خبر

 • تک بورد - فناوری «Audio2Face» انویدیا از هوش مصنوعی برای تولید انیمیشن‌های صورت همگام‌سازی شده با لب برای فایل‌های صوتی استفاده می‌کند.

  فناوری «Audio2Face» انویدیا از هوش مصنوعی برای تولید انیمیشن‌های صورت همگام‌سازی شده با لب برای فایل‌های صوتی استفاده می‌کند.
  18 روز و 7 ساعت قبل

  نوآوری در هوش مصنوعی: توسعه بازی فرآیندی فوق‌العاده وقت‌گیر و پرهزینه است، با بودجه‌های هنری و انیمیشن‌هایی که اغلب بخش زیادی از ذخایر نقدی یک تیم را می‌خورند. به‌ویژه، انیمیشن‌های چهره باورپذیر برای عناوین سنگین بسیار مهم است. به همین دلیل انویدیا روی ابزاری مبتنی بر هوش مصنوعی کار می‌کند که می‌تواند فایل‌های صوتی را بخواند و انیمیشن‌های صورت منطبق را در زمان واقعی ایجاد کند. موکاپ مورد نیاز نیست

  این فناوری که "Audio2Face" نام دارد چند ماه است که در نسخه بتا قرار دارد. علیرغم پیامدهای بالقوه انقلابی آن برای توسعه دهندگان بازی (یا صرفاً انیماتورها در کل) به نظر نمی رسید تا اخیراً توجه زیادی را به خود جلب کند.

  همانطور که احتمالاً از هر فناوری انتظار دارید. هم از هوش مصنوعی پشتیبانی می‌شود و هم در نسخه بتا است، Audio2Face کامل نیست. کیفیت صدای منبع به شدت بر کیفیت همگام‌سازی این فناوری تأثیر می‌گذارد و به نظر نمی‌رسد که کار خیلی خوبی برای ثبت احساسات صورت انجام دهد. مهم نیست که چه جمله ای را به کاراکتر «Digital Mark» پیش‌فرض Audio2Face می‌زنید، چشم‌ها، گونه‌ها، گوش‌ها و بینی تقریباً ثابت می‌مانند. مقداری حرکت وجود دارد، اما به طور کلی نسبت به انیمیشن های لب که به وضوح تمرکز اصلی هستند، آرام تر است.

خبرهای دیگر از بازی