خبر

 • تک بورد - فصل اول The Wheel of Time در پایانی انفجاری و پر پیچ و خم به پایان می رسد

  فصل اول The Wheel of Time در پایانی انفجاری و پر پیچ و خم به پایان می رسد


  29 روز و 10 ساعت قبل

  بزرگترین شکایت ما در مورد این فصل این است که نیاز به فصل بیشتر است.
  ادامه ReadingArs در حال بررسی مجموعه‌های چرخ زمان آمازون است. و آنها این دانش را در حین مرور هر قسمت از مجموعه تلویزیونی جدید WoT آمازون به ارمغان می آورند. این خلاصه‌ها همه عناصر هر قسمت را پوشش نمی‌دهند، اما حاوی اسپویل‌های اصلی نمایش و مجموعه کتاب هستند. اگر می خواهید دست نخورده بمانید و کتاب ها را نخوانده اید، این خلاصه ها

  فصل اول The Wheel of Time به پایان رسیده است، اما آمازون آن را برای فصل دوم که در حال فیلمبرداری است تمدید کرده است.

  لی: بنابراین! این قطعاً یکی از راه‌های پایان دادن به فصل بود، و ما با انبوهی از سؤالات جدید به پایان رساندیم که تا فصل دوم ادامه خواهند داشت. چیزی که ما احتمالاً باید با آن شروع کنیم، حداقل برای یک لحظه، چیزی است که اپیزود با آن شروع می شود - فلش بک Jetsons Age of Legends، با OG Dragon، Lews Therin Telamon. (اگرچه سریال او را «دوباره اژدها» نیز می نامد - احتمالاً به این اشاره می کند که زمان، یک چرخ و چیزهای دیگر است.) این کاملاً مقدمه Kinslayer نیست که کتاب را شروع می کند، اما هنوز دیدن آن خوشحال کننده بود - در حداقل، فکر می کردم احساس خوبی دارد. و ما عکس اجباری "پنجره ها را بیرون بیاوریم تا بتوانیم ماشین های پرنده را ببینیم تا به ما نشان دهند این آینده است" گرفتیم. آیا نت های مناسبی برای شما ایجاد کرده است؟ اندرو: من از نگاه اجمالی ما به عصر افسانه ها قدردانی کردم! کم‌کم بود، اما اکنون که رند به‌طور قطعی به‌عنوان تناسخ این مرد خاص شناخته شده است، دیدن چهره‌ی آن مرد و شنیدن او و درک کردن او مفید است. من انتظار دارم که او را دوباره بیش از یک بار ببینیم (البته باید دید که آیا نسخه‌ای از Lews Therin به معنای واقعی کلمه در سر شو-رند مانند او در کتاب‌ها جای می‌گیرد یا خیر).

  قطعا یک پایان شلوغ است من فکر می کنم، بیشتر، من از آن لذت بردم؟ اما مانند قسمت هفته گذشته شکایت اصلی من در مورد زمان است. من می توانم مجموعه ای از چیزها را در این قسمت لیست کنم که اگر سریال زمان بیشتری برای توسعه داشت، زمان بیشتری برای گذراندن با رند، زمان بیشتری برای گذراندن با این مرد مرموز در لباس تن پوشی که رند همه چیز را می گذراند، بهتر می شد. از زمان صحبت کردن با او.


  تگ ها:

  wheel , time , پایانی , انفجاری , پایان


خبرهای دیگر از بازی