خبر

 • تک بورد - فیلم غیبی سعی می کند مرگ را در اولین تیزر The Sandman به زندان بیندازد

  فیلم غیبی سعی می کند مرگ را در اولین تیزر The Sandman به زندان بیندازد
  24 روز و 13 ساعت قبل

  بعلاوه نگاهی جدید به Stranger Things S4 ، Cowboy Bebop ، The Witcher S2 ، Army of Thieves
  مدتهاست که می گذرد ، اما ما بالاخره اولین نگاه اجمالی خود را از فیلم The Sandman ، اقتباس Netflix از رمان های گرافیکی DC Comics ایجاد کردیم. توسط نیل گیمن غول پخش کننده همچنین پوسترهای متعددی از شخصیت های این سریال را در جریان رویداد طرفداران جهانی Tudum منتشر کرد. و علاوه بر The Sandman ، یک تیزر جدید و

  تام استریج در سریال Dream/Morpheus در سریال اقتباسی Netflix ، The Sandman بازی می کند.

  تیزر Sandman

  همانطور که قبلاً نوشتم ، عنوان "آدم ماسه ای" Dream ، معروف به Morpheus ، در میان نام های دیگر است. او یکی از هفت موجودی است که به نام بی پایان شناخته می شود و به دنبال تصحیح اشتباهات گذشته خود است. بی پایان دیگر سرنوشت ، نابودی ، ناامیدی ، هوس ، هذیان و مرگ است که به عنوان یک زن جوان پانک/گاتیک فریبنده ترسیم شده است. آنها تقریباً به اندازه خود Dream (به ویژه مرگ) محبوب شدند و در چندین کمیک spinoff حضور داشتند. این مجموعه زمانی آغاز می شود که مورفیوس ، پادشاه رویاها ، از زندان 70 ساله توسط یک غیبی فرار می کند-که در واقع می خواست مرگ خواهر و برادر رویایی را به تصویر بکشد ، اما به اشتباه مرد شنی را به دام انداخت.

  گیمن به شدت درگیر شده بود این اقتباس Netflix ، که نشانه خوبی برای پروژه است. تام استریج نقش آرزوی مورفیوس ، ارباب رویاپردازی را گرفت ، بدون شک تا حدی به دلیل گونه های خوش تراش او. در مورد خواهر و برادرهای بی پایان Dream ، کربی هاول باپتیست نقش مرگ ، Donna Preston نقش ناامیدی و Mason Alexander Park بازی Desire را بازی می کنند. بازیگران تاج و تخت فارغ التحصیلان Gwendoline Christie و Charles Dance به ترتیب نقش لوسیفر و جادوگر شارلاتان Roderick Burgess را بازی می کنند. . ایجاد شده توسط Dream؛ Vivienne Acheampong به عنوان Lucienne تغییر جنسیت ، کتابدار ارشد رویاپردازی. دیوید تیولیس در نقش جان دی/Doctor Destiny؛ جنا کلمن در نقش یوهانا کنستانتین ، کارآگاه مخفی و جد جان کونتستانتین ، ضد قهرمان کمیک های DC ، پاتون اسوالت به عنوان صدای فرستاده کلاغ رویایی ، متیو ؛ رزانه جمال در نقش لیتا هال ؛ کیو را در نقش رز واکر ، که در جستجوی برادر گمشده خود با قرنتی روبرو می شود. استفان فرای به عنوان نگهبان رز ، گیلبرت ؛ ساندرا جیمز یونگ در نقش یونیتی کینکید ؛ و سانجیف بهسکار و عاصم چودری به ترتیب به عنوان قابیل و هابیل.

