خبر

 • تک بورد - فناوری DirectStorage ویندوز 11 در ویندوز 10 فعال است

  فناوری DirectStorage ویندوز 11 در ویندوز 10 فعال است
  14 روز و 17 ساعت قبل

  چرا مهم است: DirectStorage یکی از چندین ویژگی جذاب است که برای ویندوز 11 در نظر گرفته شده است. تا این لحظه ، باور ما بر این بود که این فناوری که در اصل برای Xbox S X / S ساخته شده بود ، اختصاصی ویندوز 11 خواهد بود. . همانطور که مشخص شد ، این اصلاً مورد نیست. ممکن است به سرعت اجرای ویندوز 11 سریع نباشد ، اما حداقل مایکروسافت در حال کار با پایگاه کاربر موجود و شرکای توسعه دهنده آن است.

  مدیر برنامه مایکروسافت حسن اورازیزی گفت که این شرکت متعهد است اطمینان حاصل کند که وقتی توسعه دهندگان یک API جدید را اتخاذ می کنند ، می توانند به بیشترین تعداد بازیکنان با آن دسترسی پیدا کنند. به همین ترتیب ، بازی های ساخته شده برای استفاده از DirectStorage SDK همچنین با ویندوز 10 ، نسخه 1901 و نسخه های جدیدتر سازگار خواهند بود ، دقیقاً مانند DirectX 12 Agility SDK.

  فناوری DirectStorage مایکروسافت در واقع به حداکثر رساندن عملکرد محلی است. ذخیره سازی با ارائه یک ارتباط پیشرفته بین حافظه و GPU. به طور خاص ، الگوی فراخوانی ارسال / تکمیل به سبک دسته ای را فراهم می کند ، "برنامه ها را از نیاز به مدیریت جداگانه هزاران درخواست IO / اعلان تکمیل در ثانیه راحت می کند." همچنین پیش نمایش بعدی همچنین می تواند از بین بردن فشار GPU برای بهبود زمان بارگیری امکان پذیر شود.

  یک تفاوت قابل توجه بین پیاده سازی در ویندوز 10 و ویندوز 11 مربوط به پشته ذخیره سازی است. با ویندوز 11 ، DirectStorage برای باز کردن ظرفیت کامل فناوری به یک پشته ذخیره سازی سیستم عامل ارتقا یافته دسترسی خواهد داشت اما در ویندوز 10 ، باید از پشته ذخیره سازی سیستم عامل قدیمی استفاده کند.

خبرهای دیگر از بازی