خبر

 • تک بورد - فیس بوک 4 میلیون ماسک صورت Quest 2 VR را به دلیل

  فیس بوک 4 میلیون ماسک صورت Quest 2 VR را به دلیل "بثورات پوستی و کهیر" فراخوانی می کند
  26 روز و 22 ساعت قبل

  تمام سیستم های Quest 2 پیش از قیمت ماه اوت از قفسه ها بیرون کشیده شده اند ، ذخیره سازی تازه می شود.
  بخش تأیید VR فیس بوک در حال فراخوانی تک بوش های صورت موجود در هدست Oculus Quest 2 VR در آمریکای شمالی است اطلاع. در تحقیقات انجام شده 5،716 گزارش مربوط به "تحریک پوستی" از طرف صاحبان سیستم همراه با "تقریباً 45 گزارش از مصرف کنندگان که نیاز به مراقبت پزشکی داشتند" یافت شد.

  فراخوان مربوط به "حدود 4 میلیون" مشتری است که نزدیکترین تخمین عمومی است که ما از زمان فروش سیستم در اواخر سال 2020 برای فروش سخت افزار Quest 2 در ایالات متحده دیده ایم. از آنجا که این برآورد شامل خریدهای مستقل از کاورهای صورت ، این یک اقدام دقیق نیست ، اما با توجه به اینکه ماسک های صورت پیش فرض چقدر خوب است ، اطمینان داریم که افراد کمی برای خرید نسخه های مشابه آن برخلاف گزینه های شخص ثالث برتر ، عجله داشتند.

  < p> با توجه به فراخواندن ، فیس بوک علاوه بر ارائه جایگزینی های سیلیکون بوش برای همه دارندگان موجود ، اقدامات فوق العاده ای را در مورد مکث فروش Oculus Quest 2 در آمریکای شمالی انجام می دهد. این خبر پس از تایید برنامه UploadVR از برنامه های فیس بوک برای راه اندازی یک قیمت جدید برای سیستم VR در ماه آگوست اعلام شد: 299 دلار برای مدل 128 گیگابایتی (از 64 گیگابایت) و 399 دلار برای مدل 256 گیگابایتی (از 128 گیگابایت). فیس بوک اکنون می گوید که راه اندازی مجدد 24 آگوست بازگشت سیستم به فروشگاه های خرده فروشی با پوشش صورت به روز شده و سیلیکونی بسته بندی شده به طور پیش فرض را نشان می دهد.

  یکی از بسیاری از افت های جدی Quest 2

  مصرف کننده شکایات اندکی پس از راه اندازی سیستم در اکتبر 2020 در مورد بثورات ، احساس سوزش ، علائم قرمز صورت و کهیرهایی که هنگام استفاده از هدست VR تجربه کرده بودند ، شروع به جمع شدن کرد. در این شکایات اغلب گفته می شود که کاربران احساس گرما نکرده اند ، بنابراین در قسمت عینک هدست VR عرق نمی اندازند. (در بررسی شخصی من از Quest 2 بسیاری از شکایات ذکر شده است که من به سختی احساس بی اعتنایی نسبت به آستر صورت با احساس ارزان قیمت را کردم ، که به نظر می رسد یک افت جدی از پارچه Quest 1 است. Quest 2 با چندین تنزل رتبه نسبت به آن مشخص شده است سلف ، مسلماً می تواند پس انداز کند تا فضای لازم برای ارتقا room مشخصاتش فراهم شود.) در اوایل سال 2021 ، فیس بوک تصدیق جزئی این مسئله را اعلام کرد و مشکل را تحت تأثیر "حدود 0.01 درصد" صاحبان سیستم قرار داد.

  تبلیغات

  این پست فیس بوک در آوریل به منظور به اثبات رساندن این شرکت در لاینرها "ردیابی مواد" که "قبلاً در سطوح زیر استاندارد صنعت بودند" را شناسایی کرده است ، بدون اینکه مشخص کند این مواد چه استاندارد صنعتی هستند و به چه مواردی اشاره می کنند. آیا منظور فیس بوک "در مقایسه با وسایل معمولی صورت مانند عینک های اسکی" بود یا منظور شرکت "با توجه به ماسک های واقعیت مجازی" صنعتی بود که هنوز ده ها سال مورد بررسی محصولات قرار نگرفته است؟

  در هر صورت ، فیس بوک متعهد شد که "روند ما را تغییر دهد تا [مواد ردیابی] بیشتر کاهش یابد" ، اما این شرکت مواد را به طور کامل از لاینر که تماس مداوم با چهره کاربران دارد ، حذف نکرد. این اقدام ممکن است هنوز هم ناقض قوانین CPSC در مورد برچسب گذاری مناسب هر چیزی باشد که به عنوان "محرک" شناخته شود ، که آژانس آمریکایی آن را چیزی تعریف می کند که "باعث آسیب دیدگی قابل توجهی در ناحیه ای از بدن می شود که در تماس است. می تواند پس از تماس فوری ، طولانی یا مکرر رخ دهد. " فیس بوک هنوز منبع دقیق تحریک ماسک صورت موجود را روشن نکرده است - از جمله اینکه آیا مقصر خود کف بود یا هرگونه ماده شیمیایی دیگری که قبل از حمل به مشتری به آن کف پاشیده شده است.

  فراخوان روز سه شنبه به دنبال یک موضوع مرتبط است ناپدید شدن هدست های Oculus Quest 2 در سراسر اتحادیه اروپا در ماه مه ، که فیس بوک تأیید کرد مربوط به کمیسیون اتحادیه اروپا است که به دنبال ماسک صورت کف سیستم در میان گزارشات کاربران از تحریک و بدتر است. این هدست از زمان انتشار هنوز به خرده فروشان اروپایی بازنگشته است.

  به لطف ادغام اجباری Quest 2 با حساب های فیس بوک ، دلیل این امر این است که فیس بوک می تواند با اعلامیه ها یا تبلیغات مربوط به صورت ، هدف قرار دادن همه دارندگان Quest 2 را شروع کند. تحریک ، بثورات ، و کهیر در همه سرویس های متصل Facebook ، از جمله Instagram و Whatsapp. با این حال ، فیس بوک می گوید که در مورد فراخوان این هفته از طریق ایمیل با کاربران آسیب دیده تماس خواهد گرفت ، یا اینکه آنها می توانند مستقیماً به یک سایت مربوط به فراخوان مراجعه کنند و درخواست جایگزینی سایت خود را کنند.

خبرهای دیگر از بازی کردن