  تصرف اولیه رویای توسط رودریک برگز و همراهان او تمرکز این تیزر کوتاه کوتاه است. ما می بینیم که Dance's Burgess and Co. برای یک مراسم تاریک جمع شده است. برگس اعلام می کند: "امشب ما به چیزی می رسیم که هیچ کس تا به حال تلاش نکرده است: ما مرگ را احضار و زندانی می کنیم." برخی شعارهای شبح وار ، اهدای خون ، چند اثر عرفانی ("یک سکه از سنگ" ، "یک پر از بال فرشته بیرون کشیده شده است") و voila! با این تفاوت که همه ما می دانیم که طلسم آنطور که برنامه ریزی شده بود کار نمی کرد و در عوض آنها خواهر و برادر مرگ ، Dream را می گیرند. (تصویر مورفئوس با روپوش و نقاب در مرکز دایره نمادین است.) تصویر نهایی نشان می دهد که مورفیوس در قفس (بدون پیراهن) درخشان است و صدای خارج از دوربین می گوید: "شما به تمام کمک هایی که می توانید نیاز دارید نیاز دارید. . "

  نتفلیکس هنوز تاریخ رسمی اولین نمایش The Sandman را اعلام نکرده است. شایعه شده بود که اواخر امسال کاهش می یابد ، اما اگر به اوایل سال 2022 برسد ، شگفت زده نخواهم شد. انفجاری از گذشته خالی از سکنه در تیزری جدید برای Strange Things S4.

  Netflix تیزری برای فصل چهارم Stranger Things در ماه مه منتشر کرد ، که به شدت به بازگشت عذاب دهنده دوران کودکی Eleven (Millie Bobby Brown) اشاره می کرد و بابا ، "دکتر مارتین برنر (متیو مودین). و ما قبلاً می دانستیم که دیوید هاربر به همراه بقیه بازیگران اصلی: وینونا رایدر ، فین ولفهارد ، ناتالیا دایر ، نوا اشناپ ، چارلی هیتون ، جو کیری ، کالب مک لاگلین و سادی سینک به عنوان هاپر بازخواهد گشت. ما همچنین می دانیم که این اولین فصل خواهد بود که تا حد زیادی خارج از هاوکینز اتفاق می افتد ، زیرا Eleven و Byers از آنجا جدا شده اند و به نظر می رسد هاپر توسط روس ها زندانی شده است.

  تبلیغات

  مایا تورمن هاوک به عنوان رابین ، برت گلمن به عنوان موری باومن باز خواهد گشت ، کارا بوونو به عنوان مادرسال ویلر باز می گردد و ما بیشتر با پریا فرگوسن ، بازیگر نقش خواهر جوان تر لوکاس ، اریکا ، آشنا خواهیم شد. از جمله بازیگران جدید می توان به روبرت انگلوند از Nightmare on Elm Street اشاره کرد که پیوند کوچکی برای ترسناک کلاسیک دهه 80 است. دور این یک خانه جن زده و برخی از احساسات اصلی Scooby Doo را ایجاد می کند. این با خانواده ای از دهه 50 آغاز می شود که به یک عمارت بزرگ معروف به Creed House نقل مکان می کنند. اما همه چیز عجیب و غریب نیست: صداهای عجیبی ، چراغهای سوسو زدن و گربه های گاه به گاه بریده شده از ایوان وجود دارد. یک پلک چشمک زن وجود دارد و شما آن را از دست خواهید داد-دو کودک که (احتمالاً) روی زمین مرده اند و اشاره به فاجعه دارد. سپس به زمان حال می پردازیم ، که در آن گروه هاوکینز خانه ای را که اکنون رها شده است برای "سرنخ" کاوش می کند. (هیچ کس از مرجع شرلوک هلمز داستین قدردانی نمی کند.) این چه ربطی به فصل های گذشته دارد؟ عکس آخر دارای یک ساعت تیک تاک پدربزرگ است ، و سپس ناگهان در حال تیک تاک است ... وارونه.

  ما هنوز تاریخ برتر برای Stranger Things S4 نداریم ، اما انتظار می رود زمانی دیگر افت کند. سال.

خبرهای دیگر از بازی