خبر

 • تک بورد - فروپاشی آتاری این بازی فوق العاده زیبا با Laserdisc را برای ما هزینه کرد

  فروپاشی آتاری این بازی فوق العاده زیبا با Laserdisc را برای ما هزینه کرد
  12 روز و 2 ساعت قبل

  ریچارد تیلور ، کارگردان ، کار خود را در پروژه لغو شده توسط بودجه آتاری به یاد می آورد.

  خواندن بیشتر

  گروه فیلمبرداری برای دفن محل دفن زباله آتاری ، شاید 3.5 میلیون نسخه از ET را بدست آورند. هنگامی که تجارت بازی های ویدیویی خانگی در اوایل دهه 80 در ایالات متحده شروع به کاهش کرد ، آتاری به دنبال یک کابینت بازی Laserdisc بود ثروت آن این به گفته ریچارد تیلور ، که به عنوان کارگردان فیلم Atari Playland ، یک کابینت بازیهای منتشر نشده از روزهای رو به زوال آتاری کلاسیک ، خدمت می کرد.

  بازی های لیزری تا سال 1983 یک کالای داغ بود ، همانطور که در لانه اژدها به کارگردانی Don Bluth دیده می شد ، که از انیمیشن های دست ساز بجای اسپریت های پیکسلی معمول بازی استفاده می کرد. اما برخلاف کابینت تک نفره Dragon’s Lair ، "ایده [یا Atari Playland] این بود که یک ساختار بازی مستقل ایجاد کنیم که با استفاده از Laserdisc ، 10 بازی در آن وجود داشته باشد." تیلور در مصاحبه اخیر خود با Ars گفت. همچنین ، بر خلاف لانه اژدها ، همه چیز در Playland با یک دوربین واقعی که در بالای مینیاتورهای پیچیده روی مجموعه های بزرگ شناور است ، فیلمبرداری می شود.

  در حال انجام کار

  تیلور گفت که به لطف نقش قبلی کارگردان Playland ، تجربه انجام جلوه های بصری برای تبلیغات تجاری. او در کنار افرادی مانند جان بل از لوکاس فیلم ، که تیلور از او به عنوان "یک دانشجوی کارشناسی هنر یاد می کند که واقعاً می تواند طراحی و طراحی کند ، یاد می کند ، کار کرد ، بنابراین من با او و یک تصویرگر دیگر برای طراحی غرفه های هر یک از بازی ها کار کردم."

  آتاری پلی لند برجسته است مجموعه های متعدد مینیاتوریزه ؛ برنامه هایی برای معرفی داخل رختکن یک دلقک قاتل ، شلیک در خارج از ورودی پارک ، و یک صفحه نمایش کاملاً فیلم سواری انتخاب شده بود. طبق گفته تیلور ، ساخت آن مجموعه ها "ارزان" نبود و لازم بود بسیاری از نقل و انتقالات به طور خاص فیلمبرداری شده است.

  "من می خواهم به خانه سرگرمی بروم یا می خواهم به هواپیما بروم یا در غلتک یا تونل عشق کار کنم." تیلور توضیح داد ، بازی در نقش یک بازیکن بالقوه. "و ما همه آن حرکتها را از دروازه جلویی به نما یا ورودی جلویی هر یک از آن غرفه ها فیلمبرداری کردیم. هنگامی که بازی را تمام کردید ، از آن غرفه بیرون می آیید و یا می توانید به آن نقشه برگردید یا از پارک خارج شوید. بنابراین از هر غرفه یک خروجی به سمت دروازه پشتی پارک پرتاب می کنیم. "

  تبلیغات

  لایه بازی

  آتاری پلی لند قبل از طراحی کامل بازی لغو شد ، اما تیلور گفت که گیم پلی بازی شامل ارواح شناور و روی هم می شود تا بازیکنان بتوانند از آن عکس بگیرند. نمای بازیکن از مسیرهای ریل پیگیری می کند ، با استفاده از مجموعه پیچیده و از پیش برنامه ریزی شده ای از حرکات دوربین و یک پلت فرم چرخشی که از مجموعه های پیچیده ای پشتیبانی می کند که می تواند به سمت بالا کشیده شود. تیلور گفت که طول آن 40 فوت است.

  همه چیز برنامه ریزی شده بود تا در سیستمی طراحی شده توسط Pacific Data Image (که در نهایت بخشی از Dreamworks خواهد شد) کار کند ؛ eve حرکت ry از قبل ترسیم شده بود. تیلور می گوید: "ما مدلهای بردار کوچکی در سیستم آنها ایجاد کردیم و توانستیم این حرکات را پیش نمایش کنیم و سپس بفهمیم که دقیقاً چگونه باید مدلها را بسازیم تا همه کار کند." معرفی Atari Playland.

  عکسبرداری به مدت 10 تا 12 هفته با مجموعه هایی که در پشت زمینه مشکی خالص طراحی شده اند و مینیاتورها با نور زیاد طراحی شده اند. تیلور می گوید: "این چیزی است که من بر آن اصرار داشتم: [مینیاتورها باید] خودآگاهی زیادی برای ایجاد یک شهربازی سرگرم کننده و هیجان انگیز داشته باشند." این دستگاه دارای بخار دود مداوم بود که توسط سنسورهای مادون قرمز برای تداوم بین شلیک ها (خدمه در ساعات طولانی شلیک به دلیل بخار از تجهیزات محافظ استفاده می کردند) نظارت می شد.

  خواندن بیشتر

  آتاری امروز ورشکستگی اخیر در تاریخ طولانی مرگ شرکتها هرچند استنشاق دود برای هیچ چیز بی فایده بود. با فروپاشی بازار ، آتاری منفجر شد و پروژه تعطیل شد. "فیلم به آتاری داده شد. تیلور گفت که آتاری دچار فروپاشی شد ، بنابراین بازی هرگز به مرحله تولید نهایی نرسید. آیا تصاویری که در اینجا دیده می شود و یک ویدئو تنها نشان می دهد که پس از انداختن سکه بازیکنان چه چیزی معرفی می شود. امیدوارم تیلور بتواند در گاراژ خود گشت و گذار کند ، فیلم را پیدا کند و یک برش خشن از آنچه تقریباً بود جمع آوری کند.

خبرهای دیگر از بازی