جهان های موازی با پیچش های جدید: ادیسه نویسنده

  بر اساس داستان کوتاهی از شوانگ ژئوتائو با عنوان کشتن یک رمان‌نویس، ادیسه یک نویسنده دارای یک پیش‌فرض کاملاً جاه‌طلبانه و بسیار متا است که بین قلمروهای موازی تغییر می‌کند: دنیای واقعی و دنیای خیالی. کارگردان لو یانگ بیشتر به خاطر فیلم چینی wuxia برادری تیغه‌ها محصول 2014 و دنباله آن در سال 2017 شناخته می‌شود. عناصری از ژانر wuxia در بخش های فانتزی آخرین فیلم او بافته شده است. اما نیمی دیگر در زمان حال اتفاق می افتد.

  ادامه مطلب

  اپرای فضایی متا فانتزی پر اکشن، آینده ای روشن را برای فیلم آسیایی خبر می دهد

  در این فیلم، رمان نویس کونگون لو (دونگ زیجیان) نویسنده یک مجموعه فانتزی است. به دنبال یک نوجوان قهرمان، که او نیز کونگون نام دارد. شخصیت داستانی در تلاش برای مقابله با لرد ردمین است، تحت هدایت یک زره سیاه (با صدای گوو جینگفی). اما از طریق یک پیچ و تاب عجیب از سرنوشت، دنیای فانتزی رمان شروع به تأثیرگذاری بر زندگی در دنیای واقعی می‌کند و باعث می‌شود که پدر سوگوار گوان نینگ (لی جیایین) مأموریتی از تو لینگ (یانگ می) برای کشتن نویسنده بپذیرد. p>

  خط داستانی فانتزی به طور خاص دارای برخی جلوه های بصری چشم نواز و جلوه های ویژه است که سکانس های اکشن دیدنی آن را جسورتر می کند. بازیگران اصلی بااستعداد بازی‌های فوق‌العاده‌ای ارائه می‌کنند، و غیرممکن است که تحت تأثیر تلاش‌های دوگانه نینگ و کونگ‌ون قرار نگیرید، زیرا توضیح این پیوند مرموز بین دو جهان به تدریج روشن می‌شود. فیلم در نهایت درباره برخورد با فقدان غم انگیز و اندوه طولانی ناشی از آن است. با مقیاس حماسی گسترده، اکشن با اکتان بالا، فیلمبرداری فوق‌العاده، و ارزش‌های تولیدی بالا، ادیسه یک نویسنده بسیار در رگه‌ای با بودجه کلان زمین سرگردان سال ۲۰۱۹ قرار دارد.

  - جنیفر اوئلت، نویسنده ارشد.


  تگ ها:

  فیلم‌ , مورد , علاقه , 2021 , علمی , تخیلی , ابرقهرمانان , دریا , ترسناک , سامورایی


  v 6
خبرهای دیگر از بازی