خبر

 • تک بورد - فناوری DLSS انویدیا در ماه جاری به Cyberpunk 2077 ، Minecraft RTX و 4 نفر دیگر می آید

  فناوری DLSS انویدیا در ماه جاری به Cyberpunk 2077 ، Minecraft RTX و 4 نفر دیگر می آید
  14 روز و 23 ساعت قبل

  از امروز ، فناوری supersampling یادگیری عمیق (DLSS) با فریم ورک Nvidia اکنون در چهار بازی اضافی در دسترس است که دو بازی دیگر در اواخر این ماه ارائه می شوند. این بازی ها شامل Cyberpunk 2077 ، نسخه RTX تازه منتشر شده Minecraft ، CRSED: F.O.A.D. ، Mount & Blade II: Bannerlord ، Scavengers و Moonlight Blade است.

  بیشتر خوانندگان ما می دانند DLSS در این مرحله چیست ، بنابراین ما نمی توانیم توضیح مفصلی در مورد نحوه کار آن ارائه دهیم. به طور خلاصه ، این بازی ها را با رزولوشن پایین تری برای افزایش فریم رندر ارائه می دهد و سپس با استفاده از هوش مصنوعی برای ارتقاale سطح تصویر ، باعث حفظ عملکرد می شود و کیفیت تصویر را نیز شفاف می کند. در بسیاری از موارد ، تفاوت بصری بین یک بازی با رزولوشن پیشرفته با DLSS و رزولوشن بومی حداقل است.

  به هر حال ، انویدیا نمودارهای عملکردی خود را برای هر یک از بازی هایی که نام بردیم منتشر کرده است و نشان می دهد که کاربران چقدر می توانند روان باشند انتظار داشته باشید که تجربه آنها با کارت ارتقا یافته RTX در 4K باشد. به طور عجیبی ، Cyberpunk تنها بازی است که انویدیا نمودارهای 1440p و 1080p را برای آن تهیه کرده است.

  در Minecraft با RTX ، انویدیا با افزایش FPS "" بیش از دو برابر "در کارت های پشتیبانی شده دارای افتخار است. در حداکثر تنظیمات با فعال کردن حالت DLSS "" عملکرد "، RTX 2060 فروتن قادر بود از 10.7 فریم در ثانیه غیرقابل پخش به 34.6 فریم در ثانیه با سرعت 4K بسیار منطقی تبدیل شود. 3090 از 38.6 FPS به 106.6 FPS می رسد و میان رده RTX 3060 Ti از 19.7 تا 60.7 FPS جهش می کند.

  https://techbord.com Nvidia 'DLSS tech در ماه جاری به Cyberpunk 2077 ، Minecraft RTX و 4 نفر دیگر می آید

  اینها عملکردهای بسیار سنگینی هستند ، اما به نظر می رسد DLSS می تواند به شما کمک کند عملکرد زیادی را بدست آورید. متأسفانه ، فوق نمونه گیری هوش مصنوعی فقط می تواند برای یک بازی با شدت بیشتر گرافیکی مانند Cyberpunk بسیار مفید باشد.

  با تنظیم تمام تنظیمات (از جمله RTX) روی Ultra با 4K و حالت عملکرد DLSS ، تنها کارت که می تواند نزدیک به 60 فریم در ثانیه - 57.8 ، به طور خاص (از 22) برسد - RTX 3090 است. 3080 با افزایش 51.8 FPS (15.5 FPS قبل از DLSS) عقب است ، و 2080 Ti آخرین کشته می شود ، با فشار دادن 38.2 فریم در 4K.

  البته ، به دلیل اولویت شخصی یا محدودیت های سخت افزاری ، اکثر گیمرهای رایانه ای احتمالاً نمی توانند Cyberpunk 2077 را با 4K بازی کنند ، حال 1440p چطور؟ در اینجا ، اوضاع کمی مثبت تر است ، همانطور که در نمودار زیر می بینید:

  https://techbord. com فناوری DLSS انویدیا در ماه جاری به Cyberpunk 2077 ، Minecraft RTX و 4 مورد دیگر می آید

  ما همچنان می بینیم فریم های زیر 60 برای همه کارت های RTX به زیر RTX 3080 می رسد ، اما حدود 50 FPS هنوز هم برای 3070 و 2080 Ti بسیار قابل پخش است. با توجه به Nvidia ، با 1080p ، هر کارت RTX بالاتر از 3060 Ti می تواند به طور متوسط ​​از 60 FPS فراتر رود (کارت های سطح پایین احتمالاً نزدیک می شوند ، اما شرکت آنها را در آزمایشات خود قرار نمی دهد).

  هر چقدر خوب است که کمی پیش از راه اندازی پیش نمایش عملکرد RT Cyberpunk (و همچنین سایر بازی هایی که از DLSS پشتیبانی می کنند در ماه دسامبر) خوب است ، ما همیشه به خوانندگان توصیه می کنیم که معیارهای تولید کننده را با یک نمک در نظر بگیرند. بدون اطلاع از روش آزمایش شرکت یا دیدن آمار 1٪ FPS پایین ، احتمالاً بهتر است قبل از تصمیم گیری برای خرید مبتنی بر عملکرد ، منتظر آزمایش شخص ثالث باشید.

  تیم ما Schiesser و استیو والتون هفته آینده این آزمایشات را انجام می دهند ، پس با آن همراه باشید. بعلاوه ، کانال YouTube دو نفره ، Hardware Unboxed ، تقریباً به طور قطع یک راهنمای بهینه سازی برای Cyberpunk منتشر می کند ، که می تواند به شما کمک کند برخی از فریم هایی را که ممکن است به دلیل raytracing زمان واقعی از دست بدهید ، بازیابی کنید.

خبرهای دیگر از بازی