techbord.com فیس بوک می گوید Oculus Quest 2 فروش بهتری نسبت به انتظار دارد

جدیدترین هدست VR همه در یک فیس بوک ، Oculus Quest 2 ، بدون شک پیشرفت نسبت به مدل قبلی خود است. این یک طراحی به روز شده ، نمایشگر بهتر و به طور قابل توجهی سبک تر است - همه نکات مثبت در مورد دستگاه نسل دوم است.

ظاهراً این پیشرفت ها ترجمه مستقیماً به فروش بهتر است. در مقایسه با Oculus Quest اصلی ، فیس بوک شاهد یک راه اندازی بسیار مثبت است: یکی از استودیوهای توسعه دهنده ، Rec Room ، می گوید که بر اساس داده های خود ، راه اندازی Oculus Quest 2 250 درصد بزرگتر از نسخه اصلی است.

در حالی که کریس پروت متعلق به خود فیس بوک در مصاحبه اخیر خود با پروتکل هیچ گونه آمار دقیق را تأیید نکرده است ، وی گفت که این شرکت "نمی تواند از این هدست خوشحال تر باشد" موفقیت تاکنون.

https://techbord.com فیس بوک می گوید Oculus Quest 2 فروش بهتری نسبت به انتظار دارد

"این دستگاه فروش بسیار خوبی دارد ،" و ادعا می کند که محموله های واحدی "شاید کمی فراتر از آنچه شرکت انتظار داشت" است. قابل ذکر است ، Quest 2 نیز فروش سریع تری نسبت به مدل قبلی خود دارد ، که به نظر می رسد تلاش های بازاریابی فیس بوک - از جمله تبلیغات غیر قابل انعطاف برای دستگاه در عناوینی مانند NBA 2K - نتیجه داده است.

به نظر می رسد جنجال های گذشته پیرامون فیس بوک و Oculus Quest کافی نبوده است که بر آمار کلی فروش آن تأثیر بگذارد. برای کسانی که آگاه نیستند ، غول رسانه های اجتماعی در ماه آگوست اعلام کرد که دارندگان هدست Oculus برای استفاده از دستگاه ها به یک حساب پیوندی Facebook احتیاج دارند. حرکتی که انتقادات زیادی را از سوی جامعه VR برانگیخته است.

اگر این سیاست را در نظر ندارید و می خواهید ببینید که همه هیاهوی پیرامون Oculus Quest 2 در مورد چیست ، می توانید سخت گیر شوید واحد خود را اکنون با پرداخت 300 دلار از طریق وب سایت Oculus دریافت کنید.

اعتبار تصویر میانی: Rock Paper Shotgun

فیس بوک می گوید Oculus Quest 2 فروش بهتری نسبت به انتظار دارد
gaming/فیس-بوک-می-گوید-oculus-quest-2-فروش-بهتری-نسبت-به-انتظار.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com Microsoft Edge یک تولید کننده رمز عبور ، تم های اولیه و
techbord.com Super Bowl امسال جریان 4K یا HDR را کسب نخواهد کرد
techbord.com شخصی Linux را به Mac Mini جدید مبتنی بر Arm منتقل کرد
techbord.com بنیانگذار Pebble Beeper ، یک برنامه گپ جهانی را راه اندازی می کند که 15 سرویس برتر را در یک سرویس قرار می دهد
techbord.com بنیاد Raspberry Pi میکروکنترلر 4 دلاری با سیلیکون سفارشی راه اندازی می کند
techbord.com گزارش شده است که هدست VR اپل دارای یک فن یکپارچه ، طراحی پارچه و پشتیبانی از لنزهای طبی است
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.